Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

bo ty glupcze sama siebie tak krytykowalas!!!;) ale ja ci to z glowy wybije;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) u mnie sielankaaaa :) a 3 dni temu dokonaliśmy naszego pierwszego prawdziwie wspólnego zakupu - kupiliśmy wspólnie autko, wspólnie w sensie, że jestesmy wspólwlaścicielami za wspólne pieniążki :) oczywiście używane, ale nasze, wpsólne :) a te, co mieliśmy wczesniej, sprzedaliśmy :) a jutro idziemy dom spóldzielni mieszkaniowej z moimi rodzicami wykorzystac szybciutko nowe prawo i wykupić mieszkanko, które rodzice przepisują na mnie :) nasze mieszkanko :) :) :) jak tylko rodzice skończą wykończac w środku swój dom, to się razem z nimi przeprowadzamy na jakieś pól roku a w mieszkaniu robimy generalny remont :) jupppiiiii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dziewczyny rozciasteczkowały wczoraj ;-) taka jedna jak humorek?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede popoludniu albo wieczorem. Sluchajcie....ja jutro wylatuje. Musze sie spakowac , dzis mam full spotkani , musze zalatwic z domem co by mi go dogladali , kupic bilet i sama nie wiem co jeszcze ale lista jest dluga. Od czwartku bede uzywala komputera ktory jest pod lupa wiec na kafe bede wchodzic tylko okazyjnie jak bede na bezpiecznym kompie. Kontakt od mnie macie , (mail) nie wiem jak czesto bede na gg , ale maile sa bezpieczne . Napisze pozniej. Buziaki . Anulka - ciesze sie ze wrocilas 🌻 Caffem - wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow ❤️ reszta zolz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ratunku to kaszana, ze tak będziesz pod lupą :-o ale mam nadzieje, że dasz rade nas odwiedzać :-D Taka jedna nie rycz mała nie rycz... ;-) BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no Lomona ma pewnie znowu kaca!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×