Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania_30

Liliana dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość gość
Mi się bardzo podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość LiLla
A ja mam dużo lat i mam na imię Lilla i zawsze na mnie mówiono Lilus, Lileczko, Lidus ,Lili. Wszyscy twierdzili iż to wyjątkowe i piękne imię.... Pozdrawiam wszystkie mamy ,imię jest ważne ale przytulajcie je zawsze , i te male i duże dzieci.....LILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim synem do przedszkola chodzi jedna Lilka. Taka chlopczyca-lobuziara ;) Coreczka tatusia, wszedzie z ojcem jezdzi, okragla pyza ale...swietna i sliczna dziewuszka. Ma cos fajnego w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też bardzo podoba się imię Liliana, natomiast mój teść tak jak jedna osoba tutaj również ma skojarzenia z Panią z klubu go-go ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna brzmi melodyjne i bardziej po polsku. Liliana to po rusku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam Lilianne. Mocno dorosła, niestety nie najlepszej urody i z dużą nadwagą. To imię bardzo gryzie się z jej wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rodzic uważa że jego dziecko to ma charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiktorie i inne Dżesiki" co Wy macie do Wiktorii? Ja nie widzę jakiegoś podobieństwa między Dżesiką i Wiktorią. Wiktoria to stare imię bardziej w stylu Julii niż Dżesiki. Co do Liliany - nie podoba mi się. Lili to chyba imie dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast wiktoria bardzo oklepane kilka lat temu. Pierwsze slysze ze Liliana to imie dla psa.,rownie dobrze mozna powiedziec, ze helena albo jozef to imie dla psa.... Bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×