Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

tak szybciutko sie odezwe, bylam dzis na usg znowu, prywatnie, no i sytuacja jest nastepująca: krwawienie na 100% jest z szyjki, i to jest lepiej niz by miało byc z macicy. a czemu wogole jest to nie wiadomo. mniej wiecej wygląda to tak jakby były pootwierane naczynia krwionosne w kanale szyjki. dostałam kolejny cudowny lek, albothyl tym razem,ma on \\\"ściagnąć\\\" i pozamykać te naczynka. jak to nie pomoze, to sytuacja bedzie skomplikowana, bo w takim przypadku nalezało by robić zabieg przypalania naczyn, gin mi mówił mniej wiecej jak to wygląda, problem w tym z mało kto chce to robić ciężarnej, bo ten zabieg wywoluje skurcze. cała nadzieja teraz ze lek zadziała. aaaaa, a podczas usg wypatrzyłam ogromnego siusiaka :) i była kupa smiechu bo gin mi tam jeździ tą głowicą a ja wytrzeszczyłam oczy i mówie: panie doktore, widze siusiaka!\\\" na co on odruchowo spojrzał na swój rozporek :D czy mu nic nie wystaje, nie spodziewał sie ze sama rozpoznam co widać na usg :) ale potwierdził, mowi ze wygląda jak młody byczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia -własnie juz kiedys ci pisałm o tych słabych naczyniach i dzisiaj podobne wiesci wyczytałam w mojej ksiazce o ciazy.Gratuluje bo jak widac to juz drugi chłopak na tym forum-super mam nadzieje że dla równowagi jakies babeczki tez sie pojawia.A jeszcze mi sie przypomniało że po albothylu to pojawiaja sie takie białe kawałeczki kłaczki nie wiem jak to nazwac w kazdym razie to normalne bo to obumarty naskórek z pochwy żebys sie MM nie stresowałą. Co do cienienia to ja tez mam niskie i nie zawsze ta kawa pomaga ale podobno pod koniec tego tygodnia ma wzrosnac cisnie nie wiec moze i my sie lepiej poczujemy. Mnie juz przestało mdlić dzis pierwszy dzien 13 tygodnia wiec reka odjał wszelkie dolegliwosci mdłosciowe 2 trymestr.Dzis tylko zgłupiałm bo przytyłam 2kg w ciagu 3 miechów a dzis wlazłam na wage i znowu mam te 2kg mniej-dziwne jutro sie zwaze rano -fakt to że jem mniej odkad mnie przestało mdlic. Nastepna wizyte mam 16,11 ale nie dam rady wtedy isc wiec pewnie pojde 23,11 albo 26,11 ale to wtedy juz bedzie 16tc troche długa przerwa miedzy wizytami bo az 6tyg.-zobaczymy jak wyjdzie.ide uspic mała bo mnie woła.Do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, gratuluje synusia ;-) 🌼 jak milo przeczytac cos radosnego w Twoim poscie! Co do tamtych blizniaczych wozkow dzieciecych, to ja niestety nie mam absolutnie zadnego pojecia co jest w Polsce i za ile. Ten model dwupietrowy o ktorym pisalam jest firmy Phil & Teds, angielskiej produkcji i z tego co mowila znajoma, jest do nabycia w Niemczech. U mnie w Szwecji tez jest ale naraize cos sie nie zanosi, ze bede miala ten luksus. Rozmawialam z J i on nie jest zbyt chetny do zakupow :-P Nowy wozek tego typu kosztuje tu ok 4000zl, a to majatek... Teraz Maxio zreszta tez jezdzi uzywana Emmaljunga (model Cerox), ktora kupilismy od innej rodziny za 1/3 ceny, czyli 1000zl. Kawa przestala mi smakowac :-( wcinam za to w dalszym ciagu pomarancze, juz nalogowo :-D Do cukierkow tez ciagnie jak nie wiem co (normalnie to ja nawet na nie nie patrze...) Jo_aska, witaj, skad jestes? Brzuszek to juz u mnie calkiem calkiem, ale niedziwota w koncu to juz czwarty miesiac, 15 tydz! A za dwa dni bede miala studniowke!!!! Renka07, jak badania? Magmal, ja najpierw jablka a teraz pomarancze :-D Wiolaj, Stelka, 🌼 Czarna, ja do dzis widze przed oczami swoja niunie jak lyka wody plodowe, macha