Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Niech sobie znajdzie... \"W przypadku kobiety 5 partnerów seksualnych to już za dużo\" a w przypadku mezczyzny byloby inaczej? hipokryci sa wsrod nas... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy popelnia bledy. Zastanow sie. Jak naprawde ja kochasz to daj jej szanse. Jezeli tworzycie dobrana pare to dlaczego chcesz to wszystko zniszczyc. Moze i ona chcialaby cofnac czas ale niestety jest juz zbyt pozno. Daj jej szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech sobie znajdzie...
ja uwazam, ze panie po przejsciach nie sa dla mnie :> ale nienawidze bylych prostytutek, ktore wchodza w zwaizek z facetem i nie mowia o swojej bylej pracy. dla mnie to bylaby porazka zyciowa miec taka zone i bylbym bardzo zly jakby w imie wspolnej milosci to przede mna zataila. a jakby mi powiedziala o tym wczesniej to napewno bym sie z tego zwiazku wycofal bo mam prawo do wlasnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
wiemy, wiemy, wiemy... a ty mozesz bzykac ile wlezie i przechwalac sie przed kumplami. no i fajnie - masz prawo do swoich decyzji. a kobieta z ktora sie rozstaniesz jak sie dowiesz, ze miala 6 partnerow, lub ze ty jestes 6, powinna dziekowac opatrznosci - kazdej szkoda na takiego zasciankowego kolesie... milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech sobie znajdzie...
Nie jestem zasciankowy. Nie wymagam od kobiet dziewictwa, mimo, ze sam jestem prawiczkiem. Kobieta, ktora miala 6 partnerow jak ma np. 20 lat albo 20 i ciut to z kurwa mi sie kojarzy. Ani nie jest porzadna, ani cnotliwa, ani wstrzemiezliwa. Chodzi do lozka z facetami z czystej ochoty na seks, a nie tylko z milosci, bo tyle milosci to w krotkim okresie czasu przyezc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczkom za ich uwagi
już dziękujemy. O gotowaniu nie będziemy rozmawiać z 5latką tylko dlatego, że ma plastykowy zestaw "Kuchnia marzeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to bylo dobre z ta 5-latka a to nie czasem ten sam prawiczek, co zalozyl durny temat o tym, ze nie lubi, jak nastolatki uprawiaja seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech sobie znajdzie...
Nie mowcie, ze jestem nietolerancyjny, bo jak prawiczek mialbym prawo wymagac dziewictwa od kobiet, a nie wymagam. Ale kobieta, ktora miala wielu partnerow, btla prostytuka albo uprawiala seks bez milosci nie ma w sobie juz nic z czystosci i niewinnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtarzamy - z prawiczkiem
o życiu seksualnym i jego związkach z innymi sferami ludzkiej egzystencji rozmawiać nie będziemy. Na akademickie dyskusje zapraszamy pana na forum UW. Dziękujemy. Następny proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w Warszawie
tak duzo studentek prostytuluje sie? Oglaszaja sie na portalach albo dorabiaja w agencjach. A te bardziej rozgarniete maja 1 albo 2 stalych sponsorow. Skad w tych kobietach taki pociag do Kurestwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
NIE KARMIC TROLLI! moze sie autor topicu w koncu wypowie... a puki co - nie karmic trolli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
ja bym tą kobietę zostawił nie za to że była dziwką ale za to że się nie przyznała .każdy musi ponosić odpowiedzialność za swoje czyny i jestem pewien że jeszcze gościu dostanie rozwód kościelny a dziecka niemieszajcie w to poprostu ma pecha tak jak ten gościu.przeszłość też ma znaczenie. i wszystkiego wybaczyć nie można bo to prowadzi do anarchi czyli można robić wszystko i jeszcze oczekiwać wybaczenia więc gościu zostaw żonę dziwkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
Panie Brunonn, Pisze w pospiechu wiec taki bledy jan "na latfizne" nie raz wychodza, nie studiuje polonistyki tylko o wiele bardziej scisly kierunek, nie czuje sie w obowiazku posiadania calej polskiej ortografii w malym paluszku. Jesli to jest argument jakim pan odpowiada na moja wypowiedz to jest on bardzo SLABY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę dziwne to jest to że
jak widać nie znasz nauk Jezusa Chrystusa. Ale do kościoła to pewnie co niedzielę chodzisz? To jak pójdziesz następny raz, to w sklepiku przyparafialnym kup sobie Biblię. I uważnie ją przeczytaj - jest tam taka ciekawa historyjka o pewnej nierządnicy. Magdalena jej było na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki ustosunkuj się łaskawie
do innych argumentów - np. Bartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
trochę dziwne to jest to że .................. zastanów się a jak bym chodził sobie na dziwki 5 razy w miesiącu przez rok i potem bym ciebie poznał zaakceptowałaś by moją przeszłośc ? i co mają do tego nauki jezusa jezus wybaczał bo to go niedotyczyło ja bym tej dziwce wybaczył ale z perspektywy tego gościa to nie jest łatwe to jest ciężka próba ale jak wybaczy tej kobiecie to ona poczuje ulgę że jej się upiekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
