Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

jak wszystko pojdzie dobrze, to spodziewam się mojego pierwszego bobasa na początku maja. ktoś dołączy do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja najprawdopodobniej mam termin na 1 maja lub ostatni kwiecień ,ale raczej zaczepię się na maj jeżeli można. O ciąży wiem już kilka dni ,a w poniedziałek mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj coral bay! mi wstępny termin wypada na 4 maja- liczyłam od ostatniej @, ale na pewno się to zmieni, bo ciąża z pewnością jest min. tydzien młodsza. ale tak czy inaczej bedzie to maj :). jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości ciążowe juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
heja witam juz zaciazone! ja dzis mocno sie postaralam z mezulkiem o 2 dzidzie! mam nadzieje ze sie uda! a jak tak to 11 wrzesnie w dniu planowanej @ mam nadzieje ze ujrze 2 kreseczki i bede majoweczka! jak sie uda to wypadnie jakos na 20 maja! :-) :-) :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! JA mam termin na przełomie kwietnia i maja. To będzie nasze pierwsze i upragnione dzieciątko. Staraliśmy się o nie juz prawie rok. JAk u Was z objawami? Mnie mdłości dopadają na razie tylko sporadycznie, ale prawie przez cały czas czuję jakieś pobolewanie w podbrzuszu (dokładnie jak przed miesiączką), mam uczucie jakby coś mi sie tam ciągnęło... Nie jest to miłe. Zastanawiam się czy udać się do gina w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Jestem majoweczką 2007:D A tu juz maj 2008:D dopiero co my zakładałysmy swoj topik ale ten czas leci.... Zycze przyjemnych 9 miesięcy ciąży a w razie jakis pytan wpadajcie do nas.Kazda majoweczka jest mile widziana.Pozdrawiam!!! Bede tu zaglądała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! iska- zyczę powodzenia :) oby starania były owocne. bogdanka- nasze dzieciątko też jest dłuugo oczekiwane. zaczęliśmy się starać jakoś chyba rok temu, w lutym sie udało, niestety ciążą cieszyłam się tylko kilkanaście dni. mam nadzieję ze teraz moj bobas posiedzi sobie duzo dłuzej w przytulnej macicy :) w pierwszej ciąży miałam potworne mdłosci- teraz nie mam juz prawie wcale. a brzuch mnie tez pobolewa- dokładnie tak jak piszesz- na @. byłam u gina i powiedział ze jakby mocno bolało to źle, ale jesli to tylko takie \"rozciaganie\" to w porządku. gdyby było nieprzyjemnie to mozna brać nospę. dużo śpię- normalnie kładłam się ok. 1-1.30, a teraz 22 i odpadam :) plus czasami drzemka w ciągu dnia. a bolą kogoś piersi? mnie w pierwszej ciązy bolały bardzo, teraz prawie wcale...i nie wiem czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dzidzię starałam się 10 lat,bardzo intensywnie niestety nie wychodziło,teraz przy pomocy lekarzy udało nam się ❤️ Mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. Z dolegliwościiami u mnie narazie spokój ,piersi tylko ogromne i nawet trochę się dziwie że to początek ciąży takie wielkie. Bogdanka ja też mam pobolewanie brzucha takie jak przed @ a do lekarza idę jutro bo muszę być cały czas pod kontrolą lekarzy dlatego że moja ciąza jest wysokiego ryzyka...a jedną już straciłam w tym roku więc dmucham na zimne. Pozdrawiam was gorąco i mam nadzieję że to 9 miesiecy minie nam spokojnie i bez dolegliwości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay- to tym bardziej gratulacje i trzymam kciuki. nawet nie próbuje sobie wyobrażać jak to jest czekać na dziecko tyle lat... powiedz mi, czy bedziesz pracowac w ciąży? ja szczerze mówiąc nie bardzo bym chciała. podobnie jak ty też w tym roku straciłam dziecko, i też dmucham na zimne. czy są lekarze którzy bez problemu wystawią zwolnienie ( przynajmniej na początku ciąży)? pierwsza ciąża była zagrozona od samego początku( miałam za niski poziom progesteronu) a