lapkami i wsadza paluchy do buzi, ech.... rozczulilam sie Dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! minimonia gratuluję chłopaka!!!Ale mnie rozbawiła Twoja opowieść:D Dziewczyny muszę Was poradzić:jestem teraz w 13 tc następną wizytę mam dopiero 20 listopada.Z tego co czytałam, to pierwsze badanie ultrasonograficzne trza zrobić pomiedzy11 a 14 tygodniem.Teraz nie wiem co robić.20 będzie już za późno.Czekac i tam zrobić usg czy iść prywatnie na to usg.20 listopad to będzie już 15 tc...co tu robić.. poradźcie proszę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Ja z kolei z nowa informacja prosze o posadę. Wczorajsza temp 36.7 sluz biały gurdkowaty, ale nie bylo go zbyt duzo, lekki ból jajników wieczorem i dzisiaj rano, test owulacyjny pozytywny. Dzisiejsza temp 36.7 sluz przezroczysty i bylo go sporo, test owulacyjny pozytywny, uczucie mokrości i poranny ból jajników. Jak myślicie to dzisiaj byl ten dzien? To dzis byla owulacja? Dodam ze okres mialam 24 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie przez caly długi wekeened i tyle nowych twarzy :) Witam wszystkie. Tez własnie wkraczam w II trymestr i tak jak wiekszość czuje sie coraz lepiej. Na usg idę w przyszłym tygodniu 16.11 i juz nie moge sie doczekać. Jeszcze przed wizyta musze zaliczyc wizyte u stomatologa i zrobić ekg. Minimoniu gratuluję chłopczyka, a obstawiałas na poczatku płeć- miałas jakies przeczucia? Trzymaj się wszystko bedzie dobrze. Zmykam do roboty bo po tak długim wolnym mam troche zaległości. Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki :) Coral 🌻 co u Ciebie/ nie odezwalaś sie po wizycie?:( Machnij chociaż łapką ze wszystko ok. Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek37
cześc dziewczyny ja mam termin na 29 maj 2008, teraz jestem w 11 tygodniu ciązy, jak narazie ( już od 1,5 mieisąća) czuję się strasznie źle, ciągle mi niedobrze, boli głowa, nie mam siły i czasem wymiotuję, jestem nie do życia, ale w pierwszej ciąży było to samo więc mam nadzieję że niedługo to wszystko przejdzie i znowu będe pełna energii. poza tym te ciągłę zmiany nastroju i płaczki...dobija mnie to. moja córcia Jessica właśnie skończyla 3 latka i już najwyższy czas na rodzeństwo : )mała teraz się cieszy że u mamy w brzuszku jest dzidziuś, ale boję się jak to bedzie jak już się narodzi, czy będzie bardzo zazdrosna i wogóle jak zaakceptuje maluszka, do tej pory była jedna i najważniejsza, pierwsza wnuczka w rodzinie, więc nie iwem jak to będzie... ja ide na usg 3d na 2 tygodnie czyli w 13stym tygodniu, będe płaciła 100zł do tego dostanę filmik na dvd (w cenie). nie mogę się już doczekać tego usg, mam nadzieję że wszystko jest w porządku i że dużo zobaczymy z mężem. na poznanie płci będziemy musieli jeszcze poczekać a też już jestem ciekawa czy będzie synek czy druga córcia. w poprzedniej ciąży od początku miałam przeczucie co do płci i się sprawdziło, teraz też mam przeczucie, ale narazie nie ujawniam, ciekawe czy znów sie sprawdzi : ) mam nadzieję ze niedługo poczuję się lepiej, chociaz narazie na dodatek się przeziębiłam i czuję się fatalnie, wiadomo nie bardzo moge cokolwiek brać, Pani doktor pozwoliła tylko rutinoscorbin i wit c, więc tak też robię + duże ilosći czosnku - nie jest to przyjemne ale już nieraz mi pomogło więc mam nadizeję że tym razem tez tak będzie... jeśli chodzi o brzuszek to nie widać jeszcze zbytnio, chociaz delikatnie się uwypuklił, w poprzedniej ciązy brzuszek pojawił mi się dopiero ok 5-6 miesiąca, a jak