Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

dziewczyny a to nie jest tak,że rodzi się tam gdzie ma się lekarza???? ja mam lekarza w szpitalu o którym słyszałam wiele złych opinii i nie wiem co robić, w poniedziałek idę na wizytę, więc się dowiem, co do listy rzeczy dla dziecka, to super pomysł, ja nawet nie wiem od czego zacząć kompletowanie wyprawki, czytałam gdzieś zeby nie wpadać w szał i nie kupować dużo bo dziecko szybko rośnie i zaraz się wyrzuca, w tym artykule była mowa, że należy kupować wszystko po 3 czyli, 3 pary majteczek, 3 koszulki itd, ale moja mama stwierdziła, że to troche mało bo dziecko się opluje, zwymiotuje i nie nadąże z praniem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie martw sie zabardzo wynikiem moczu, ja miałam tez taki wynik moczu poszłam szybko do lekarza, i to w moim przypadku nie było od nerek , bo gin zrobił mi usg nerek i były oki.Szczawiany wapnia w moczu mozesz mieć od kawasu, w moim przypadku ciagle siedze w pomaranczach:-)a bakteria noze być od jakiejs małej infekcji.oczywiście nie groznej skoro nie masz leukocytów w polu widzenia, więc sie nie martw.Mi gin kazał brać urosept rano i wieczorem i wypijać okolo 2 szklanek wody Jana i na nastepna wizyte mialam idealny mocz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej jak się chodzi do jakiegos lekarza to sie rodzi juz u niego w szpitalu.Ja tak zrobiłam za pierwszym razem ale niestety nie wiedziałam ze szpital jest beznadziejny :(. Teraz wybrałam lekarza z lepszego szpitala- tak słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koreczka mozesz rodzić gdzie chcesz teraz nie ma rejonizacji, ja chodze do gin prywatnie który pracuje w szpitalu w którym chce rodzić fak ze kasuje mnie nieziemsko, i tez robie wyniki prywatnie, ale czego sie nie robi dla dzidzi, ostatnio na wizycie rozmawiałam z nim na temat cesarki,bo nie chce rodzić naturalnie,i mamy wrócić do tej rozmowy w pózniejszym terminie, a co do listy to opieram ze to super pomysł, bo ja chyba zabardzo szaleje z tymi ciuszkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koreczka jezeli chodzisz to lekarza prywatnie , to raczej rodzi sie u swojego lekarza, a jezeli chodzisz na kase chorych, to nie musisz wcale rodzić tam gdzie on pracuje, teraz nie ma rejonizacji i mozesz rodzić gdzie chcesz. Ja chodze do gin prywatnie który pracuje w szpitalu w którym chce rodzić, nawet wspomniałam mu już o cesarce, ale wrócimy do tego tematu w pózniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie dzieje z tym topikiem ze wcześniejsza wiadomośc nie poszła a jak mapisałam jeszcze raz to poszły dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie MAMUSIE. Czy nie za późno abym się do Was dołączyła? Mam termin na 26.05 i fajni czasem pogadać z kimś kto jest na podobnym etapie ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi2 witam cie serdecznie, miło ze do nas dołączyłaś, nigdy na to nie jest za pózno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bibi:-) Z tymi szczawianami wapnia to mnie weronix wyprzedziła z wypowiedzią) też je miałam w wynikach - to nic złego ,bakterie to już inna sprawa - ja miałam pojedyncze i nic mi lekarz nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam osobiscie wiele przykladow na to ze to mit,ze sie powinno rodzic tam gdzie pracuje twoj lekarz, po 1 moj ma duzo pacjentek i nie wierze ze przy kazdym porodzie bedzie, zreszta babki u innych lekarzy bulily kase a jak przyszlo do porodu to nie dosc ze lekarz niue mial dyzuru , to nawet go nie bylo w miescie, majwazniejsze to miec uklad z polozna, najlepiej miec znajoma polozna i juz, to one sa najwazniejsze, ja mam dobra znajoma polozna tylko ze dosyc daleko w szpitalu, i nie wiem co robic, a n a tych swoich lekarzach to juz sie niejedna przejechala, a lekarz wtedy tylko jest gdy sie cos dzieje, a nie wiem jakie wy macie doswiadczenia, ja mowie jak wiem z opowiadan , i z przykladow w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie z innej beczki. Czy którejś z Was stawia się macica a jeśli tak to co na to lekarz. Mi postawiła sie raz a lekarka mówi że za wcześnie na to. Na szczęście szyjka się nie skraca. Mam się obserwować czy to się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia z tą połozną to sie nie zgodze, ja miałam znajomą polozna i jak trafiłam do szpitala to ona miała wolne, przyszła na dyzur na 3 dzien mojego pobytu w szpitalu, i co mi z jej znajomości, zadna polozna nie przyjdzie na dyzur kiedy go nie ma, z lekarzem jest inaczej, moja kolezanka jak dostala bule zadzwoniła do lekarza prowadzącego i spotkali sie na połozniczym, zajoł się nią do konca a ona była zadowolona. W sumie to rózni są lekarze i kazdy ma inne doświadczenia, ale mi osobiście zalezy bardziej na dobrym lekarzu nisz znajomej połoznej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bibi. A co to znaczy stawia? Masz skurcze czy co bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi w sprawie nerki. W piątek mam wizyte może coś gin mi poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakby taki mocny skurcz od dołu aż do pępka, tyle że nie bolesny. Brzuch twardy jak kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, na to wygląda:-) Szkoda, że tak daleko od siebie... Ale nie wiem - mam jakieś niejasne przeczucie, że wcześniej urodzę..Tak też miałam wcześniej - czułam, że to będzie dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ja czegoś takiego nie miałam. w sumie chyba zadna z nas. a wiesz już co będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska--------27-------monachium-------------19.07-- -------25.04--C coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05--C wiolaj------------28--------warszawa-------------- 25.07 ---------01.05--C mała82----------25--------Skierniewice------------25. 07---------01.