mimo to zaden lekarz nie kazał mi odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia ja jestem ciężarówką leżącą ,nie wiem jak długo będe leżeć ale napewno pierwsze trzy miesiące są nieuniknione. Moją pierwszą ciąże straciłam w marcu tego roku,do pracy napewno nie wróce....bardzo boję się żeby nie powtórzyła sie sytuacja jak ostatnio❤️ Masz jakieś leki na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, ja też poroniłam w marcu. wczoraj byłam u gina, ale nie u \"mojego\" tylko zupełnie przypadkowego.powiedziałam mu ze poroniłam pod koniec marca, na co on stwierdził ze ciaza jest w grupie ryzyka. pytał czy biorę jakieś leki- powiedziałam ze duphaston, ale to na własna rękę bo został mi jeszcze z tamtej ciazy i brałam teraz bez porozumienia z lekarzem 2 tabletki dziennie. kazał brać dalej. a potem stwierdził ( bez zadnego badania) ze wszystko jest ok, nie muszę jakoś specjalnie uważać, mogę uprawiać sex, mogę się kąpać w wannie i jeździć na rowerze. jak mozna coś takiego stwierdzić bez zadnych badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłyscie juz komus o ciązy? ja wczesniej miałam postanowienie ze nie bede mówic, ale nie wytrzymałam, i zadzwoniłam do mamy i sióstr, wczoraj dowiedzieli sie o tym kuzyni mojego męza i ich zony( bylismy na imprezce, nawet nie musiałam mówic, sami sie domyślili jak zobaczyli ze nie palę :) ) a dzis jedziemy do tesciów na obiad wiec tez się podzielimy radosną nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę duphaston 2x2 ,luteine2x2 ,enkorton i progynowa 1x1 to podobno wszystko na podtrzymanie.A z witamin tylko kwas foliowy O ciąży też nie chciałam mówić narazie nikomu ...ale powiedziałam mamie i teściowej,a siostry albo już wiedza albo sie domyślają. Jutro mam wizytę u gina.to ci powiem jak zrobi mi jakieś badanie,wiem napewno ze będe miała usg ,bo mój lekarz chce sprawdzić czy nie ma ciąży pozamacicznej.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, sporo tego bierzesz :) ja jutro rano idę na badanie krwi i moczu-muszę zbadać ten progesteron moze juz się unormował? zobaczymy. a teraz zbieram się juz powoli do teściów. powodzenia u gina jutro. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - dziewczynki pozdrowienia od majówek 2007 ;) oby wasze dzieci były tak samo udane jak nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane musza byc udane, bo te majowe dzieciaczki juz takie ą Super, ekstra wypasione (jak mówi mój 3,5 letni synek) :-D :-D Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja tez jestem Majówką 2007, urodziłam pięknego synka Jasia, który ważył 4810 kg, jest to moje pierwsze dziecko,jest to największe szczęscie jakie mnie w zyciu spotkało.Z kazdym dniem miłosci jest coraz więcej. Zobaczycie jak pięknie jest byc mamą,dużo wypoczywajcie,nie przejmujcie się błachostkami, wiem ,ze czasami niektóre sprawy przerażają, a pozniej to wszystko sie staje takie niewazne, liczy sie tylko Wasze Ukochane Dziecko. Na wszelkie pytania, rady,od koszul do szpitala po wyprawki, rodzaje wózków, kosmetyków, pieluch chątnie podpowiemy, no i badan, szpitali etc.... Pozdrowienia i Miłych 9 miesięcy, cieszcie sie tym czasem, bo szybko płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
