Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Rano po ciepłym prysznicu zaczął mi brzuch trochę wystawać, taki śmieszny, kanciasty i z jednej strony wystający bardziej. Stałam przed lustrem i się cieszyłam, że chyba w ciąży jestem ;). Jak trochę pochodziłam to się znów schował. Muszę się zacząć przyzwyczajać... taki jak był rano to mi się nawet podobał :). Teraz to jest już taki jakbym ciut przytyła a nie była w ciąży i nie podoba mi się... To już 16tc :). Grunt, że mojemu kochanemu się podoba,do mnie jak dotrze, że to nie sadło to też mojego brzucha polubię. Katar przechodzi, za to zaczęła boleć jedna pierś... Pozdrawiam, CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay-------33--------nowy sącz--------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 ---------01.05--C inez_82---------26----------elblag--------------------28 .07--------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- -------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 magmal-----------26---------Opole--------------------30. 07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 rude kocię-------28------Starachowice------------01.08---------08 .05--S peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------13.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C iskierka..........27........wlkp.....................08. 08..........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 --------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--S stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08----------22.05--S to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 22.04- S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 madamagda------23-------Wrocław. ----------------15.08---------24.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.-------------22.08---------29.05 Alexxxandra-----28----------Śląsk--------------------07.08.--------14.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ja CC napisz mi z której strony bardziej Ci ten brzuszek wystaje. To Ci napisze wróżbę mojej babci co do płci. Chodzi mi o to na którą stronę bardziej masz skierowany brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny :) Iskierko, wczoraj bardziej wystawał z lewej :) Zobaczymy jak tam wróżby się sprawdzają. Ja dziś do wieczora bede bez komputerka w domu :), może zrobię coś porzyteczniejszego od psucia sobie wzroku... choć wątpię bo jak nie w necie to czytam w gazecie/książce. Taki nawyk, cały czas coś myszę czytać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay-------33--------nowy sącz--------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 ---------01.05--C inez_82---------26----------elblag--------------------28 .07--------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- -------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 magmal-----------26---------Opole--------------------30. 07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 rude kocię-------28------Starachowice------------01.08---------08 .05--S peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------13.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C iskierka..........27........wlkp.....................08. 08..........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 --------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--S stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08----------22.05--S to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 22.04- S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 madamagda------23-------Wrocław. ----------------15.08---------24.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.-------------22.08---------29.05 Alexxxandra-----28----------Śląsk--------------------07. 08.--------14.05. lorry--------------25--------Zielona Gora-------------06.08----------13.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja po usg.Wszystko jest ok.Dzidzia ma ponad 5 cm i bardzo sie wierci.Koziołki fikała,ze aż miło.Na badaniu był ze mna mój M i Karola.P.dr. wszystko dokładnie jej objaśniła i powiedziała,ze na kolejne usg tez ma ze mną przyjść.Mała była zachwycona,choć nie wiem czy tak naprawde wie co tam było widac. Mój brzuchol w zasadzie nie zmienił rozmiarów,ale to dopiero 12 t.c No CC Tobie to już ma prawo byc widac w końcu to 16 t.c za chwilke połowa ciąży będzie za Tobą :-) Pozdrowienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę,bo śniło mi się,że to córka.Poza tym od jakiegoś czasu czuję,ze bedzie córa jak malowana coral bay-------33--------nowy sącz--------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 ---------01.05--C inez_82---------26----------elblag--------------------28 .07--------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- -------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 magmal-----------26---------Opole--------------------30. 07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 rude kocię-------28------Starachowice------------01.08---------08 .05--S peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------13.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C iskierka..........27........wlkp.....................08. 08..........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 --------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08----------22.05--S to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 22.04- S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 madamagda------23-------Wrocław. ----------------15.08---------24.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.-------------22.08---------29.05 Alexxxandra-----28----------Śląsk--------------------07. 08.--------14.05. lorry--------------25--------Zielona Gora-------------06.08----------13.