Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) wiem że juz pózno ale podzielę się z wami wiadomością ....wiec na 95 % chłopak :) ...ale szczereze powiem że jednak mu nie wierzę do końca.Po pierwsze te obrazy na 3D bardzo niewyrażne :( powiedziałabym że rozmazane.Nie tak to sobie wyobrazałam.Z tego co oglądałam takie zdjecia na internecie to są wyrażne tu lekarz tłumaczył się że dziecko się zasłania rekami :( A przecież wtedy byłoby widac raczkę wyraznie zasłaniającą twarz :( Na dodatek skoro on nie widzi mięśniaka bo nic nie mówi a nawet jest zaskoczony ta wiadomością to sorry ale jak on może rozpoznac płeć dziecka ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara, moze aparatura jest gorszej jakosci. A nie ma w Twojej miejscowosci kogos innego, moze inny gabinet ma lepsze 3D i tam rozwieja sie wszelkie watpliwosci. Ale chlopca i tak gratuluje :-)) 🌼 Nie czytalam Was jeszcze nie wiem co sie dzieje, ale topik sie rozpedzil jak konie w Derby :-)) az milo! Ja dzis bylam u poloznej, glukoze mam miec za 4 tyg. ale niestety nie mozna juz miec ze soba cytryny :-( Zmienili troche podejscie i to nie same polozne tylko to jakas dyrektywa z gory, chyba EU. Mierzenie cm wyszlo na perfekt, wielkosc macicy i jej ulozenie wszystko ok, a serduszko corci bije miarowo. Zelazo mi sie poprawilo, co zrestza czulam juz od tygodnia, bo nie czuje tego samego obezwladniajacego zmeczenia co 2 miesiace temu. Tak sie zastanawialam z tym dretwieniem konczyn, ja jak spalam na prawym boku to mi sie zdarzylo to pare razy i etarz staram sie spac albo na plecach albo calkiem po lewejstronie, wtedy nic mi nie dolega. No i zaczelam pic magnez, wiec i skurcze zniknely,a tez podobnie do Was wylam z bolu. Pozdrawiam wsyzstkie majoweczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickey: \"To igla i dawanie piersi dziecku bylo straszniejsze...\" co strasznego bylo w dawaniu piersi wg Ciebie? Bo nie wiem pewnie zaraz dziewczyny mnie opieprza ze nie doroslam, ale jakoa tak glupio sie bede czula dawac cycka....a nie da boze przy obcych.... ja wagi do tabelki tez nie wpisze :(( wstyd dla mnie JoannaWM: ok :) Mimoniu bede jutro z Wami [*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załózmy nowy topik tak jak prosi Modessa -tyle mozemy zrobic jesli Moni ma to pomóc !!!!!!!!!! Co wy na to.Modesa wklei nwoy link i bezbolesnie bedziemyumieli nowy topik, kazdy nas tam znajdzie uwierzcie bo juz z dziewczynami z innego tematu zmieniałysmy 2 razy nazwe aby uaktualnic temat topiku , który sie nam bardzo rozwinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczyny , zalozy ktoras na swoim nicku nowy temat ? Kareczka moze ty ? Przeciez to tylko kontynuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powyzszy link jest do nowego topiku kontynuacji tego.Meldujcie sie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATJA 26
HEJ MAM PROBLEM POTRZEBUJE PORADY MAM KAMYK W PRAWEJ NERCE A JESTEM W 30 TYG CIAZY !!!! CIAGLE MNIE KLUJE POD PRAWA PIERSIA TAKIE PROMIENIUJACE KLUCIE CO MAM ROBIC BOJE SIE ZE TO MOZE SZKODZIC MALENSTWU HEJ JAK WIECIE COS NA TEN TEMAT TO PROSZE NAPISZCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkijun
ja się przyłączam.mam termin na 15.05.któraś z was też już niedługo zostanie mamusią>?jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkijun
jest jakaś majówka na horyzoncie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik zostal oficjalnie zamknięty ze względu na autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkijun
dziękuję ike:)już tam sie przeniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×