szłam do porpdu to położna spytała co tu robię z takim małym brzuchem : ) teraz niestety już nie ta figura, nie te mieśnie więc myślę ze lada dzień zacznie się bardziej pokazywac, ale ja się cieszę, już kupiłam sobie kilka ciążowych ciuszków, bo nie mogłam wytrzymać...ale założę się że wy też tak macie. napiszcie dziewczyny, która to wasza ciąża i te które mają już dzieci czy mają takie obawy jak moje ? pozdrawiam gorąco : ) pozdrawiam i czekam na twój odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny dzionek:) Minimona, cieszę się,że wszystko ok. Ja ten lek kiedyś brałam jak miałam wymrażaną nadżerkę i potwierdzam, to co powiedziała Peletka,że po tym wylatują skrawki matwej tkanki.nie wystrasz się. ten lek jest dobry, u mnie szybciej sie goiła ranka na szyjce po wymrażaniu. Fajnie, że zobaczyłaś siusiaka:) Jak byłam na usg w 12 tyg, lekarz mi rowniez powiedział, że wg niego będzie synek,pokazywał nam \"wypustkę między nóżkami:) czekam na usg w 20 tyg, wtedy lekarz powiedział, że będzie lepiej widać:) Olinkaka - jak ja sie zapisywałam na USG, to mi lekarz powiedział,że należy przyjść między 11 a 13 tyg, bo wtedy najlepiej widać kość nosową i jest to odpowiedni czas na zmierzenie przezierności karkowej. Później już jest troszkę za późno.Ja na twoim miejscu poszłabym prywatnie..Najlepiej zadzwń do lekarza i jego podpytaj co on o tym sądzi. Gosia* -to czy jesteś przed owulacją, czy po jest w stanie tylko stwierdzić lekarz na usg. Nie nakręcaj się tak bardzo, bo stres może Ci zablokować owulację i nici z tego cyklu. Wrzuć na luz, wiem co mówię,ja też to przerabiałam, szkoda nerwów.Jeśli się niepokoisz,że długo sie staracie,a nici z tego, to wybierz się do lekarza na podstawowe badania hormonalne. Plusia- mam te same ciągoty co ty!Pomarańcze, grapefruity, cukierki!!To jest to! Tylko jem za mało mięsa:( Wczoraj odebrałam wyniki krwi - znów mam za niski hematokryt -35% (37-47) i hemoglobina mi spadła do 12,0 (12,0-16,0) :( ciekawe co na to lekarz. No i mocz ma trochę za wysokie pH , bo 7, a norma jest 5-6,5 :(Jutro idę do lekarza. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelka27
hej dzieczyny no i witan nowe:) soczek - najlepiej jak przeczytasz sobie topik od początku to sie wszytstkiego o nas dowiesz:) niestety kto dołączył później musi to przejść, a jest co czytac:) moniu zazdroszczę ci że już wiesz:) ja też bym chciała, w czwartek idę na usg 3d i mam nadzieję że się dowiem:) jeśli nie to mam nadzieję że za miesiąc juz będzie widać:)ale ja tak sie wczoraj wpatrywałam w to usg to cos tam widziałam:):) chyba:) co prawda mam przeczucia, ale nie wiem na ile sobie je wmawiam a na ile są prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelka27
hej dzieczyny no i witan nowe:) soczek - najlepiej jak przeczytasz sobie topik od początku to sie wszytstkiego o nas dowiesz:) niestety kto dołączył później musi to przejść, a jest co czytac:) moniu zazdroszczę ci że już wiesz:) ja też bym chciała, w czwartek idę na usg 3d i mam nadzieję że się dowiem:) jeśli nie to mam nadzieję że za miesiąc juz będzie widać:)ale ja tak sie wczoraj wpatrywałam w to usg to cos tam widziałam:):) chyba:) co prawda mam przeczucia, ale nie wiem na ile sobie je wmawiam a na ile są prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam nick:) ale to ja:) no i witan nowe:) soczek - najlepiej jak przeczytasz sobie topik od początku to sie wszytstkiego o nas dowiesz:) niestety kto dołączył później musi to przejść, a jest co czytac:) moniu zazdroszczę ci że już wiesz:) ja też bym chciała, w czwartek idę na usg 3d i mam nadzieję że się dowiem:) jeśli nie to mam nadzieję że za miesiąc juz będzie widać:)ale ja tak sie wczoraj wpatrywałam w to usg to cos tam widziałam:):) chyba:) co prawda mam przeczucia, ale nie wiem na ile sobie je wmawiam a na ile są prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna wiola
