Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

dziewczynki, ja mam takie chwile ze nie wytrzymuję napięcia, i wtedy juz chcę dzwonić gdziekolwiek zeby sie umowić na usg. jesli zarodka nie ma to wolę to wiedziec teraz niz np. dowiedzieć się tego w 8 czy 10 tyg. myslicie ze teraz byłoby coś widac juz? wiem ze serduszka jeszcze nie bedzie, ale moze chociaż zarodeczek maluśki? u mnie zapłodnienie na 99% nastąpiło 15 sierpnia ( tzn owulacja wtedy była) więc jakby dzidzia sie zagnieżdzała powiedzmy tydzien, to teraz ciąza by miała ok 2 tyg. czy wtedy juz coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja mam takie chwile ze nie wytrzymuję napięcia, i wtedy juz chcę dzwonić gdziekolwiek zeby sie umowić na usg. jesli zarodka nie ma to wolę to wiedziec teraz niz np. dowiedzieć się tego w 8 czy 10 tyg. myslicie ze teraz byłoby coś widac juz? wiem ze serduszka jeszcze nie bedzie, ale moze chociaż zarodeczek maluśki? u mnie zapłodnienie na 99% nastąpiło 15 sierpnia ( tzn owulacja wtedy była) więc jakby dzidzia sie zagnieżdzała powiedzmy tydzien, to teraz ciąza by miała ok 2 tyg. czy wtedy juz coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia napewno bedzie widać pęcherzyk ciążowy,ja usg miałam robione tydzień temu i widziałam pęcherzyk ciążowy ładnie umiejscowiony wewnątrz macicy....więc myślę że możesz się wybrać do lekarza. Ja musiałam mieć robione usg bo u mnie było duże ryzyko ciąży pozamacicznej. dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam majóweczki 2008 :D ja jestem majówka 2007 i trzymam z moją córeczka Olą za Was wszystkie kciuki, za te co sie już ujawniły i za te co nie chcą zapeszać :D i czekają : D 👄 dla Was wszystkich :D pogłaszczcie brzuszki :D ( jeszcze nie widoczne, ale zafasolkowane :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki. Bardzo się cieszę, że znalazłam topik majóweczek 2008. Stataliśmy się z mężem o dzidziusia od maja tego roku. I nareszcie się udało. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszły dwie grudaśne krechy, dzis rano powtórzyłam i to samo :) Jestem taka szczęśliwa. Przeczytałam dziś cały ten topik od początku i troszke sie uspokoiłam, bo widzę że nie jestem sama, która ma lekkie bóle w dole brzuszka.Mdłości tez czasami mnie dopadają ale nie sa aż tak uciążliwe. Tempka 36.8 od 4 dni. Mąż jak się wczoraj dowiedział to oszalał ze szczęścia:) Nawet jak spał to miał uśmiech na twarzy. Jeszce raz Was wszystkie podrawiam i mam nadzieję, że przez te 9 miesięcy troszke sobie popiszemy . Buźki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam się wpisać do tabelki, wg moich obliczeń dzidzia urodzi ok 15 maja. Nie byłam jeszcze u gina, dzisiaj sie umówiłam i wizyte mam za 10 dni (14 września). Jestam taka szczesliwa, a z drugiej strony tak sie boję żeby wszystko było w pożądku. To moje pierwsze dzieciątko. Po wizycie u gina chcemy dopiero powiedzieć rodzicom, a dokladnie 23 września bo to nasza 1 rocznica ślubu. NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia------28------------warszawa--------------28.07 -.---------04.05 coral bay-------33------------nowy sącz-------------25.07------------01.05 wiolaj-----------28------------warszawa--------------25 .07-----------01.05 marzenie31----31------------słupsk------------------30.0 7------------05.05 bajabaja--------29------------ustroń-----------------22.07------------15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BajaBaja GRATULACJE🌼dla świeżej cieżarówki. Byłam dzisiaj u lekarza ,założyli mi kartę ciąży byłam zważona ,lekarz zadał kilka pytań odnośnie objawów i na tym koniec niestety nie miałam usg bo lekarz stwierdził ze jak miałam robione tydzień temu to teraz nie ma sensu a i tak jeszcze za wcześnie żeby usłyszeć serduszko....więc kolejną wizytę mam za tydz w poniedziałek i wtedy podobno będzie już słychać serduszko ,już nie mogę sie doczekać❤️ Trochę się tylko martwię tym że byłam przeziębiona mam nadzieję że to nie zaszkodziło dzidzi . Pozdrawiam was gorąco . Mam dzisiaj wilczy apetyt zjadłam cały obiad i zaraz potem dwie mega kremówki juz czuję że będzie zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajabaja gratuluje :) coral, no no, chyba jako pierwsza z nas masz karte ciazy :) to juz cos :) ja tez mam wizyte w poniedziałek,ale bez usg. chya jednak troche jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak fajnie, ze juz jest ten topik!:D Ja rok temu dopiero bylam w fozie produkcji, a teraz synus lezy na kanapie i wzdycha do obrazu!:D Trzymam kciuki za wasze fasolki, zeby za rok tez Wam uprzyjemnialy zycie usmiechami!;-) I nie stresujcie sie zadnymi wynikami, bo stres to najgorszy Wasz wrog na tym etapie. Odpoczywajcie w kazdej mozliwej chwili!;-) Pozdrawiam - majowka 2007 - tylko synus sie spoznil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, świetna ta stronka, szukałam czegos takiego, dzieki :) forgetmenot- dzieki za zyczenia, mam nadzieje ze wszystkie z nas urodzą piękne zdrowe dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska
Czesc dziewczyny,jestem na 25 kwietnia, ale dolaczylabym do maja,bo mysle ze sie jednak przesunie.Wiem na 100% od wczoraj:)!Mieszkam w Moanchium i stad tez do Was pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssadf
bedzie chlopow za pare lat do wojska widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska
juz sie lepiej poczulam widzac ile nas jest na maj i jakie podobne problemy:) odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj franceska :) wygląda na to ze jesteś najdłużej ciezarna z nas wszystkich :) 7 tydzien jesli sie nie mylę, prawda? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam wam napisać że według lekarza u ktorego dzisiaj bylam termin mam na ostatniego kwietnia ,natomiast moj lekarz u którego mialam in vitro termin wyliczył na 2 maja a według mnie na 1 maja . Ale co tam trzy terminy ,znowu nie takie odlegle❤️ Forgetmenot dzięki za gratulacje🌼 Franceska gratuluję i zapraszam do wpisania sie do tabelki❤️ Minimonia ciesze sie że spodobala ci się stronka mam jeszcze kilka to zaraz wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dołączam do waszego grona. Dowiedziałam się całkiem niedwano. Byłam u lekarza, ale nie widział jeszcze pęcherzyka. Może za tydzień będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczkaaa
A ja widzę że tym razem na majówkach same stare plukwy,no a ty Coral bay 33 lata to już babcia i to pierwsze dziecko. Mimo tego gratuluję odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz.... dziewczynki nie dajcie sie pomaranczom- coral odp na twoje pytanie na naszym maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktoś nas nie lubi. Dziewczyny ja dzisiaj mam maga zgagę ,ale już dziewczyny z majówek 2007 coś mi doradziły więc idę próbować ich sposobów. Coś pusto odzywajcie się czasem❤️ Pozdrawia was odważna babcia i pomarańczową Laseczke też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, podaj jakies sposoby na zgage. meczy mnie dzis strasznie. jem migdały, troche pomaga, ale nie zawsze mam na nie ochote. proponuję totalna zlewkę na pomarancze, to zawsze skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypiłam mleko i trochę pomogło ,dziewczyny radzą gumę miętową albo cukierki,malax i rennie.Ale ja w domu miałam tylko mleko i nawet trochę pomogło ,ale czuję że znów mnie bierze.....myślę że po tych kremówkach bo zjadłam aż trzy i to takie ogromne. Ale jutro wysyłam mojego M do apteki po rennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Na szczęście na razie jakieś straszne mdłości nie męczą. Od czasu do czasu ale takie lekkie i szybko przechodzą, a najlepszym lekarstwem u mnie jest odpoczynek. Szperałam dzisiaj po necie i znalazłam fajny kalendarz ciąży http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html polecam . Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M był rano w aptece po rennie i powiedzieli mu że można bezpiecznie w ciąży.Chciałam też żeby kupił mi jakiś balsam przeciwko rozstępom.....ale w aptece powiedzieli mu że takie preparaty stosuje się od 4 miesiąca ciąży ,a ja chciałam już czymś smarować piersi bo rosną bardzo i chciałam je jakoś zabezpieczyć . Nie wiem czy oliwka dla dzieci coś pomoże ,ale mam nadzieję że nie zaszkodzi. BajaBaja ja musiałam dzisiaj wstać o 7 żeby coś zjeść bo tak mnie mdliło.....ale teraz już czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog na 18 września, troche późno ale cóż trudno,poczekam:) Byłam za to u endokrynologa (bo lecze się na niedoczynność tarczycy) i wyniki mam o.k, jak co miesiąc bede badać TSH to ciaża powinna przebiegać bez problemów:) Kurcze ale wam dobrze że możecie jeść:) Mnie na widok lodówki odrzuca na kilometr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) miałam koszmarna noc. sniło mi się ze dostałam krwotoku, ze zaczyna sie poronienie. strasznie się bałam i jak sie obudziłam to szybciutko pobiegłam do łazienki sprawdzić co sie dzieje. ale cisza, wszystko ok. za to gdy znów zasnęłam przysniło mi sie ze się obudziłam,krwawię nadal, a to ze sprawdzałam w łazience majtki to był sen. sen we śnie :) strasznie to pokręcone, ale jak załapiecie to pojmiecie grozę sytuacji :) ja byłam przerazona, bo takie sny nawiedzały mnie całą noc, wstawałam kilka razy i w koncu juz nie wiedziałam co mi sie sni- to ze krwawię czy to ze sprawdzam i okazuje sie ze nie krwawię. bolą mnie dziś pachwiny trochę, macica ciągnie :) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×