Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Sysunia dzieki !:), Zurkowa hehe, dobrze ze moj maz nie je rano sniadan, a kanapki do pracy robie mu wieczorkiem, dobry patent bo rano tylko przebudzam sie jak on wychodzi, biegne zamknac drzwi, siku i dalej nyny, a potem to spie tak do okolic 10, potem sniadanie, spacer z psem, choc mam ogrod , ale sie zmuszam zeby z nim pochodzic:) zawsze to jakies powietrze, zrobilam sie leniwa ost, przez caly nast tydzien mam zjazd na podyplomowych i bede musiala jezdzic autobusem choc niedaleko, bo auto bierze maz do pracy, a na sama o tum mysl mi sie odechciewa, wygodny sie czlowiek zrobil na stare lata, oby tylko slisko na chodnikach nie byla, teraz mykam robic obiad pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybiara ja tez jescze nie wiem co, bo niby moj gin nigdy nie widzi co, ale mnie to drazni , na drugi raz poprosze ostro, choc tak do konca to nie wiem czy chce wiedziec, ale maz chce, moze tez sie wybiore na to 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia----> mój niestety nie widzi ale ja sądze że on sie nie zna :( albo nie chciało mu sie patrzeć.Zobaczymy dziś u tego specjalisty od 3D ;). Jak nie to najlepsza radiolog jest Pani dr.Mazurek która przyjmuje koło stacji PKP .Mnie poprzednim razem powiedziała że córa i jest córa.:) Więc wierzę tylko jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny. W Szczecinie szalone piękne słońce a ja dziś jeszcze muszę siedzieć w domu, mam nadzieję za za kilka dni też będzie tak pięknie! Ja o porodzie myślę od dawna i już jak wiecie mam dużo zaplanowane. Cesarki bym nie chciała, bo to operacja. Nigdy jeszcze nie miałam żadnej operacji i mi się do tego nie pali. Boję się innych znieczuleń niż miejscowe. Kareczka, z tym szybko bijącym sercem to miałam ze 2 razy. Myślę, że poprostu przy niskim ciśniemu i dużej ilości krewi do pompowania serce czasem próbuje tak \"nadrabiać zaległości\". Mickey, gratuluję syneczka. Ech, na polskie warunki to by było duże mieszkanie. Ja mam duże mieszkanie: 3 pokoje i 62m2 :). Peletka, Szczecin- Nowy Targ całkiem duże odległości jak na kupowanie auta :). Ja też się powoli rozgladam za autkiem, bo cienki na spółkę z mamą to trochę mało. Grzybiara, witaj wśród kulawców. Na zwichniętą kostkę polecam tzw. trzymacz kostki - taki gotowy bandaż na stopę i jeszcze jakieś dobre profilowane wkładki. Całe lata w tym chodziłam (zerwania więzadeł i mięśni stopy). Czekam na wiadomość jak tam wrażenia z 3D. Czarna na te bakterie w moczu pewnie coś dostaniesz, na szczawiany wapnia chyba dietę jakąś. Ech już niepamiętam co i jak z chorobami nerek, a sprawdzić w niecie to sama już pewnie sprawdziłaś. Dziewczyny nietrzeba rodzić tam gdzie ma się lekarza, zwykle i tak się na jego dyżur nie trafi z porodem. Ważne są dobre położne, lekaż też, ale to położna jest z wami większość czasu. Witaj bibi2 - miło że się do nas dopisujesz :). Marzenie, ja czułam do niedawna tylko z przodu u góry brzucha a wczoraj Rufin zaczął mnie kopać chyba po jelitach. Ruchy czuje się tam gdzie małe ma swoje kończyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nic nie napisałam o ruchach dzidka ;) Więc moje rusza sie teraz już koło pępką bardziej.Wczoraj też mi brzuch falował a moja córcia dotykała brzuch i się cieszyła :) Coraz częściej i mocniej się tłucze :) Chwilami jakby miało czkawkę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie dzieci macie ułożone tak, że nie chcą pokazać bo ja widać to już tak ze nawet rodzice widzą co jest grane :). Z drugiej strony przecież lekaż może trochę się napracować i zrobić tak żeby zaglądnąć głębiej w to co cię w brzuchu dzieje. Jak widzi serce i nerki, które są w dziecku to przy odrobinie talentu zobaczy "intersik" schowany z nogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaWM a Ty na kiedy masz termin? zizusia 24: to ze wstaje mezowi robic kanapki to moja dobra wola on mowi zeby spala ale ja taka dobra jestem:) ale moj za soba drzwi zamyka sam:)) czy Wy dalej jestescie takie nerwowe? bo ja bardzo....wszystko mnie wyprowadza z rownowagi......!!:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Grzybiara33 trzymam kciuki abyś po dzisiejszym usg wyszła świadoma płci swojego maluszka. Bedzie łatwiej z nim rozmawiać. Ja choć wybrałam juz imię to mówię do brzucha córeczko:). Mojamała córeczka jest chyba przewrotna bo wczoraj pisałam że ruchy mam na dole brzucha a dzisiaj na wysokości pępka;) Czkawki jeszcze nie odczuwam, może za wcześnie. Dziewczyny jeśli chodzi o to jaki poród to wydaję mi się że najlepiej zdać się na matkę naturę. Ja pierwszego poodu się nie bałam bo myślałam że nie ma takiego bólu, którego nie da sie wytrzymać a okazało się że jednak jest. Ale jak zobaczyłam mojego kochanego syneczka to odrazu o tym zapomniałam. W drugiej dobie po porodzie dowiedziałam się że mój synek ma podejzenie poważnej choroby i spędzilismy 5 tygodni w szpitalu. Teraz wiem że WYTRZYMAM KAŻDY BÓL I NAWET NIEWIADOMO JAK DŁUGO CHOCBY TRWAŁ byle moje maleństwo było zdrowe. Nie skupiajcie się dziewczyny na tym że będzie bolało. Myślcie jakie piękne chwile będą po tym bólu. Ale się rozpisałam, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa o nerwach piszesz, ja jakoś od początku roku zrobiłam się mniej nerwowa, bo tak to ciąglę się kłóciłam z moim M. i to nawet nie wiem o co. Nie dobre te nerwy są, ale cóż skoro człowiek sobie nie może z nimi poradzić. Grzybiara czekam na wrazenia z usg, pewnie teraz byś chłopca chciała skoro już córeczke masz, więc ci go życze. CC czytałam dużo o tych nerkach ale i tak niewiele wiem. Zobacze co jutro mi gin powie. Pewnie na posiew mnie wyśle. Oby było wszystko dobrze, bo antybiotyku nie chce żadnego brać. Bibi a jak dasz na imię córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa - trermin mam na 24 maja. Ja dosc spokojna jestem, normalnie to ze mnie nerwus a teraz jakby troche mniejszy ;). Jak ja Wam zazdroszcze tych USG - nie moge sie doczekac az zrobie. Mam robic dopiero okoloo 21 stycznia ( w 23 tyg ciazy ) ale jak mnie wezmie to pojde gdzies szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja też mam w moczu szczawiany wapnia i bardzo liczne bakterie, jednak jeśli nie ma białka to nie ma infekcji (tak powiedziała moja gin), szczawiany ponoć są gdy za mało się pije. Jeśli chodzi o bakterie w moczu to wit. C (w moim przypadku). Imię dla córci najbardziej podoba mi się Lenka ale synusiowi nie bardzo więc idąc na kompromis będzie Michalina (wiem że nikomu się nie podoba;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi Michalinka fajne imię. Ja chciałam Amelkę ale chłopiec będzie więc muszę się teraz zdecydować na jakieś. Podoba mi się Filip i pracuje nad tym aby mojemu M. też sie spodobało bo jak narazie jest przeciwny. Wogóle to tak cieżko sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi nerwami to rzeczywiście ciężno , mnie czasem wyprowadza z równowagi jakieś głupstwo, początki ciąży były ciężkie, ciągle się kłóciliśmy, ale teraz już jest lepiej, nasze maleństwo nie było planowane( ale jest bardzo kochane:)) i myśle, że oboje potrzebowaliśmy trochę czasy żeby się przyzwyczaić do nowej sytuacji i już jest ok. teraz boję się, że mały będzie okropnie rozpieszczony, czasem lezymy w lóżku i snujemy plany gdze go zabierzemy co będziemy razem robić, co mu kupimy, piękne dziś słoneczko, nie denerwujmy się więc tylko na spacery marsz, ja najpierw ogarnę trochę mieszkanie bo burdel mam nieziemski:)) mam nadzieje, że pojawi się wiecej chłopczyków bo jak na razie to dziewczynki