witam was dziewczyny mam do was pytanie ile kosztuje badanie TSH prywatnie? dzieki za odpowiedz Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
Tsh - mniej wiecej 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny i przepraszam że nie pisałam ale mielismy małe zmartwienie w rodzinie i wszystko poszło na dalszy plan. U mnie w porządku w piatek miałam usg i dzidziuś pedałował nóżkami że miło było popatrzeć ,niestety mocno zaciskał nogi i nic nie było widać tak że nadal żyjemy w niepewności jeżeli chodzi o płeć . Minimoniu gratuluje synka ,i mam nadzieję że wreszcie postawili ci dobrą diagnozę i już bedziesz spokojniejsza. Janeczka ❤️zaraz idę poczytać co tam u was słychać. Odezwę sie jeszcze wieczorkiem i przeczytam dokładnie wszystkie posty. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna wiola u mnie w mieścinie TSH kosztuje 18 zł w warszawie w instytucie Matki i Dziecka 20zł. Byłam dziś u Endokrynologa i znowu moje tsh zaszalało, 16 przy normie do 4:( zmiana dawki leku na końską i mam nadzieje że już teraz się unormuje:) Boli mnie głowa praktycznie codziennie ale to od tego niskiego ciśnienia, lekarz pozwolił ratować sie apapem. Przytyłam 2 kilo przez miesiąc, podobno norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia gratulacje!!! Jesteś drugą majóweczką która poznała płeć swojego dzieciątka. Ja też bym już chciała wiedzieć, ale ta niepewność też jest bardzo fajna. Ja na kolejne usg ide za 2 tygodnie, ale nie wiem czy sie bede już pytała o płeć. Może jeszcze poczekam z tym, wolę się narazie domyślać. A jak to jest z tą przeziernością, ja miałam w 10 tyg robioną i przy CRl=31,3 mm wyszło mi 1,0. Chyba to dobry wynik nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny ale sie dziś źle czuję.Od południa boli mnie głowa.Wzięłam tabl. i w zasadzie tylko stłumiła ból.Teraz znów zaczyna boleć coraz bardziej.Położyłam się na jakieś pół.godz. nie zasnęłam tylko leżałam.Myślałam ,ze przejdzie a tu nic:-( do tego jest mi niedobrze,okropnie mi sie odbija.Czy to jakas migrena,czy to przez tę pogodę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z Wielkopolski :). Witam nowe dziewczyny w topicu :) Minimoniu, cieszę się że też wiesz już na kogo czekasz :). Skoro znana jest przyczyna to na pewno jakoś się uda dotrwać do końca ciąży. Mam nadzieję, że lek pomoże i nie będziesz musiała leżeć. Czarna, wynik chyba dobry, choć trochę wcześnie jak na usg genetyczne :) u mnie w 12tc niby było jeszcze za wcześnie na pomiary. Jestem u teściów. Święta spędziłam z moją rodzinką w Szczecinie, teraz odpoczywam ;). Miałam piękne plany na dziś- wizytę w Poznaniu, zakupy, odwiedzenie mojej przyjacióli i jej maleństwa, imprezę ze znajomymi ze studiów. Wszystkie plany poszły w kąt bo mam jakieś wirusowe przeziębienie. Jem czosnek i stosuję inne takie domowe sposoby, oby przeszło tak samo szybko jak się przypałentało. U mnie to już 16tc:). Często wydaje mi się, że mam pełen pęcherz. To chyba Rufinek się rozpycha w brzuchu, bo wizyta w WC nie pomaga, brzuch prawie nie wystaje a mały musi się gdzieś zmieścić. Pozdrawiam, Księżniczka Kataru vel. Katarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trace nadzieje... dzis mam jakis potworny krwotok, na oko to juz chyba szklanka krwi poleciała, brzuch boli. w szpitalu mnie zbadali i wysłali do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja CC - ja też jestem z Wielkopolski 🌼 Kurczę, jutro kończę 13 tydzień i cały czas okupuje łazienkę. Nie chcą mi przejść te wymio... Ważę 52,6. Przed poprzednią ciążą ważyłam 55 kg. Przytyłam 11 kg. Potem schudłam do 50 (nie odchudzałam się!!!), no a teraz narazie przytyłam ok. 