Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no no

CZY GINA MOGL NIE ZAUWAZYC CIAZY?

Polecane posty

CZESC DZIEWCZYNY! NIEKTORE Z WAS PEWNIE JUZ ZNAJA MOJ PRZYPADEK INNE NIE DLATEGO W SKROCIE POWIEM O CO CHODZI! 5 LIPCA KOCHALAM SIE ZE SWOIM LUBYM I ZSUNELA NAM SIE GUMKA ALE NIE SKONCZYL WE MNIE 21 LIPCA ( W TERMINIE) DOSTALAM ,,OKRES\" ALE BARDZO SKAPY I BRAZOWY KTORY TRWAL AZ DO 1 SIERPNIA ( A ZWYKLE OKRES MAM 5, 6 DNI) I POTEM OD 5 DO 11 WLACZNIE ZNOW POJAWILY SIE PLAMIENIA! PODCZAS TYCH PLAMIEN NORMALNA KREW NIE POJAWILA SIE ANI RAZU! DODAM ZE MIALAM TAK PIERWSZY RAZ I NIE BIORE ZADNYCH TABLETEK! DZIS BYLAM U GINA OPOWIEDZIALAM O MOIM DZIWNYM OKRESIE POCZYM GINKA MNIE ZBADALA I POWIEDZIALA ZE RACZEJ WSZYSTKO GRA POBRALA TEZ WYMAZ DO BADANIA CYTOLOGICZNEGO I POWIEDZIALA ZE NASTEPNY OKRES POWINNAM MIEC JAKOS WE WRZESNIU! ZAPISALA MI TEZ TABLETKI ANTY BO JA O TO POPROSILAM! GODZINE TEMU ZAUWAZYLAM ZNOW NA MOJEJ WKLADCE PLAMIENIA KOLORU..HMM KAWY Z MLEKIEM I NIE WIEM CO MAM MYSLEC SKORO GINKA MOWILA ZE OKRES POWINNAM DOSTAC TERAZ WE WRZESNIU CZY JEST MZOLIWOSC ZE MOGLA NIE WYCZUC CIAZY PODCZAS BADANIA? JAK MYSLICIE? POZDRAWAIM WSZYSTKICH I Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście dziwna sprawa, choć mnie to bardziej wygląda na jakąś infekcje, albo zapalenie niż ciążę. A robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gonia robilam test 2 sierpnia i wyszedl negatywnie ale chyba na dniach przejde sie na badanie krwi bo jakos mam mieszane uczucia ;(( ale dol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia ale bylam dzis u gina i nie mowila nic o zadnej infekcji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może chcisałoby mi się Tobie
pomóc, gdybys miała choć odrobinę szacunku dla czytającego :O nie dośc że piszesz z CapsLockiem, to nie uzywasz żadnej interpunkcji...ech, nie chce mi sie tego czytac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkooolka
ja tez tego nie przeczytam bo mi sie zle czyta taki tekst pisany z capsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że to jakieś zaburzenia hormonalne. A co do infekcji to właśnie po to robi się badanie cytologiczne żeby wykluczyć wszelkie infekcje -zwłaszcza te które na pozór nie dają objawów. Co do ciaży zrób sobie Beta HCG i będzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja brałam tabletki anty to przez pierwszy miesiąc zdarzyły mi się takie plamienia, ale Ty ich jeszcze chyba nie zaczęłaś brać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo! ;P bede juz pisać normalnie tylko niestety u z kreską mi nie wyskakuje nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrzesniu mam sie zjawic mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do was kobietki! czy przydażyło sie wam że gin nie wyrył ciąży podczas badania? i w ktorym tygodniu byłyście jak się pożniej okazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do was kobietki! czy przydażyło sie wam że gin nie wyrył ciąży podczas badania? i w ktorym tygodniu byłyście jak się pożniej okazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
a jakie badania miałaś robione?? no oprócz pobrania wymazu to coś jeszcze miałaś robione? Usg na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle badanie, nic więcej żadnego usg pocieszam sie faktem że gdyby lekarz podejrzewał ciąże to właśnie zrobił by usg ale i tak mam jakies dziwne uczucia co do tej wizyty! no i to dzisiejsze plamienie ..:( a ponoc okres wg gina mam dostac we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
no wiesz teoretycznie to niby podczas zwykłego badania dopochwowego wziernikiem mogą być pewne objawy ciazy -takie jak zasinienie pochwy i rozpulchnienie szyjki macicy. Jednak jest tak nie w każdym przypadku. Dlatego dla większej pewności wykonuje się badanie usg. ale jeżeli wspomniałaś lekarce o swoich obawach co do ciazy a ona nie zaleciła usg ani bety to moze podejrzewa coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie problem w tym że nie powiedzialam jej że to moze byc ewentualnie oznaka ciąż ;( moj bład! ale jeśli kochałam się 5 lipca to teraz by był w stanie już cis zauważyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
a potem już nic nie było?? Jeżeli tak to myśle że raczej byłyby widoczne jakieś objawy -choć sam wygląd szyjki może nie być jednoznaczny. A czy miałaś sprawdzaną wielkość macicy -tzn. czy lekarz uciskał ci podbrzusze?? Bo ciąże rozpoznaje się m.in. po wielkości macicy. Dla własnego spokoju zrób Beta HCG -wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naciskala mi na brzuch i pytala czy mnie cos boli wiec jesli to zrobila to znaczy ze sparwdzala czy to nie przypadkiem ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
a to zależy bo przy sprawdzaniu wielkośći macicy lekarz trzyma jedną rękę w pochwie a drugą uciska brzuch. W twoim przypadku możliwe że były sprawdzane jajniki i ich okolice w celu wykrycia ewentualnego stanu zapalnego. Szkoda że nie powiedziałaś o mozliwości ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak sprawdzala ze jeden palec miala w srodku a drugim mi uciskała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo
u mnie przy takich objawach wykryla zakażenie Chlamydią. W zwyklym badaniu wziernikiem i ręką nic nie było widać, powiedziała wrecz ze jest wszystko ok. Zrobiła mi jednak cytologie ktora wykazala II grupę i wtedy zaczęła mnie leczyć na chlamydie... minal miesiac i po sprawie, nie martw sie i moze skonsultuj diagnoze z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
no to moze wykryłaby ewentualna ciąże. Cóż nie ma co więcej gdybać zrób to badanie krwi i wszystko powinno być jasne. Najwyraźniej w twoim przypadku przyczyna moze być inna niż ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam dziewczyny juz mi lepiej ;) pozdrawiam was a nobo co to bylo jakas choroba? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobo
zakażenie bakteryjne wywołane przez chlamydie, dostałam antybiotyk doustnie i najpierw 10 silnych galek dopochwowych a ponizej na kolejne 10 dni jakies lzejsze, a no i leczyla tez partnera, tzn dostał ten sam antybiotyk co ja i jakąs masc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×