Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Marika>> dla ciebie trzeba byc ostra bo ja nie wiem kurcze glupoty opowiadasz!! mam nadzieje ze bedziesz znowu tu nas odwiedzac bo tak jakos nam p[usto bez ciebie;) COME BACK TO US!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczyny wybaczcie,focha troche strzelilam i jeszcze bylam pod wplywem procencikow ;) tak wiec-dacie mi rozgrzeszenie? jestem wkurzona na to wszystko,na niego,na prace,na rodzicow,na wszystko praktycznie a najbardziej na siebie :( jeszcze nigdy nie bylam w takiej sytuacji że ze wszystkich stron mi sie wszystko wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyslesz nam kilka buziakow to damy rozgrzeszenie:P tak myslslam ze nie bylas do konca trzezwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 :D :P 👄 Z tymi imprezami to jest jakis pogrom :O 1 dzień impreza, 1 dzień jestem poza zasięgiem, ledwo się rusze..telefon..Impreza :O Nununu trzeba to zmienić. Co oni myślą, że jak singiel to tylko imprezy mi w głowie ?! 😠 :P A z tym piciem to luzzzzik, wszystko w granicach hahahaha (ta:P) Eh skończy sie niedługo, bo wkońcu musze jakieś cv powysyłac :O Oj :P Anula 🌼 A gdzie Ty się wakacjowałaś? :D Ide sprzątać dalej, bo BEZ JAJ :P Ale wróce 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze na dodatek zamiast miec wsparcie ze strony rodzicow to ja slysze podgadywania tego buzdygana grubego ,jakies smiechy ze no coreczka sobie chyba nie poradzi z mieszkaniem,trzeba bedzie sprzedac !! wiecie jak mnie ciska jak to slysze? mam ochote podejsc i...wstaw wybrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłą niedziela :D u mnie w kółko to samo.. mianowicie... z moim sielanka... potem odwala numer ja sie wkurze i potem znowu wszystko się układa hehe :) (teraz dawno nic nie odwalił więc sie pomału szykuję haha) :) a jak tam u CIebie ?? :) długo Cie nie było ! Unitra gorąco u Ciebie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam nad morzem, dokladnie w łebie:) bylo fajnie, pogoda odpisala,opalilam sie:)))) moj tez niczego sobie:), fajnych ludzi poznalismy, do ktorych wybieramy sie , z pod karkowa:) i dziwne bo w jeden dzien moj tlyko mnie wkurzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslałam, że miałaś Marika gorszy dzień, jakąś słabszą chwile... kazdy tak czasem ma :-) wybaczamy :-d zagladaj do nas jak masz czas i chęc :-D 🌻 bo jestes jedną z zołz ;-) czarownico jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marika, masz szczęście ;) mnie tez wszystko wkurza, a najabrdziej to ze mój trol ... że mu zwisa to wszystko :O Powinien przybiec do mnie na kolanach, przeprosić mnie za głupie zachowanie i pozwolić mi strzelić focha .. a on nie - świnia jedna ......... :D Lomonka baw się i korzystaj z zycia singla :) ja bym tez sobie połaziła na jakieś imrezy ale niedługo nie będe miała z kim... jak jeszcze ci ostatni znajomi wyjadą to będe musiała się dołączyć do Lomony :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dziennik.pl/Load.aspx?TabId=198&A ction=LoadF&lsnf=AS03-0006&photoId=469855&ArticleId=57983 nie mogłam wytrzymać musiałm to wrzucić! bo ostatnio słyszałam wywiad z nią na tvn style jak mówiła, że \"odzice zrobili jej w dzieciństwie pranie mózgu i nawciskali, że jest najpiękniejsza, najmądrzejsza i w ogóle najlepsza, a jak ktos mówi coś innego, to dlatego że jej zazdrości\" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jaka ona puuuuuuuustaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no tak byloby najlepiej,przeprosilby ,Ty -foch i po odpowiednim czasie pelna zgoda,wybaczylabys mu? kurcze ale ja nie kumam.on naprawde sie nic a nic nie odzywal?mijacie sie czasem?no wiesz gdzies na ulicy? ciekawe co by zrobil... mewik jak tu z wami zostane to Wam bede truuuuuuuuuuuuuuuuć niczym zaawansowany truteń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a truj sobie :-) tzn nam ;-) po tu jestesmy :-) a tak w ogóle to mnie tez czasem nie zauwazają :-( cos sie produkuje a one zdawają sie byc ślepe! chyba każda miała takie momenty że pisała a tu brak odp. nikt nie zwrócił uwagi na problemik :-( czasem tak jest Marika nochal do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nic, nullo, zerrrro. Myślę że jest obrażony na mnie jak nie wiem co o tego bloka :O Twój to przynajmniej weisz ze szaleje, że mu odbija, ze mu brakuje Ciebie... cholera a ja :O czuje się normalnie zignorowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ...tak chodzi mi o Dode :-p ;-) :-) (Doda zrobi Ci loda) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nie jestem na Ciebie sfochowana ;) Mewik to zdjęcie bez makijażu widziałaś ! w ogole jak inna osoba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia eska w różnych częściach Polski nadaje od 10-18 z różnych miast. tylko rano i wieczorem idzie z Wa-wyna cały kraj. u mnie np. leci z Ostrowa Wielkopolskiego, tak więc lecą inne utwory niż u Ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie hie zawsze wspaniala cudna doda:D::D:D:D:D az zygac sie chce:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik co ze mnie za tempak, no racja przecież to nasza wrocławska nadaje,ale gupol ze mnie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik🌼dzieki:) niby wiem ze kinol do gory ale kurcze...czasem ciezko a nawet nie ma sie na kim wyżyć ,pokrzyczec i sfochowac sie :P jakies poruszenie wieksz w sprawie slubu? Marta phi! tez mi pociecha ze on wariuje,to czemu sie nie odezwie?czemu cep nie chce zawalczyc?postarac sie?zebym ZOBACZYLA NA WLASNE OCZY ZE MU ZALEZY!! a nie święcie w to wierzyla bo tak mowil,kieeeeeeeeeeeeeeeeedyś. no ale DUMA :] no tak to jest priorytet Pewnie sie Twoj obrazil o to,oj tak nam przykro! chlopiec poczul sie obrazony?ojojojjojoj peszka ma w takim razie,a mozesz stworzyc taka sytuacje aby sie na niego natknac? powiedzialabys mu z daleka,sexi ubrana-o hej! co tam slychac? oczywiscie z usmiechem na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×