Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna 🌼 MAAARRRIIIIKKKKAAAA>>> ty wstretna zolzo jedna najchetniej tobym ci tak strzelila ze bys sie nie pozbierala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka poszła odp. :-D witaj Unitra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni tu sie wszędzie udzielaja, to nie tylko na kafe, strazacy solidni ;) hihihihihihihihihihhihihihihihihihihihihihhihihihiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia :-) mnie by się przydał taki jakiś przystojny, porządny strażak ;-) ...cholera moge sobie tylko pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik bo my pozno wrocilismy do domu wczoraj i on do mnie wszedl tylko na pol godziny i tak sobie lezymy mozna sie domyslac co robimy itp... i ja mu mowie ze gdyby mial wiecej czasu to bysmy mogli to zrobic...a on mowi : ale tak bez niczego?? ja mowie ze niekoniecznie bez niczego bo w przeciwienstwie do niektorych;) ja jestem przygotowana:P i sie tak smiesznie spojrzal. on mowi: ale chcesz?? ja mowie ze tak ale nie juz dzis bo on i tak zaraz musi isc a ja nie chce tak raz dwa i do domu. hehe ale mial chcice:P i cos czuje ze bede go w tym tygodniu czesto widziec:P ale mewik wiesz co... ja czulam ze moglam to zrobic...no nie balam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra no to super! doskonale, ze tak czujesz! tak trzymaj :-D a jemu powinna już główka pracwać, żeby cos wykombinować, żeby było dobre miejsce i czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz sie zapowiedzial ze jutro przyjdzie:P:P:P:P hmmm tylko czy ja bede w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) 🌻 ❤️ 🌻 ciekawe czy Cie jeszcze dziewczyny pamiętają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Invi!! witaj witaj!! 🌻 :-) miło mi że Ci się podobamy ;-) natrzaskałam troche tych fotek, bo kurde nie mieliśmy praktycznie wspólnych zdjęć do tej pory :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca :) witaj:):):) mewik na tych zdieciach kochana ----------to Ty niezla laska:):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila niedziela>> czesc kochana👄 mewik>> to jak myslisz mam byc w domu czy nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela dzieki :-D aż sie zawstydziłam! bo kurde ja tak do końca nie uważam ;-) ale wiecie - każda baba cos u sibie wynajdzie co jej nie pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to juz od Ciebie zależy, ale jak masz taki apetyt, to bądź!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie hie ubralam sobie ta bluze co wczoraj mialam taka z zamkiem i kurcze....cala nim pachnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, chwile mnie nie było, a tu taki ruch się zrobił :D Normalka 😠 :P Unitra 🌼 Invi 🌼 Niedziela 🌼 Dawno Cie nie było :D 🌼 Własnie dzwoniła do mnie kumpela... ... wyruszam dziś na podbój knajpek i klubów :O 3 piwa góra!! OMG :O (jestem chyba mało asertywna ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomonka ty powinnas mieć nick nie lomonka tylko imprezowiczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka🌻witaj słońce co tam u ciebie?????? opowiadaj.... lomonka🌻 tylko sie nie upij znowu i zachowuj sie -byle jak ale sie zachowuj :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P nikt nie lubi pijanych bab!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice Cream mowisz ze rzadko bywam na forum ,bywalabym czesciej gdybym miala na to czas,kazdy ma wakacje ale nie kazdy ma je usiane wolnym czasem,ja mam prace,dom na glowie i jego utrzymanie i uwierz z checia wolalabym sobie posiedziec w domu na forum niz zachrzaniac w pracy od rana do (praktycznie) nocy:) mewik co takiego zatkalo Cię? lomonka🌼 ja tez lubilam z Tobą poklikac i nie zadne -\"w przeciwienstwie do Ciebiei\" :P Unitra ostra z Ciebie dziewuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co tam u WAs??????? opowiadajcie:) Bo ja to dzis jestem taka rozkojarzona, chyba gdziesz jeszcze jestem w oblokach, uuuuuuuuuu,i chyba druga noga jeszcze na urlopieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nie moge kompletnie sie nad niczym skoncentrowac:))))))))))))) :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×