Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Gość ariane jak ja cie lubie
MOTYLEK TY JESTES PSYCHOLOGIEM? jest DOKLADNIE tak jak napisalas i ten sam mechanizm jest ze zbrodnia, bo to co ciebie spotkalo to byla zbrodnia na twojej wrazliwosci, ciele, kobiecosci nikogo nie spotkala kara wiec wymierzasz ja sobie widzisz jakie to nielogiczne? psychologicznie logiczne ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany motylek
:-) to on mie wybrał, uparty był, widocznie z nieba mi go zesłali...:-) a co,po tych cholernych nieszczęsciach przynajmniej dostał mi się zaje...ty facet :-)...pozdrawiam serdecznie i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany motylek
hehe,nei rozstaniemy się ;-) ja jestem pedagogiem,liznełam troszke psychologii na wykładach, podobniez ida na to ludzie którzy maja jakies problemy ze soba, hehe cos w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
spij dobrze motylku i... powodzenia w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
buzki motylku a moze jutro pod innymi nickami poklocimy sie o jakas pierdole buziaki wpisze soebie temat do ulubionych. moze sie odezwiesz. trzymaj sie kochanie kotkowi tez mowie dobranoc bo biede ma swoja a co do kolegi o wdziecznym imieniu sorin - licze na to, ze juz wszystko ok buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
swoja droga - juz na zarty facet ma na imie sorin a do zony ma jakies zastrzezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
eee tam. kazdy jakas ma :) dobranoc 'ariane jak ja cie lubie' takoz. a sorin mam nadzieje ze sie nie odzywa, bo konstruktywne dyskusyje prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
tak kotko ja tez mam biede i tylko motylek idzie spac syty a my ze swoimi biedami a sorin ze swoim imieniem ;) no i -oby z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany motylek
dobranoc wszystkim...i pamiętajcie że po kazdej, nawet najczarniejszej nocy wstaje nowy dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waco
ja bym k***wie nie wybaczył hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
zawsze pointa nalzey do glupca-takie zycie dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
cholera, nie pozwole, zeby do glupca nalezala. a wlasnie - 'ariane...' o co biega z tym imieniem sorin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
no zartuje sobie bo juz mnie dopadla glupawka ze jak facet o imeiniu sorin moze miec zastrzezenie do kogokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
no ja oczywiscie wiem ze jest to nick ize ty nie masz na imie kotka a motylek motylek bo ja nie estem ariane... ale i tak op 1 w nocy ten nick mnie smieszy bo wszyscy sie tak powaznie do faceta zwracaja jaky to bylo jego imie. juz ta virtual reality chyba nam wali na mozgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złapany motylek
sorki,miałam isc spac, ale jezscze spojhrzałam i ostatni tekst ariane...itd zwalił mnie z nóg, parsknełam śmiechem i zaplulam klawiaturę :-) dla odmiany, po zasmarkaniu :-) a wpiszcie sobie SORIN w google, to wam nawet zdjecia wyskocza...:-), papa, ide juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariane jak ja cie lubie
papa .teraz ja sie smieje . sprawde google.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście w nieszczęściu
Ale za to teraz, jak pójdziesz na dziwki, to ona nie będzie mogła żadnego złego słowa o tym powiedzieć, bo w końcu wcześniej robiła to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pytania autora... kiedys było kiedys... szkoda tylko, ze sie o tym dowiedziales, bo bedzie Cie to gryzlo... a inna rzecz... hipokryzja kobiet z tego forum jest poprostu zadziwiadjaca... przeczytalem pierwsze 2 strony tylko i w zasadzie wiekszosc wypowiedzi to atak na faceta, ze robi z tego jakis problem.... chcialbym zobaczyc, co by sie dzialo, gdyby kobieta napisala tutaj temat \"moj maz byl kiedys zigolakiem... itd.\"... zaraz by sie okazalo jakie to z facetow sa swinie... A do pani, ktora zarzuca facetom zalicznie ka kazdej imprezie... Pragne zauwazyc, ze ci zli faceci z kims to jednak na tych imprezach robią... i nie z innymi facetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgrsu
wczoraj calu topic przesledzilam, dzis weszlam zeby sprawdzic czy Sorin sie odezwal...mam nadzieje ze sie jakos dogadali...pozdrawiam wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze topiku ważne
wazne jest to czy Twoja żona była prostytutką tylko dla pieniędzy czy po prostu lubiła tę robotę. Bo jak lubiła to wcześniej czy póżniej jej kurewski charakter odezwie się i będzie kurwić się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka zlotooka
jakby lubila to juz by sie odezwal. a jak sie baba przez piec lat z tym chowa to znaczy, ze jej wstyd jak jasna cholera i chce o tym kawalku swojego zycia zapomniec i wymazac - i ze swojego zycia i z pamieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój facet był (czas przeszły, dokonany) żigolakiem przed poznaniem ze mną, a teraz prowadzi normalne zycie to bym nie odstawiała szopki tylko cieszyła sie tym, co jest. Gdyby takie newsy spadły na mnie jak grom z jasnego nieba to bym chciała na ich temat normalnie, rzeczowo pogadac. I zamknąc temat. Bo albo jest sie dojrzałym człowiekiem, albo gnojkiem rozdrapującym przeszłość i odstawiajacym publiczną histerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze topiku Srin idź porozmawiaj żona wiem co czujesz ale ona bała sie odrzucenia jakby ci powiedziała czym sie zajmuje doceń to ze jest ciepła miął serdeczna i wspaniała żona i matka to dla ciebie sie zminiła ty odminiłes jej życie i doceń i szanuj i badźe szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mogę dam ci rade jaką ja otrzymała od anonimowego meżczyny na czacie gdy zwierzyłam sie ze swoich problemów pomysl na chłodno najpierw rozumem pomysl - sercem chcesz zniszyc to co było piękne nie krzywdz jej i córki która ma kochających rodziców i ciepły dom twoja żóna i tak cierpi i wiele przeszła. ten kolega co ci o tym powiedział to zwykły drań kóry ci zazdosci szczęscia rodzinnego twoja zona nie oszukała cie bała sie tylko odrącenia ona bardzo cierpi jak sam widzisz czy chcesz zniszczyc to co dobre wspaniłe i najwaznijesze w życiu czyli cepło rodzinne? zastanów sie mocno zanim podejmiesz pochopną decyje. Twoja zona nie zdradzała cie jak była z toba była ci wierna chciała i strala sie aby tobie i córce było w domu dobrze widzisz dbała o ciebie i o was zastanów nie warto psuc tego co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz sie udzilele przemys rozwodząc sie skrzywdzisz dwie osoby żone i córke nie warto naprwde pokochaj ją na nowo za to że stworzyła ciepły i szczęsliwy dom a co powiesz gdbyscie byli po slubie i cie zdradzała? chyba tak jest gorzej to tak boli jak bliska osoba cie zdradza a ona nie zdradzała zajmowała sie tym jak ciebie nie znała Ty zmieniles jej swiat na lepszy piękniejszy i doceń do baźcie razem zapomnij co złe doceń to co dobre pomysl zanim będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorin twoje szczescie iżycie rodzinne zależy tylko i wyłaćznie teraz od ciebie zastanów sie prosze bo tak łatwo w życiu zniszczyc rodzine a potem sie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×