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 01.05 inez_82---------26----------elblag-------------------28 .07---------03.05 Żurkowa----------24------Wrocław-----------------26.07-- -------03.05--S plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------04.05--C Monia79----------28------Wejherowo--------------26.0 7---------04.05--C malagorzalka----33------Poznań-------------------28.0 7---------04.05 Grzybiara--------34------Przemyśl------------------28.07 ----------04.05-? marzenie31-----31--------słupsk-------------------30.07- ---------05.05 kareczka--------26--------Łódź---------------------30.07 ----------05.05--S magmal-----------26---------Opole------------------30. 07----------05.05--C Mickey----------32---------Gdynia------------------23.0 7----------05.05--S Sloneczko5050--23---------Konin------------------28 .07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź--------------------01.0 8 ----------08.05 zizusia-----------24---------rzeszów---------------15 .08----------10.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08----------12.05--C czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--S bajabaja---------29----śląsk cieszyński-----------22.07----------13.05 sysunia27--------28------ok. Gliwic-----------------06.08---------13.05--C Alexxxandra-----28----------Śląsk-------------------07. 08.--------14.05. iskierka..........27........wlkp......................08 . 08.........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 ----------15.05 weronik,........33.......Wrocław...................08.08 ..........15.05 olinkaka----------28------Wrocław------------------8. 08-----------16.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08-----------22.05--S madamagda------23-------Wrocław. --------------15.08----------24.05 bibi2--------------29--------Dąbrowa Górnicza----19.08---------26.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.------------22.08----------29.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała dziewczynkę. Mam już w domu 3,5 letniego Tymusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego podazuje się mój mail? Można to jakoś usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska--------27-------monachium-------------19.07-- -------25.04--C coral bay-------33--------nowy sącz-------------- 25.07----------01.05--C wiolaj------------28--------warszawa-------------- 25.07 ---------01.05--C mała82----------25--------Skierniewice------------25. 07---------01.05 to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 01.05 inez_82---------26----------elblag-------------------28 .07---------03.05 Żurkowa----------24------Wrocław-----------------26.07-- -------03.05--S plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07----------04.05--C Monia79----------28------Wejherowo--------------26.0 7---------04.05--C malagorzalka----33------Poznań-------------------28.0 7---------04.05 Grzybiara--------34------Przemyśl------------------28.07 ----------04.05-? marzenie31-----31--------słupsk-------------------30.07- ---------05.05--C kareczka--------26--------Łódź---------------------30.07 ----------05.05--S magmal-----------26---------Opole------------------30. 07----------05.05--C Mickey----------32---------Gdynia------------------23.0 7----------05.05--S Sloneczko5050--23---------Konin------------------28 .07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź--------------------01.0 8 ----------08.05 zizusia-----------24---------rzeszów---------------15 .08----------10.05 peletka----------31-------nowy targ----------------05.08----------12.05--C czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--S bajabaja---------29----śląsk cieszyński-----------22.07----------13.05 sysunia27--------28------ok. Gliwic-----------------06.08---------13.05--C Alexxxandra-----28----------Śląsk-------------------07. 08.--------14.05. iskierka..........27........wlkp......................08 . 08.........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 ----------15.05 weronik,........33.......Wrocław...................08.08 ..........15.05 olinkaka----------28------Wrocław------------------8. 08-----------16.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- ---------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08-----------22.05--S madamagda------23-------Wrocław. --------------15.08----------24.05 bibi2--------------29--------Dąbrowa Górnicza----19.08---------26.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.------------22.08----------29.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja mam teraz 21 tydzień a ten skurcz miałam tydzień temu. Myślałam że więcej kobiet ma takie skurcze. W pierwszej ciąży miałam tak przed samym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Czarna ale mi sie Twoja odpowiedz podobala - do kazdej cos napisalas - podziwiam ;) Witaj Bibi - mamy podobny termin ja na 24 maja ;). Wiekszosc z Was juz zna plec dziecka ja jeszcze nie :/. Lekarz kazal mi przyjsc w 23 tyg - mam nadzieje ze wtedy sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaWM jeśli dzidzius bedzie grzeczny i pokaże to się dowiesz. Ja w 12tygodniu usłyszałam że bedę miała chłopca a 16 i 20 już na 100% dziewczynka. Wyraźnie widać psioche:) Od samego początku czułam że to jest dziewczynka. Masz jakieś przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi2 jak to mozliwe ze w 12 tyg wiedzialas jaka plec? Robilas jakies badania genetyczne? Nie mam przeczucia co do plci - chcialabym synka bo corke juz mam ( 8-letnia ;) ), ale jak druga corka jest to tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to jest z tymi porodami? jak rodze to jade gdzie chce??? czy musze sie zapisac wczesniej, bo mam kolo domu mały szpital w ktorym rodzila moja kolezanka i mowila, że jest ok, a lekarza mam w CZMP, a to ogromny moloch i slyszałam, ze nie jest za fajnie, chyba zaczne chodzic tez prywatnie, w ogole to nie mam szczescia do lekarzy, zawsze cos jest nie tak, bibi u mnie lekarz wykryl skurcze na usg, zapisal nospe 3 razy dziennie i tyle, no i kazal dzwonic jak nie przejdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×