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja wczoraj bylam we wrocku na tym usg 3D i choc wszystkie badania gin robil mi na normalnym usg na koniec pokazal mi w trójwymiarze moją dzidzie:) kurczę normalnie taki maly ludzik:) jak mi sie uda to wkleje na topik, normalnie jestem w szoku:) a i ten lekarz zrobil mi wszytkie badania jakie się robi w tym tygodniu tzn. oprócz przezierności i noska policzyl paluszki u rąk, zbadal serduszko tzn zastawki czy coś w tym stylu, i przewod pokarmowy i nerki i bylo tego tyle że nie pamietam i szyjkę macicy mi zmierzył, byłam w szoku bo mój gin nic takiego nie badał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie,mam nadzieje,ze nas rozumiesz,a Monia napewno bez problemu poda Ci swoje haslo(jezeli sie znacie) CZEKAMY...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Monia przecież krwawiła z szyjki macicy,a nie z macicy.Jeśli by coś było z macicy to przeciez tyle razy miała robione usg,ze z pewnością któryś z lekarzy by cos zauważył a przecież z maleństwem było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli natomiast to prawda,to nie wyobrażam sobie Moni.Przecież wiedziała nawet jaka jest płeć maleństwa które nosi w brzuszku.To musi być okropny ból.Matko święta az wolę o tym nie myśleć. oby to był jakiś głupi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka🌼 Zycie plata rozne figle,moze byc wszystko dobrze a przez godzine zmienia sie sytuacja diametralnie:(:(:(:( Mniejmy nadzieje,ze to tylko kolejna pomarancza,ktora chciala bardziej nas zdolowac i zarejestrowala swoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a skąd WY tak prędko znacie płeć dziecka ? Ja też che ! Minimoni współczuję, o ile to prawda. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zajrzalam na nasz topik. Mysle ze najlepiej jak Minimonia sama da nam znac. Trzymam za nia kciuki i tak. U nas straszny sztorm i leje, a humor mam pod psem. Moj synek chodzi uczepiny nogi, gdziekolwiek sie nie rusze,a dzs po raz pierwszy nie zasnal sam w swoim lozeczku tylko na reku, szok. Nie damrady go nosic, a to dopiero czwarty miesiac ciazy... Sciskam wszystkie majoweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Napisalam co Coral ❤️maila,bo tez sie martwie,ze nie daje znaku Mam nadzieje,ze u niej ok,tylko maz nie pozwala jej siedziec przed kompem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu cale szczęście, że nic ci nie jest:) a swoją drogą ta która to pisała powinna się w piekle smażyć, ale nawet jej nie życzę tego co tak głupio wypisuje!!!! faktycznie k...wa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimoni❤️❤️❤️❤️❤️ O BOZIUUUUUUU JAK DOBRZE ,ZE SIE ODEZWALS BO ODCHODZIALAM POMAłU OD ZMYSłOW!!! A TA MAłPA,KTORA WYPISUJE TAKIE PIEROLY...................EHHHHH NIE ZYCZ BLIZNIEMU CO TOBIE NIE MILE I TYLE MONIś 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A JAK SIE CZUJESZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiarygodne info ( gdybym sama nie mogła pisac) beda pod nickiem czarnym \" mąż minimoni\" na razie nie krwawie, ciągle jeszcze mam zalepioną pipe :) dzis biore kolejną globulke, mój gin sie cieszy i mówi ze takie \"wytapetowanie\" od środka to dobry objaw, znaczy ze lek działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że wracasz do formy:):):):):) :):):):):) i odpoczywaj ale czasem napisz jak sie czujesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuniu Moniu jak dobrze,ze wszystko u Was dobrze. A ta pomarańczowa małpa to tym razem przesadziła.jak mozna takie bzdury wypisywac. A ja chodzę po domu zbita jak taki pies i ciągle myślę o Tobie. Oj jak bym ją dorwała to .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to przed chwila przeczytałam o Moni to mysłałam że zejde na zawał -jeszcze sie trzese.ja sie nie nadaje juz na takie informacje. Monia trzymaj sie -teraz to juz na 100% bedzie ok.Jest taka przypowiastka że jak sie kogos usmierca za życia to bedzie długo żył. Fajne te fotki -ciekawe czy ja sie kiedys dorobie swoich-moze moja gina zdazy zmienic usg zanim dzidzia tak urosnie ze sienie da ju fotek zrobic. Nowe dziewczyny wpiszcie sie w tabeli po terminie porodu a nie na koncu bo to troche mylaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki, że wtrąciłam się tak do Was, ale jak przeczytałam o Moni (nie wiem czy ona mnie pamięta, bo ja ją tak z ciążowych staranek po stracie :D ) to się strasznie zdenerwowałam i aż łezki mi poleciały! dziewczyny to trzeba zgłosić już nawet nie do moderatora, ale do administartora!!! jak tak można??? nie mogę tego zrozumieć :( jak można takie rzeczy wypisywać do kobiet w ciąży???które martwią się o swoja koleżankę!przecież co wrażliwszej to taka wiadomość mogła zaszkodzić! Jeszcze raz przepraszam i życzę wszystkiego najlepszego!! Wam wszystkim :), a Monię serdecznie pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, duża buźka skarbie, ale sie cieszę ze jesteście cali i zdrowi:) Magduś... jak coś takiego moglo przyjsc ci do glowy. Powiem krótko>>> świnia jesteś, nie czlowiek! Majówki, pozdrawiam Was gorąco, kiedys przez \"chwile\" bylam majówką :( teraz zagladam na topik, bo trochę znajomych tu buziek. Trzymajcie sie i spokojnych miesięcy życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka🌼🌼 JA NADAL CZEKAM NA CIEBIE:P:P:P:P:P:P Razem wylądujemy na lipiec 2008 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się dzisiaj kiepsko czuję. W głowie mi się kręci. Kupiłam sobie rogaliki na marcinki i niestety zwróciłam to co zjadłam. Ech będzie tylko lepiej. 🌼 plusia wiem jak się czujesz. Mój synek też się kręci koło nogi. Chciałby tylko być na rączkach moich, a waży około 13-14 kg. Jak go podniosę to wydaje mi się strasznie ciężki. A na dodatek jak go przebieram, to tak fika nogami, że aż boję się o małą dzidzię. stelka27 super fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×