wygrywają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to rzeczywiście dziwne, że jeszcze nie widać u was płci dziecka, ja znałam płeć w 16 tyg, ale może skoro nic nie widać to dziewczynki będą:)))) bo siusiaka trudno nie zauważyć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi super - u mnie miala byc albo Michalina albo Michal. Teraz nastapila pewnie chwilowa zmiana na Anie... a do maja to jeszcze sie pewnie zmieni nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka też mi się podoba ale jakoś u nas dużo juz tych Amelek. Dla chłopca Filip fajne imię ale jak u nas miał być chłopiec i mówiłam że Filip to mój mąż powiedział że nigdy się na to nie zgodzi. Mój synek ma na imię Tymoteusz i też w rodzinie wszyscy się krzywlili a teraz jest poprostu Tymuś i wszystkim się już podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak zwykle nie nadażam was czytać, nadal net mam tylko w pracy i niewiele mam czasu. Jutro idę na usg i mam nadzieję, że juz też bedziemy wiedzieli czy to chłopczyk czy dziewczynka. Jak przegladałam tabelke to chyba jestem jedna z ostatnich która jeszcze nie wie. Jesli chodzi o imiona to dla chłopczyka to Piotruś i tak jest juz postanowione, a jesli dziewczynka to jeszcze zastanawiamy się albo Helenka, albo Marysia, albo Karolinka. Może jak juz poznamy płec to w końcu się zdecydujemy. Pozdrowionka ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaWM Ania będzie chyba na drugie. Nie mogę już zmienić bo Tymuś już pyta kiedy mi tą Michalinkę z brzucha doktor wyciągnie więc nie chciałabym mu mącić w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka to chyba dobry pomysł dodać imiona jeśli ktoś już jest na jakieś zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam taka nadzieję dziewczyny że sie wreszcie dowiem :) Tylko czemu mi wszyscy zyczą chłopca ???? :( ( nawet po za kafe ) Ja chcę drugą dziewczynkę :) One sa takie kochane :) {serce] Ale jak bedzie chłopak to tez sie przyzwyczaję :).Fakt najważniejsze żeby było zdrowe :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi ładne imię Michalina. Moja kolezanka na Michalinkę. Można fajnie odmieniać Michalinka, Michasia lub po prostu Misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BajaBaja to jutro wielki dzięń przed Tobą. Ja USG robię raz na miesiąc i zawsze jakoś tak się denerwuję że może coś nie tak a z drugiej strony się cieszę że zajrze do mojego malenstwa. Teraz miałm dosyć ważne usg bo lekarka oglądała dokładnie pod katem chorób genetycznych, przepływ krwi w pępowinie i łożysku i robiła wszystkie pomiary. Jutro pewnie się już dowiesz kto tym brzuchu zamieszkał. Jeśli chodzi o imę to trudno tak się nad tym zastanawiać jeśli nie znamy płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki ja mam w domu córcie , i na usg na 80% córcia, więc bedzie w domu babiniec.Hmm a imie córka maKamila i już wybrała imie dla siostry Adrianna, ale mi bardziej pasuje Nikola. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak za dużo imion wybierzemy, potem trudno się zdecydować. Ja starałam sie ograniczyć do dwóch. Chyba lepiej wybrać przed porodem, łatwiej sie oswoić z tym imieniem. weronikx będziesz musiała zdać się na zdanie starszej córeczki. BajaBaja Helenka mi się bardzo podoba ale mój maż nie lubi takich imion. Podoba mi się też bardzo Antosia, ale bedzie Michasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie takie oryginalne imiona :) Podoba mi się Kamila ale jak bedzie chłopczyk to Sebastian bo tatus tak wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro mam badanie glukozy, jak dałyście sobie z tym rade?boje sie ze nie dam rady tego wypić,mam jeszcze ranne nudnosci i boje sie ze zwróce, macie jakieś rady, zeby poszło gładko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×