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta waga to widac róznie bywa ale raczej wszystkie mamy po równo na +2kg wiec nie jest z nami tak żle.Widze że was bierze na słodkie i kwasne mnie odrzuca od słodkiego do tego stopnia ze jak zjem np drozdzówke to mdli mnie koszmarnie ale przyciaga mnie słone i mirinda. Nadal wieczorkiem mnie szybko scina do spania do tego dzis pada u nas snieg i tak jest nastrojowo i przyjemnie do spania. Moja kumpela ma jutro miec cesarke boi sie tej nocy bo ma juz rozwarcie na 4 palce a dziecko ułozone jest posladkowo a dopiero rano ma isc na odzdział-trzymajcie za nia kciuki. i jeszcze jedno zauwazyłąm że mam strasznie sucha skóre wsmarowywuje tone balsamów a i tak jest sucha lekarz poradził mi kapiel w olejkach ale ja nie mam wanny -moze wy macie jakies domowe sposoby na sucha skóre głównie nogi i twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, piszecie o wadze - u mnie +1kg - nie mam wagi i dopiero w przyszłym tyg. u lekarza dowiem się, ile w tym m-cu. Wiecie, ja nie mam żadnych przeczuć co do płci maluszka - zapytam na następnym usg, może dzidziuś dobrze się ułoży. Ostatnim razem przy badaniu przezierności leżał spokojnie na baczność, jak żołnierz:-) Ciepełka Wszystkim, bo w Opolu śnieg... Piszcie skąd jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral nawet nie doczytałam,ze sie odezwałaś.Cieszę sie bardzo,ze wszystko u Ciebie dobrze. Ciekawe teraz co u Moni.Ma dziewczyna pecha,a jeszcze do tego Ci lekarze co nie potrafią postawić jasno diagnozy. Ból głowy ciut minął,ale ogólnie to wymęczył mnie dziś mocno. Ide pod prysznic do do wyrka. Spokojnej nocy majóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mimimoniu może lepiej by było jakby na jakis czas zostawili Cie na patologii ciąży, przynajmniej dopoki nie mina Ci te krwawienia.Jak widze i tak codziennie jeżdzisz do szpitala i tylko dodatkowo sie stresujesz. Kiedy u nas będzie w końcu normalna ta słuzba zdrowia? Peletko jak nie masz wanny to dobrym sposobem na natłuszczenie skory jest smarowanie oliwka dla dzieci mokrego ciała, zaraz po kapieli, potem nie słukujesz sie tylko wycierasz odrazu ręcznikiem. Ja tak czesto robie i po takim zabiegu skóre mam jak niemowlak :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki spróbuje -oliwke mam zaczne od dzis wieczorka bo ciagle chodze i sie drapie do tego jetsem po depilacji woskiem i włosy mi odrastaja koszmar. A u nas nadal pada snieg ale nie jest zimno. Na 11 ide do pracy wiec sie pomału zbieram musze poszukac jeszcze jakis rekawiczek ,czpke kupiłam sobie wczoraj bo tak sypało ze miałam mokra głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) monia mam nadzieję że już wszytko w porządku, w każdym razie pisz do nas bo się martwimy!!!!!!! kurczę, bo tym moim usg poniedziałkowym byłam wtedy taka szczęśliwa że nawet zapomniałam o tej przezierności karkowej!! co prawda gin pokazywał nosek ale żadnych tam obliczeń nie mówił jak to niektóre dziewczyny piszą i już sama nie wiem! niby powiedział że wszystko ok, tzn ciąża prawidłowa jak to lekarz, ale teraz mam taki niedosyt, całe szczęście dziś dzwoniła Pani z wrocka i jutro na 16:30 jadę na usg 3D:) bo w sumie tam umówiłam się na to badanie pod kątem przezierności karkowej:) co prawda między jednym a drugim usg mało czasu minie, ale muszę mieć pewność, bo inaczej będą mnie nachodziły głupie myśli:) no chyba nie zaszkodzę maojemu maleństwu?? jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciliśmy naszą fasolkę, w 7 tygodniu ciąży. W pt wieczorem dostałam krwawienia i wylądowałam w szpitalu, jeszcze przez 2 dni wszystko było dobrze, ale w ndz. dostałam 2 silnych krwotoków w szpitalu i po usg okazało się , że ciąża obumarła. Nie mogę się z tym pogodzić. Tak długo staraliśmy się o to dziecko, po ponad 2 latach wreszcie się udało i to już koniec. Dlaczego Bóg daje nadzieje a po chwili ją odbiera...? Wszystko straciło dla mnie sens...Nie wiem jak się pozbieram. Dziewczyny pamiętajcie, że nie zawsze bóle podbrzusza to rozciąganie się macicy, bo często to pierwsze objawy poronienia. To samo tyczy się bóli z krzyża, o których ciężarne mówią, że to normalne. Dbajcie o siebie i swoje maleństwa. Czasami lepiej dmuchać na zimne i nie ważne czy lekarz powie, że jesteście przewrażliwione i biegacie do niego z byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyDi strasznie mi przykro, nawet nie wiem co więcej napisać, w tej sutuacji każde slowo wydaje mi się beznadziejne. Trzymaj się- i wierz, ze jeszcze zaswici dla Ciebie sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyDi - TRZYMAJ SIĘ. bĘDZIE DOBRZE (nigdy nie lubiłam, jak ktoś do mnie tak mówił!) jest taki topik Ciąża obumarła od 23 kwietnia 2005 r. przez około pół roku bywałam na nim :( :( :( Ja straciłam dzidzię w 10 tygodniu. Nie miałam żadnych objawów. Pojawiły się 2 kropki krwi i pojechałam do szpitala, a tam też mi oznajmili, że ciąża obumarła. Też myślałam, że świat się dla mnie skończył. Czasem nawet myślałam dlaczego inne kobiety mogą, a ja nie!!! Nawet niektórym źle życzyłam. Ale jakoś się pozbierałam i teraz mam takiego rojberka fajnego. Ja sobie wytłumaczyłam to tak: że lepiej, że straciłam tak wcześnie tę ciążę i że stało jak się stało i że nie było to później, a co najgorsze, że dzidzia mogłaby urodzić się z jakąś wadą. Także lepiej, że ją straciłam. Mam przykład z mojej miejscowości. Kobieta zachodziła chyba z 5 razy w ciążę i oskarżała lekarzy zawsze gdy je traciła. W końcu zaszła po 30 w kolejną i od pierwszych dni położyła się na oddziale w szpitalu na patologii w Poznaniu. Całą ciążę było coś nie tak, ale noga nie wstała. I urodziła chore dziecko, a teraz nawet nie chce nim się zajmować. To przykre. Każdy chce mieć zdrowe i silne dziecko. Boże pomóż wszystkim majówkom i spraw, żeby dzieci urodziły się zdrowe. ❤️ CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI. Czekałam równe pół roku i od razu się udało i wyszły dwa pozytywne testy. Druga ciąża była taka, że co szłam do kibelka, to ręce mi się trzęsły i zawsze sprawdzałam, czy jakiejś krewki nie ma. Całe 9 miesięcy modliłam się, żeby dzidzię donosić i urodziłam (cesarka) nawet po terminie. Czułam się całą ciążę super i robiłam praktycznie wszystko (nawet mycie okien). Teraz po roku i jedynm miesiącu od porodu zaszłam w kolejną (jak to lekarze określają 3 ciążę) i narazie czuje się bardzo kiepsko. Cały czas wymioty. Ale każda kobieta ma nadzieję.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×