Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MiniAAA

DJ KIELCE

Polecane posty

moja żona też pewnie by mnie nie pogłaskała po glowie :-p aleoni tego przeciez nie zobaczą... C spowodowało...wszystko.Włacznie z lista utworów do kórych wracasz...Wydajesz się byc spontaniczna Kobietą i wiele decyzji zapada u Ciebie spontanicznie...chyba ;) Ale,jak to u wzrokowca najwieksze spustoszenie spowodowała fotka.Tajemnicza,choć próbująca cos ukryc to jednak duzo odsłaniająca...W rozrzuconych włosach i ramionach zawsze u kobiet czai sie seks...:D ps.chyba bys mężowi nie powiedziała...:)

egoizm to coś zbędnego,daleko odbiegający od tematu głównego..,czytać można,wysupłać można czasem coś ciekawego.MiniAAA...każdy /samograj /jest dobry,ustal co chcesz aby Ci zagrał.Bawić ludzi jest prościej...gdy muzyczka leci sama.Nie ma już /zacofanych samograjów/.Nawet w Kielcach jest w czym wybrać,o wiele łatwiej niż w kapelach.:)

No proszę, klawisze... :) Ja gram na fortepianie i elektronicznych instrumentach klawiszowych :) A w sobotę mam wesele... ;) Dziękuję za zaproszenie :)

...miłego pogodnego dnia pomimo szarości,być może nie wszędzie .Pozdraw!!! :)

Dziękuję - serdeczne pozdrowienia nawet z \"szaruchy\" zrobią słoneczny dzień :) A Warszawa dzisiaj szara i mokra po nocnym deszczu :) Pozdrawiam również

koordynator...hmm...:-p Jak wpadniesz - bedzie mi bardzo miło :D Tyle że tam takze zero konsumpcji :-p :o a w W-wie smuno,szaro i zimno...Dobrze,że nie pada,bo inaczej by granie odwołali... Nie słyszałem nic o kontraktach dozywotnich.najdłuższy ma Prezydent USA :-p

A tak na poważnie, to gdzie gracie i co gracie? Przychodzi do mnie wiele młodych par i szukają dobrych zespołów. Dobrych zespołów, to oczywiście pojęcie względne i każdy inaczej rozumie to \"dobrych\" ;) Dlatego pytam, szukam i powiększam listę tych sprawdzonych :) Bardzo możliwe, że wezmę męża pod pachę i przejadę się, żeby Was posłuchać. Nie wiem tylko kiedy, bo mam teraz sporo pracy, ale z pewnością się odezwę :)

Gość kaciczek
Hej dziewczyny ja byłam na weselu z DJ JAnuszem tym co na studniówkach gra było calkiem fajnie ale jednak nie ma tego uroku co zespół. Polecam ZESSPÓŁ AKORD gra ślicznie mozna go posłuchać w WITEZIU w niedziele graja na wieczorkach tanecznych ani w Witeziu graja na kazdych imprezach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować