Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

jutro mam wizytę u gina. mam nadzieję ze nie powie mi tak jak ostatnio \" nie widze tu ciazy...\" a kilka dni pozniej faktycznie juz jej nie było :( odbiorę tez wyniki badan, najbardziej interesuje mnie progesteron, i strasznie sie denerwuję ze znowu moze byc z nim coś nie tak. oby do jutra. dziewczyny a jak z waszym sluzem? macie czy nie? bo ja kilka dni miałam dosyc sporo takiego kremowego, pozniej jakies 2-3 dni nie miałam a teraz znowu mami strasznie mnie to denerwuje bo za każdym razem jak poczuje wilgoć między nogami to lece do kibla sprawdzić co się dzieje. powinien byc śluz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje majóweczki! Ja jestem z lutego. Pozdrawiam i życze przyjemnego i spokojnego przebiegu ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ata77
Witajcie serdecznie. Jestem majówką...2004....mamą 3-letniej Mai, nie wiem kiedy to zleciało....Aktualnie zastananawiam się nad rodzeństwem dla Mai ;) Fajnie by było w maju, to taki piekny miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 dzięki za gratulacje🌼 Minimonia ja śluzu nie mam prowie wcale można powiedzieć że nawet suchutko....ale ja biorę luteinę w czopkach więc ona też może mieć jakiś wpływ na śluz Ja też robiłam wczoraj progesteron i bhcg miałam popołudniu dzwonić jaki wynik....no i mi się przysneło,a teraz już za puzno. Nic się nie martw ,myślę że wszystko będzie dobrze.....chociaż ja też schizuję tak jak ty i często zaglądam w majtki....to jednak myślę że drugi raz nas to nie spotka i będziemy się mogły wreszcie cieszyć bobaskami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta zwykła kobieta
GRATULACJE WAM WSZYSTKIM W MAJU 2007 URODZIŁAM SYNUSIA na którego długo czekałam. Życze Wam szczęśliwego rozwiązania i pięknej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej coral,spojrzałam na twoja stopkę. pieknie ci beta przyrasta. jesteś pewna ze masz tylko jedną fasolkę w brzuchu? nie zdziwiłabym sie gdybyś miała ich tam więcej- jako nagroda za tyle lat wytrwałości w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie możesz spać,ale ja też bo wyspałam sie popołudniu. Nie raczej jest jedna ,chociaż mieliśmy z mężem nadzieję na blizniaki...i teraz mój M bardzo rozczarowany.Wczoraj na usg było widać tylko jeden pęcherzyk. Jutro będe miała kolejne wyniki bety to zobaczymy jak teraz przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) wrociłam od gina, ale w zasadzie nic nadal nie wiem bo mnie nie badał. dzis miałam robiona betę, jutro wynik. w poprzedniej ciązy miałam niziutką, podobnie jak progesteron. teraz tez mam niski prog, więc się denerwuje czy przypadkiem nie bedzie powtórki z marca :(. gin zapisał mi luteine podjezykowa,a pan aptekarz powiedział ze mogę ją brac dopochwowo. też gdzies juz o tym czytałam. zapytam jeszcze na forum, ale w sumie dobrze by było, bo odrzuca mnie na sam zapach więc nie sądzę zebym mogła to jakoś przytrzymać pod jezykiem (6 szt dziennie). pozostałe badania ok. wizyta nastepna 10.09. i jeszcze moj gin sie pomylił, bo zapisał mi 2 op luteiny co miało wystarczyc na 20 dni- a starczy na 10. straszne mdłosci mam dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witam Was majóweczki. Jak tylko zobaczyłam w tytule \"maj\" to musiałam tu wejść :-P Mam sentyment do tego m-ca.Ja też jestem majóweczką tyle że 2006 :-D I powiem Wam, że wszystkie majowe dzieciaczki są cudowne. Zresztą same się przekonacie. Życzę Wam powodzenia i serdecznie gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova dziękujemy za gratulacje i pozostalym dziewczynom również.🌼 Minimonia u mnie bhcg w poniedziałek wynosiła 13445 a progesteron 14,0 a tydzień temu progesteron wynosił 16,0 wiec nie wiem czemu teraz jest spadek. Luteine mam dopochwową ,ale słyszałam że można tą pod język tez brać dopochwowo. ja mdłości miałam wczoraj dziś już lepiej ,ale ja jak mam mdłości to sie cieszę bo przynajmniej wiem że wszystko w porządku. pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral- widocznie przejęłam twoje mdłości, bo dzis mój żołądek po prostu wariuje... i strasznie mi sie odbija. dowiedziałam sie dzis u gina jednej ciekawej rzeczy. jak poczuje się ból brzucha, jakieś skurcze to trzeba się połozyć ale nie wolno głaskać brzuszka!! podobno nasila to skurcze. nie wiedziałam o tym i w zasadzie jak mnie brzuch bolał to lezałam i głaskałam moją dzidzię zeby jeszcze nie wychodzila. na razie posłuchała, ale chyba nie bede jej juz głaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia to mnie zaskoczyłaś tym głaskaniem brzucha ,ja często głaszcze a mój M pewnie jeszcze cześciej ....więc muszę mu tego chyba zabronić. Mnie natomiast lekarz powiedział żeby z owoców wystrzegać się malin bo one powodują skurcze macicy....a moja mama ma tyle malin i ja mam na nie straszną ochotę ale niestety nie mogę.Dobrze że nic nie mówił o winogronach bo ja bez nich teraz nie mogę się obejść,mogą być nawet takie kwaśne i niedojrzałe. Za szybko się pochwaliłam że nie ma mdłości ....wróciły popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, mozna głaskać brzuszek ( bo która by nie głaskała), nie wolno tylko tego robic gdy pojawią sie jakies podejrzane skurcze. mój mąż