oj Coral - jak to znioslas te 10 lat staran? jestem pelnia podziwu dla Ciebie! grunt ze teraz fasoleczka sobie rosnie :-) super!!!! napewno wszystko bedzie ok!!!! a ja juz bym chciala testowac a dopiero 1 dzien za mna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Petuni i Duszce i bardzo prosimy o porady i wsparcie...napewno sie przydadzą❤️🌼❤️ Do Iska bb nie powiem że łatwo było znieść te 10 lat ,bo napewno bym skłamała ,wylałam morze łez nieraz się załamywałam i nieraz już poddawałam ,Ale mam u boku kochanego męża który jest wiecznym optymistą i to on zawsze twierdził że w końcu nam się uda......i miał rację❤️ Minimonia ja już po wizycie ,miałam badanie ginekologiczne po którym lekarz nic nie stwierdził,potem zrobił mi usg i widziałam pecherzyk ciążowy ,ładnie umiejscowiony wewnątrz macicy. Jestem bardzo szczęśliwa i trochę się uspokoiłam....leki zazywam tak samo jak do tej pory. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej są dwa topiki na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral, to swietnie! ja na usg na razie sie nie wybieram bo boje sie ze nie bedzie jeszcze serduszka i się przerażę. pojdę ok 8-9 tydz. pozdrowienia dla wszystkich majówek które nas odwiedziły :) iska bb- pociesze cię ze mi test wyszedł bardzo szybko. 15 sierpnia miałam owulację, dałam zarodkowi 7 dni na zagnieżdzenie się i 2 dni pozniej juz testowałam(24.08). wypatrzenie cienia kreski omal nie kosztowało mnie utraty wzroku- ale była :) tylko trzeba mieć bardzo czuły test. ja kupuję zawsze bobotest strumieniowy, bo ma czułosc 10 mlU/ml, a wszystkie inne jakie widziałam mają czułosć 25- wiec ten strumieniowy jest ponad 2 razy szybszy. zyczę pozytywnego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
ja też już wiem, jestem w ciąży!!!!!udałomi się za pierwszym razem. Wyliczyłam, ze terminamam na 2 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tez mam nadzieje za jakis czas do was dolaczyc ! Starania zaczynam za kilka dni a termin z ostatniej miesiaczki wyjdzie 1 czerwiec a , ze pierwsze dzieciatko urodzilam CC i bylo wywolywane to tak czy innaczej napewno bym sie ,,zapisala\'\' do was MAJÓWEK:) Obecnie jestem z grudniowek 2006 i zycze wam powodzenia (w razie gdyby mi sie nie udalo)-POZRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Merena i gratulacje,ja wyliczyłam że termin powinien być na 1 maja,ale niestety zapomniałam wczoraj zapytać lekarza.🌼 Kotkaaaa czekamy na ciebie i trzymamy kciuki za powodzenie. Ja dzisiaj rano zwymiotowałam ,ale to dobrze bo teraz czuję się lepiej ....a tak od kilku dni mnie mdliło. Piersi w jeden dzień ogromne a w następny trochę mniejsze i prawie ich nie czuję...nie wiem czy tak ma być czy ja tylko tak mam. Z dolegliwości narazie tyle pozdrawiam ciężarówki i starające❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merana- gratulacje i witaj :) kotkaaa- czekamy na dobre wieści :) coral, cyckami sie nie przejmuj, mnie też raz bola, a raz nie. a ogromne mam tak czy inaczej ( miseczka D ) wiec nawet jak trochę urosna to mam nadzieję ze nie bedzie widać jakiejś kolosalnej róznicy. dziś się strasznie wkurzyłam na szefa. pracuję jako opiekunka i okazało sie dzis rano ze mała ma anginę. to choroba wirusowa, wiec o zarazenie się nietrudno. stwierdziłam ze nie bede ryzykować życia swojego dziecka tylko po to zeby szef mogł posiedziec w pracy, ale ze byłam bardzo zdenerwowana i płakałam to mój maz do niego zadzwonił i poprosił go o powrót do domu. wrócił, ale strasznie zły na mnie. chociaż szczerze mówiąc mam to w nosie. on moze pracować w domu, a ja się nie stresuję ze złapie wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia u mojej siostry też angina,siostrzenica chciała mnie wczoraj odwiedzić ale jej siostra nie pozwoliła. Tylko że ja je widziałam w sobotę niby jeszcze nie chorowały,ale mogły zarażać . Rano obudziłam się z lekkim bólem gardła,ale gorączki nie miałam więc natarłam się ..wickiem...wypiłam herbate z amolem i mam nadzieję że mnie angina nie dopadnie. Dobrze zrobiłaś że zadzwoniłaś do szefa ...trudno niech sie dąsa dla ciebie najważniejsze jest teraz twoje dziecko. A wiadomo jak niebezpieczne są choroby we wczesnej ciąży ,ja najbardziej boję sie wysokiej temp .bo lekkie przeziębienie chyba nie jest takie grozne. Trzymaj sie ciepło Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×