Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obleśny facet

Szanowne Panie- jak wygląda obleśny facet?

Polecane posty

Gość obleśny facet

Co takiego jest w mężczyźnie, że wywołuje to takie komentarze kobiet: "gdyby chciał mnie dotknąć, chyba bym się porzygała" "kiedy pocałował mnie w rękę, od razu pobiegłam do toalety, żeby ją umyć" "wolałabym pocałować żabę, i to w dupę, niż jego, choćby w policzek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenn
wg mnie, oblesny facet, to gostek z okraglymi, tlustymi jak parowka paluchami u rak, do tego swicacymi sie z dalek od potu :S cos strasznego ..... i oblesnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblesny facet: 1.niedomyty 2.smierdzacy 3.sliniacy sie 4.niechlujny 5.dziurawe zeby lub ich brak 6.tluste klaki 7.nieswiezy oddech 8.wiele, wiele innych cech fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenn
* swiecącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj w biedronce stał za mną jakiś facet i tak śmierdziało od niego że myślałam że się pożygam,jeszcze w domu czułam tem smród,musiałam posmarowac nos maścią miętową.Oto facet obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego co napisales moge dodac jeszcze cos co mowia kobiety, ze oblesnemu, obrzydliwemu facetowi nie dalyby sie nawet kijem dotknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a oprócz tego ze spojrzeniem pedofila albo uśmiechem mówiącym, że już sobie wyobraża co kobieta ma pod ubraniem + ledwo powstrzymywalne oblizywanie ust:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taki co występuje jako wróg ukochanej tylko dlatego, że jakaś tam znajoma na sex coś się jej nie podoba, że ktoś radzi się jak radzić sobie z taką. I taki co udostępnia publicznie fotkę ukochanej, a wielce na forum pisze, jak tak mozna pisac o mojej znajomej na sex, ona cierpii to jest nieładne... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagatka
albo jak poseł Łyżwiński :-) dla mnie jest obleśny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obleśny facet
Dalej Szanowne Panie, bo chyba mój opis nie jest jeszcze pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznoszaca oblesi
pete doherty,bleeeeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisy niechlujow
mezczyzna niechluj - śmierdzący, nie dba o wlosy, brzuszek piwny, spocona twarz kobieta niechluj - śmierdzaca, cellulit, wiszace piersi, zamiast talii oponka z tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii kobiet zauwazyłem ,ze ostatnio bardzo modne jest noszenie topów przy wylewającym się wszystkimi mozliwymi drogami brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtucha1234567890
wg mnie to facet, srednio gruby bez zadnej fizycznosci cielesnej, ulany jak klucha, nieogolony, patrzacy na mnie z porzadaniem, obgryzione paznokcie, na dodatek spocone rec, tluste wlosy i cera. Kompletny niechluj. bllleee niecierpie takich facetow- generalnie budowalncy ;-) Mysla ze sa Bog wie kim ,jak laska na poziomie odrzuci ich tandetne zaloty to wtedy jeden z drugim brudas ja wyzywaja ;-) Tego typu facetow nie cierpie.Dlateo wszelkiego rodzaju budowy omiaj-zapomnialam dodac ze sa to niedowartosciowanio 30-40 latkowie.. fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe ale wiekszość cech które podałyście pasowała by bardziej do słowa nichlujny a nie obleśny , jakieś konkretny przykład obleśnego faceta ze znanych osób ? ( politycy , aktorzy dziennikarze etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego kolege
o ktorym wlasnie tak mowia dziewczyny jest niski,chudy,ma dlugie wlosy ktore mu po prostu nie pasuja i na chama je nosi, obgryza paznokcie najgorsze jest to ze jest nieatrakcyjny i jeszcze pobudza ta swoja nieatrakcyjnosc dla mnie co jest najbardziej oblesne??powiem to RESZTKI JEDZENIA MIEDZY ZEBAMI!!! okropne Panowie skoro my myjemy,wy tez mozecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc: otyłośc 18 stopnia :D spocony, brudne łapy - o paznokciach nie wspomnę, długie tłuste włosy, zółte zęby, cuchnący potem, co drugi ząb wystap :) , małe krótkie grube paluszki, nieświeży oddech, przepity i śmierdzący kacem na kilometr :), obgryzający paznkocie w mojej obecności, plujacy w mojej obecności, chyba zwymiotuję :) mogłabym wymieniać całymi godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1234567890
wg mnie bardzo obvrzydliwy jest Romek (Giertych) Wysoki, z pedofilskim spojrzeniem, jeszcze jak by sie usmiehna to hyba bym na pierwsym leprzym zakrecie puscila pawika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc obleśny facet to przede wszystkim taki z żółtymi, brudnymi pazurami, zgrubieniami na rękach, niedomyty, śmierdzący, z tłustymi włosami, ze spróchniałymi zębami, oprócz tego prymitywny i chamowaty, niedouczony i odpychający. Również taki namiętnie palący papierosy i wiecznie nimi cuchnący, albo nadużywający alkoholu i zmieniający się pod jego wpływem w bezmózgiego menela. W przypadku lepszego stanu karoserii dodałabym jeszcze wypadek kogoś, kto jest wyjątkowym zbokiem, ślini się, wywala jęzor, robi świńskie miny i uważa się za superatrakcyjnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×