Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qassandra

Dobry Pediatra w Krakowie-ktoś poleci jakiegoś specjalistę?

Polecane posty

Witajcie, czy ktoś może polecić mi dobrego pediatrę w Krakowie? szukam dobrego lekarza, z doświadczeniem i chęcią poznania dziecka a nie kolejnym numerkiem, czy też \"towarem\" do odhaczenia. Proszę pomóżcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuula
hej. nie jestem z krakowa wiec nie mam porównania co do tamtejszych pediatrów. ale bylismy tam w szpitalu na jana pawla z dzieckiem, i opiekowal sie nami dr Wojciech Kruk. mysle ze jest bardzo fajny, mamy które tam poznalam,leczyly u niego dzieci i mówily ze jest naprawde w porzadku. ale nie wiem czy przyjmuje w jakiejs poradni.. al4e robi wizyty domowe, nawet szczepi w domu.nie znam go jescze na tyle zeby powiedziec ze jest super, ale lubie go bardzo i sadze ze jest dory i lubi to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaoke
JA również dołączam się do tego pytania...najlepiej żeby przyjmował na NFZ....Zmieniłam mojemu dziecku pediatrę, ale z tego "nowego" teżnie jestem zadowolona....----> albo brak wiedzy albo podejście typu :"odfajkować...nastepny!"...dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_25
hej, czy ktoś tu jeszcze zaglada? poszukuje dobrego pediatry dla mojego synka. duzo juz przeszlismy - mój synek po urodzeniu lezal 3,5 tygodnia w szpitalu i teraz chciałabym znaleść naprawde kompetentnego lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja polecam lekarzy z przylądka zdrowie na borkowskiej w okolicach lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z pediatry w Unimed, profesjonalne podejście i szczera chęć pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Polecam Unimed, dziecko nie ucieka na wiesc o wizycie u lekarza, dobra przychodnia, nie ma kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona z przychodni Unimed na ul. Młodej Polski, tam wybrałam pediatrę dla dziecka. Bardzo polecam, zawsze znajde dogodny termin, a dzięki dobremu podejsciu do dzieci, mój maluch nie boi się wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×