do "swietoszek" mam tyle samo sympatii co do zony zalozyciela tego topiku, moze powiem teraz banal ale jest w nim duzo racji - we wszystkim trzeba miec umiar. Piszecie, ze trzeba umiec wybaczac, to racja, popelniam bledy i za nie przepraszam, ale nie wyobrazam sobie zeby popelniac blad przez pare lat, nie wiadomo dokladnie ile ale pewnie przez czas trwania studiow. Niewatplie dziewczyna potrzebowala sporo czasu na zrozumienie swojego bledu. Nie potepiam jej bo nie moim zadaniem jest ja oceniac. Jedyne czego nie moge zaakceptowac to to, ze zranila i oszukala meza ktory mial ja za za upelnie inna osobe, przedstawila sie jako ktos kim nie jest. Nie mozna zbudowac zycia z najdrozsza ci osoba na klamstwie. Moze brzmi to troche moralizatorsko ale to moja opinia, chetnie wyslucham innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
wiki_ ............... masz rację pewnie jej się podobało łatwa robota dobra szybka kasa :( można wybaczyć wiele ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę dziwne to jest to
że się nie zastanowiłeś np. nad tym, ćzy Jezus odradzałby któremukolwiek ze swoich uczniów i wyznawców poślubenie nawróconej grzesznicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
a moze jej sie wcale nie spodobalo. cholera wie co ja motywowalo - a wam tak latwo ja osadzac wcale nie znajac ani jej ani sytuacji. skreslacie czlowieka i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
Trochę dziwne to jest to ..........to jeszcze zależy ile ten gościu miał partnerek sexualnych np prawiczek i dziwka uważasz że to jest dobry układ (sprawiedliwy) albo niał 2 laski a ona napewno o wiele więcej i nie chodzi mi tu o to że ma mieć kompleksy jast to uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę to dziwne
mnie tez sie udalo ............. na innym forum jakiś gościu pytał czy chudy facet może być atrakcyjny i większość kobiet pisało NIE CZYLI CHUDY JEST SKREŚLONY BO MU BRAKUJE TROCHĘ KILOGRAMÓW .a dziwce mamy wybaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę dziwne to jest to
że nie chcesz wprost odpowiedzieć na moje pytanie. Więc je ponawiam. Jak myślisz, czy Jezus by odradzał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
masz racje "poslubienie nawroconej grzesznicy", czyli ten uczen Jezusa jest swiadom ze poslubia nawrocona grzesznice i wszystko jest jasne. Jest grzech ale potem nawrocenie i przebaczenie, zycie toczy sie dalej. Tutaj scenariusz jest inny, klamstwo ktore jak to zwykle bywa ma krotkie nogi, mozna przebaczyc ale watpie czy mozna z ta osoba dalej zyc pod jednym dachem i obdarzac ja takim samym uczuciem jak wczesniej. Jesli zniszczysz fiary na ktorych zbudowales most ten sie zawali i trzeba zbudowac nowy. Mam tez nadzieje ze bedzie wiecej marii magdalen ktore beda potrafily powiedziec prawde i nie oklamywac swoich najblizszych w taki bezczelny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
bo glupie baby sie wypowiadaly i tyle. jak dla kogos licza sie tylko miesnie, opalona klata i bmw. btw - zabawne - moj facet jest chudy :) poza tym - to nie ty/wy macie wybaczac, tylko Sorin. i mam nadzieje, ze ma wiecej emapatii w sobie niz wy (wszyscy razem wzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
masz racje "poslubienie nawroconej grzesznicy", czyli ten uczen Jezusa jest swiadom ze poslubia nawrocona grzesznice i wszystko jest jasne. Jest grzech ale potem nawrocenie i przebaczenie, zycie toczy sie dalej. Tutaj scenariusz jest inny, klamstwo ktore jak to zwykle bywa ma krotkie nogi, mozna przebaczyc ale watpie czy mozna z ta osoba dalej zyc pod jednym dachem i obdarzac ja takim samym uczuciem jak wczesniej. Jesli zniszczysz fiary na ktorych zbudowales most ten sie zawali i trzeba zbudowac nowy. Mam tez nadzieje ze bedzie wiecej marii magdalen ktore beda potrafily powiedziec prawde i nie oklamywac swoich najblizszych w taki bezczelny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
masz racje "poslubienie nawroconej grzesznicy", czyli ten uczen Jezusa jest swiadom ze poslubia nawrocona grzesznice i wszystko jest jasne. Jest grzech ale potem nawrocenie i przebaczenie, zycie toczy sie dalej. Tutaj scenariusz jest inny, klamstwo ktore jak to zwykle bywa ma krotkie nogi, mozna przebaczyc ale watpie czy mozna z ta osoba dalej zyc pod jednym dachem i obdarzac ja takim samym uczuciem jak wczesniej. Jesli zniszczysz filary na ktorych zbudowales most ten sie zawali i trzeba zbudowac nowy. Mam tez nadzieje ze bedzie wiecej marii magdalen ktore beda potrafily powiedziec prawde i nie oklamywac swoich najblizszych w taki bezczelny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunonn jak się już tak przypierd*do ortografii wiki_ to przynajmniej sam pisz z polskimi znakami językowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×