Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
eeeej ucieło mi w niku 100 % Facet miało być %%%%%%%%%%% !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna, Zołzo Ty 😠 No i wystraszyłas nam Sebcia i uciekł!!! 😠 😭 😭 Podzielić się nie chciałaś, to zostaniemy obie z niczym 😠 :P Idę na kolacije :D Ale wróce! 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
Lomo.... przepraszam ale skojarzylo mi sie z homo... 😭 brzmi.. egzotycznie... Dziubku może jakies kino ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
Taka jedna no to jest zajebiste :D ile ja sięnaśpiewałam tego hoho sory naspiewałem hahaha :D a mister dex to sam śpiewam dla Ciebie 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
rozsyłaj :D a to wirusik :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
mrrrrrrrr lubie jak jesteś taka drapieżna buahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, jaka ja jestem niepociumana :O Nie mogłam wejśc na wątek :D A konkretnie próbowałam dostać się na stary :classic_cool: I się wystraszyłam CO JEST KURNA, USUNIĘTY ZNOWU???? 😭 :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
Taka jedna 👄 :D Lomonka za 5 min sprawdź pocztę wirusy przesyłają się hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez skikam pod prysznic i lulu, coby jutro trzezwa wstać i nie skacowana :D I ZAPOWIADAM, ŻE JA SIĘ PIERWSZA RANO NIE ODEZWĘ! 😠 I watek umrze, Wy Leniwe Zołzuchy :P Zaniedbujecie Nas 😭 Dobranoc :D Taka jedna 🖐️ Sebuś 👄🖐️;) aha Adzia 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek Sebuś 100-Proc. Facet
Taka jedna dobranoc Kochanie ❤️ :D Lomonka... to zostaliśy sami.... :D :D :D hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,czasem czytam Was ale...to juz nie jest to samo co kiedys,no nie wiem jakos tak ;) nie chce ublizac nikomu ale niektore dialogi sa ...\" .\" moze tak to ujme :) najprzyjemnie rozmawialo mi sie z Martą🌼 zreszta to chyba bylo widac,z reszta tez ale tylko ona zawsze mi doradzila...dla reszty bylam w wiekszosci niewidoczna ;) no coz,nie miejsce na wyrzuty,dziko sie tu zrobilo,nie wiem nawet czy mozna mowic imiona?niewazne,milo bylo Was poznac,naprawde pomoglyscie mi dojsc do siebie,co u mnie?bo pytala lomonka,trzymam sie....co nas nie zabije to nas wzmocni:) i to chyba racja,ponoc przyzwyczajenie jest gorsze od milosci i u mnie chyba tak bylo...odzwyczajam sie,choc nasi znajomi probuja nas pogodzic ale nie udaje im sie ;)niedawno byl w mojej pracy jego kumpel,mowil co on robi,ze wariuje,ze pije bez opamietania ze ciagle powtarza ze nigdy nie przestanie mnie kochac,że ze mna zle ale beze on umiera...i wiecie co?ja go rozumiem...my doszlismy juz do takiego etapu ze kochamy sie ale nie potrafimy juz ze soba byc...i tak juz pozostanie,nigdy o nim nie zapomne ale to juz nie to...kochac mozna nadal ale pewnych rzeczy sie nie wybacza,przynajmniej ja nie potrafie i bynajmniej to nie jest tylko zdrada... co poza tym? rodzice mi juz uszami wychodza,praca zaczyna sie sypac-czy to juz kleska?mozliwe...ale cos tam w srodku nie pozwalac mi sie zalamac...szczerze mowiac nawet nie wiem co,schudlam 5 kg,nadal nie jem bo...?po prostu przestalam potrzebowac.aj sie rozgadalam,nie takie tematy tu zaczely dominowac;) milo bylo Was poznac,trzymajcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marikaaaaa 🌻 ale ja sobie chce z Tobą pogadac. Mamy chyba dośc podobne podejście do facetów. I podobną obecną sytuację. Brakuje mi tego faceta, ale też wiem że nie umiałabym mu przebaczyć paru rzeczy. Chyba nic mu to nie dało do myślenia. Pewnie uważa że to moja wina... jak każdy facet zresztą. U Ciebie gorzej bo jednak znaliście się dłuzej. Byliscie ze sobą blizej, byliście normalną para. Więc trudniej się z tym pogodzić, ale.... wiem ze wszystko ma swój czas. Moze lepiej teraz się trochę pomeczyć zeby jednak spotkać kogos fajnego? Jesteś jeszcze młoda, w Twoim wieku łatwiej. Ja chyba się musze przyzwyczaić jednak do samotności. Więc nie zapominaj o topicu. Wchodź tutaj bo zawsze to łatwiej przejść przez problemy gdy ktoś Cie wspiera 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! dobra! bez nerwów! w takim razie ja sie rano pierwsza odzywam ;-) zreszta nie pierwszy raz :-D a więc... DZIEŃ DOBRY HOGATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooooo :-( a chciałam byc pierwsza 😭 no trudno! witaj taka jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wiesz co?? w moim mieście był a wczoraj mała zadyma, podobno w szpitalu matki i dziecka podłozono bombe. nikt tu sie nie chciał tego dotykac i przyjechali saperzy z Poznania... ciekawe co za debil podkłada bombe w szpitalu gdzie leżą tylko dzieci i ciężarne 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×