też głaszcze :) co do malin to tez cos kiedyś słyszałam, ale nie jestem pewna czy to chodziło o same maliny czy o napar z liści malin. ale słuchaj lekarza i nie jedz malin, ja tez nie bede :) z tym progesteronem to juz sama nie wiem czy się martwić... norma dla 1 trymestru jest od 50 do 130 ( coral, nie sugeruj się, masz inny przelicznik) a ja mam 52,2. niby norma ale dolna granica. w poprzedniej ciaży tez badałam jego poziom, ale był duzo niższy- miałam 46( juz po przyjmowaniu duphastonu) i to na pozniejszym etapie ciąży niż jestem teraz ( kilka dni). więc moze nie jest teraz tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te 130 w pierwszym trym. to mają chyba tylko babki spodziewające sie minimum trojaczków, bo norma dla 2 trymestru zaczyna się juz od 65, więc moze naprawde nie mam az tak niskiego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się wogóle na tym progesteronie,w piątek mam dzwonić do lekarza to mi wyjaśni. Wiem natomiast że beta rośnie prawidłowo więc z tego powodu się cieszę. znowu mam dreszcze i jest mi zimno ,martwię się żeby mnie choroba nie zaatakowała na dobre.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzieciaczka z maja 2006 :) Pozdrawiam Was i życzę spokojnej ciąży i bezbolesnego porodu ;) Trzymajcie się 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia jadę zaraz do lekarza ,bo chyba jednak angina......jak wróce napiszę coś więcej ,teraz trochę się denerwuję przed wizytą pozdrowienia gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich majowych mam. :) Ja co prawda termin mam na październik ale za to sama urodziłam się w maju więc mam wielki sentyment do tego miesiąca. :D Życzę spokojnej ciąży i udanych porodów. Powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalazłam już
chyba trzy topiki na maj 2008 to jakiś specjalny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, bidulko... mam nadzieje ze to jednak nie angina. sama niedawno przechodziłam te chorobsko wiec wiem jak to boli. nie wiem czy w ciązy mozna, ale mi pomagało jak płukałam gardło naparem z szałwii. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
heja dziewczynki! jestem jestem! po 3 probach udanego seksu moge tylko czekac by w dniu malpy 11 wrzesnia ujrzec 2 kreseczki!!! jutro juz wyjezdzam na wczasy wiec mam nadzieje ze troche zapomne ze czekam i czekam, o jejku dzis dopeiro 16 d.c!!!! ... :-( , spoko, poczekam... powiem wam ze to glupie ale od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres, nie wmawiam sobie objawow ale tak poprostu jest! mam nadzieje ze dolacze do minimony i do coral ;-) ps faktycznie juz 3 topiku na maj 2008 ! oby byl owocny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia jestem ,na szczęście to nie angina tylko jakaś infekcja górnych dróg oddechowych. Nie wiem czy szałwią można płukać gardło ,ale doktorka powiedziała żeby płukać wodą z kilkoma kroplami amolu. Dostałam też antybiotyk Zinnat ale narazie go nie biorę ,muszę wcześniej zadzwonić do gina. Minimonia powiedz mi czy tobie też tak wszystko śmierdzi,ja cokolwiek poczuję to mnie mdli ,trochę to już męczące dziś nawet jak użyłam trochę perfum ...które naprawdę bardzo lubię...to mi śmierdziały. Iska bb czekamy na twój powrót z wczasów,oczywiście z dobrymi wiadomościami❤️ AsiaSz dzieki za gratulacje,mój M też jest z maja🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej dziewczyny! Juz wampisalam, że jestem w ciąży.według moich obliczeń to 5 tydzień. niepokoje sie jednak,ponieważ odczuwam bóle brzucha jak na miesiączkę już od kilkunastu dni, a czasami nawet klucie w podbrzuszu. zadnych krwawień nie mam i czuję się dobrze, ale niepokoją mnie te bole. Czy tez tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, cieszę się ze to nic poważnego :). z tym smierdzeniem to róznie, kilka dni temu strasznie smierdział mi dywan, myslałam ze jakieś schizy mam, ale okazało się ze naprawde smierdzi- mąż powąchał :) z tym ze ja odczuwam zapachy duzo intensywniej. dziś smierdziało mi mięso... i tez nie wiem czy to moja wydumka czy naprawde smierdziło. merana- moze jak najbardziej boleć brzuch.mnie też boli więc wiem jakie to wkurzające jak lada moment spodziewasz sie @. mozesz brac nospę jesli bóle bardzo ci dokuczają. odzywaj sie częsciej kochana i melduj co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merena mnie też bolał brzuch tak jak na @,teraz boli już trochę mniej ale są dni że pobolewa na dole i ten ból czasem taki jakby coś ciągneło w brzuchu.Myślę że nie masz się co martwić ,chociaż ja czasem też schizuję i zaglądam do majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moge się trochę rozlużnić chwilowo. odebrałam wyniki bety- wysoka jak na tak młodą ciazę. dzis mam 11 dzien ciązy a beta wynosi 186. dla porównania, w tamtej ciązy która straciłam miałam wynik 99 w 15 czy 16 dniu ciązy- ponizej normy, norma była od 100 dla 2-3tyg ciąży. ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja jestem Majóweczka 2007 własnie odkryłam ze jest juz topik z majówkami 2008 dziewczynki zycze dobrego samopoczucia w ciazy a pozniej super porodu zagladajcie do nas na topik jakbyscie czegos chciały sie dowiedziec nasza gromadka chetnie wam pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×