Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sorin 33

Moja żona była kiedys dzwiką ...Jestem w szoku -5 lat kłamstwa

Polecane posty

Gość 1973m
Podzielam zdanie innych, przeszłosc nie ma znaczenia.Pomysl jak zona sie z tym meczy.Moze nie miał wyjscia i musiała to robic?Porozmawiaj szczerze,nie osądzaj pochopnie. Mysle że kocha Cie i nie niszcz tego,co jest miedzy wami,bo naprawde szkoda.A tek kolega to kawał h..... Życzliwy się znalazł,nie nalezy mieszac sie w małzeństwo,a juz takie rzeczy zachowuje sie dla siebie. Zastanów sie jeszcze i nie odchodz od zony,było,mineło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1973 masz absolutną racje oby tylko sorin to zrozumiał Sorin twoja żona cierpi bardzo nie dopusc do tego aby rozbic waszą dobą wspaniala rodzine i aby zona nie ucierpiała n azdrowiu przez jakiegos \"życzliwego\" kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorin 33 ja Ci naprawdę wspólczuję.... trzymaj się chłopie....ja bym taka babę ... no nie no jak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pier.. taką babę za drzwi.. to już trzeba nisko upaść,żeby wykonywać zawód prostytutki.... nie no jak mozna dać takiej szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna i trzeba każdemu dac szanse kazdemu jednemu Pan Jezus przebaczył jawnogrzesznicy a on co żonie nie? a kim jest tylko człowiekiem i każdy z nas popełnia jakies grzechy i błędy Nie wierze że wsród osbób kóre sie tu wypowiadaja są osoby bez winy i grzechu a najwaznijesz to umiec wybaczać szanowac sie i kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
staram sie zrozumiec i wiem ze to naprawde musi byc straszne ale sadze ze nie tylko dla ciebie ale tez dla twojej zony.mysle ze zadna kobieta nie robila by tego gdyby nie musiala powodow moze byc wiele ale uwierz ja jestem pewna ze jej jest trudniej niz tobie.moze to glupio brzmi ale pomysl jak wygladalo by twoje zycie gdybys byl kobieta i to ciebie sytuacja zmusilaby do prostytucji.to z pewnoscia blizna ktoraw jej psychice zostanie na zawsze i napewne cholernie jej trudno bylo z tym zyc.napewno nie chciala twojej krzywdy sproboj wybaczyc.napewno warto. pomysl ze ona to robila by choc wtedy podswiadomie to tak naprawde po to by byc z toba.by zyc normalnie.to wielkie szczescie i nieszczescie ale sadze ze razem ale tylko razem mozecie przez to przejsc ja zycze powodzenia.sprobowac warto zawsze.kazdy popelnia bledy sztuka jest wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, dla ktorego taka przeszlosc żony to jakis szok po ktorym bedzie musiał sie rozwiesc musi miec ogromne kompleksy i po prostu niska samoocene... Jezeli kobieta robila to kiedys, nie mam zadnych podejrzen co do niej obecnie to co mnie w ogole obchodzi kim byla... ludzie znajduja sie czesto w bardzo skrajnych sytuacjach zyciowych i popelniaja błędy... tak bywa... ale gdyby sama mi sie do tego przyznala, to bym sie wkurzył, bo mnie taka prawda nie jest wcale potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- ale są kobiety które prędzej by zabiły niż by były dziwkami...nie wiadomo co by je spotkało ... ważna jest godność jako taka i szacunek do samego siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja współczuję autorowi naprawdę... ale co by każdy z nas zrobił na jego miejscu tego tak naprawde nie wiemy... szczególnie Ci których to niespotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sek w tym
ze ona nie byla w skrajnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luuuudziieee mysle, ze przeceniacie silną wole i morlanosc innych... Ile jest kobiet, ktore nienawidzą swojego męża, brzydzą sie go, wygaduja i wypisuja nie niego najgorsze rzeczy... a są z nimi i nie zamierzaja tego zmienic, bo utrzymuje je i to na bardzo dobrym poziomie... Facet traktuje je jak reprezentacyjny przedmiot lub manekina do sexu nie dajac odrobiny uczucia i okazujac na kazdym kroku pogarde a one trwaja w tym \"związku\"... Wystarczy to forum poczytac... Czym one sie roznia od dziwki? Iloscia klientow tylko... Mogla byc dziwka, bo miala slaba psychike, bo trafila w dziwne srodowisko... jest setka powodow, ktore nie dykwalifikuja czlowieka.... Bardziej niz bylej dziwki, balbym sie cnotki, ktora oburza sie za kazdy ostrzejszy dowcip, wszystkie laski odrobine smieje zachowujace sie nazywa kurvami, lata do kosciola i jest wzorem cnot, a po 5 latach malzenstwa mąż odkrywa, że grzał ją w tym czasie każy facet, ktory sie do niej tylko uśmiechnął (przyklad z zycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukontentowany
Nie powinieneś nisczyć związku. Napewno będzie to bardzo trudne ale spróbujcie znaleźć jakiś kompromis. Wiem że kobieta zachowała się nie fer że ukrywała to wszystko ale prawdą jest że nie powinno się jej przekreślać gdyż sprawdza się jako matka żona itd. Kochasz ją a chyba to jest najważniejsze. Sam nie wiem czy potrafiłbym dalej tak żyć ale warto spróbować. No jakbyście się czuli gdybyście kogoś poznali i okazało by sie że był klientem waszej żony? Jest to ogromna trauma, nie da sie ukryć ale podkreślam nie przekreslajmy tylko szukajmy wyjścia. Oprócz Ciebie jest jeszcze dziecko które zasługuje na miłość. Nic tak nie boli dzieci jak rozstanie rodziców. zastanówcie sie dobrze. Spróbujcie to jeszcze uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_
musze odpowiedziec bo po prostu krew mnie zalewa. Tez jestem studentka i ledwo wiaze koniec z koncem, nie jest latwo i czasem wydaje mi sie ze juz nie dam rady tego pociagnac, studia sa trudne i czasochlonne a trzeba jeszcze dorobic pare groszy. Nie wyobrazam sobie zostac pania na telefon, ogarnia mnie obrzydzenie na sama mysl o takim zawodzie, nie wyobrazan sobie jak dziewczyna moze zyc z taka swiadomoscia, jak mozna miec szacunek do samej siebie i do swojego ciala. Taka osoba powinna sie zwiazac z czlowiekiem podobnie patrzacym na swiat ktory palal sie taka sama profesja a nie zwichnac zycie normalnemu mezczyznie. Puszczanie sie to sposob bycia i zycia, pojscie na latfizne, brak jakichkolwiek zasad moralnych i uczciwosci. Na Twoim miejscu nie moglabym spojrzec jej wiecej w oczy, pytaniem jest co wiecej przed Toba ukrywa. Dziecko wedlug mnie nie jest argumentem by pozwolic jej zostac, jesli miedzy wami dalej nie ukladalo by sie, wlasnie maluch odczul by najbardziej tego skutki. Mysle ze najlepszym wyjsciem jest wyzwolic sie od dziwki i czlowieka falszywego, w swoim zyciu poznasz jeszcze kobiete ktora bedzie warta Twojego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiki
każdy człowiek może przejść PRZEMIANĘ. Jeśli tego nie wiesz, to nie masz prawa nazywać się chrześcijanką!!! Jesteś bezduszną zaślepioną złą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do wiki
odpuść sobie. Polscy katolicy ( większość!!!) mają nauki Jezusa głęboko w dupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki ma świętą rację... co żona jeszcze ukrywa... sam fakt bycia dziwką ukrywała przez 5 lat.....napewno nie powinno się robić nic wbrew sobie... a jak dziecko się dowie ... to już chyba katastrofa o poprzedniej mamusi profesjii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy
Wiki_ zgadzam się z tym co napisałaś. Szacunek dla studentek i wszystkich kobiet, które do myślenia używają umysłu. Żona autora topiku używała pi*dy i ciekawe na co liczyła? Że mąż się nigdy nie dowie?? Nie stać ją było na szczerość!!! Jeśli Sorin ma choć trochę szacunku do siebie, to ją zostawi. A ona powinna znaleźć sobie faceta, który będzie w stanie zaakceptować jej kure*two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aconawagry
Odpowiedz sobie na pytanie jedno,czy ją kochasz? jak tak to wiesz co robić jak nie,to odpowiedz na pytanie czy kochasz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aconawagry
nie miala pieniedzy pewnie by studiowac,pochodzi z warszawy? w warszawie jest najwiecej dziwek-studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonn
szacunek dla studentek? studentka powinna przede wszytski miec opanowana ortografie widac dla wiki to nie jest "latfe"-"latfizna" a jak dorabia na ksero to nie zwiazane ze statsuem studenta wiki nie stac na kurs ortograficzny, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekMal.
Ja wolałbym się związać z byłą prostytutką, jeśli miałbym przekonanie że jest dobrym człowiekiem żałującym szczerze swojej przeszłości, niż z takimi świętoszkami, jak wikiczy alhemiczxna, które potrafią z góry i na zawsze przekreślić człowieka za jego błędy. Ludziom powinno dawać się szanse, w przeiwnym wypadku sami hodujemy potwory - bo skoro zerwanie ze złą przeszłością nie ma sensu, to lepiej brnąć w nią dalej - do takiego myslenia mogą doprowadzic słowa takich głupich, pozbawionych serca kobiet jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
a moze glupich i... zazdrosnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech sobie znajdzie...
kryminaliste. Byle dziwki powinny sie wiazac z facetami co siedzili w kiciu, a nie zaczepiac porzadnych facetow, ktorzy zasluguja na porzadne kobiety, bez niegrzecznej przeszlosci seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
ona jest czlowiekiem. i dobra matka. dziwka byla, ale juz nie jest. i ma takie same prawo do normalnego zycia jak ty czy ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech sobie znajdzie...
To niech sobie znajdzie faceta co się trudnił działalnością przestępczą, a teraz już tego nie robi. Też ma prawo do normalnego życia. Normalny facet ma prawo mieć normalną kobietę, a nie panię po przejściach, co uprawiała jakikolwiek seks bez miłości. W przypadku kobiety 5 partnerów seksualnych to już za dużo, a co dopiero tylu ilu miała przeciętna prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie udalo
ty juz lepiej pozwol normalnemu facetowi na samodzielnosc. jak normalny to swoj rozum ma i sam zadecyduje. a tobie nic do tego, bo to nie twoje zycie i nie twoje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×