Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalalala

na kłopoty DONG QUAI

Polecane posty

Gość gość
Dzięki za odpowiedz :-) Dlatego nie zdecydowalam sie na te kapsulki, bo nie bylam pewna, czy mozna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helen43, a co to za preparat - gotowy czy robiony na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen43
suplement, o którym pisałam to gotowy preparat, niestety nie można go kupić w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam kapsulki Dong Quai w Polsce w sklepie zielarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica 75
witam dziewczyny :) wpadlam tu przez przypadek szukając ziól na plodność :) jestem pod wrażenie tego co przeczytalam o tym Dongu. Muszę chyba spróbować. moje cykle to jakaś katastrofa a okres co 2,3 miesiące i tak od zawsze.Urodzilam dwoje dzieci już doroslych i to chyba jakimś cudem jak stwierdzil lekarz.Nigdy się nie leczylam bo więcej dzieci nie planowalam zwlaszcza że owdowialam. Po kilkunastu latach zakochalam się i od dwóch prawie miesięcy jestem mężatką.Mam już 41 lat bardzo z mężem chcielibyśmy mieć dziecko..to taki ostatni dzwonek dla mnie ..bo na naturę swojego organizmu chyba liczyć nie mogę .Od roku bez zabezpieczeń i nie zaszlam w ciążę.. Będę więc próbowala ziól.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo trzeba czekać na efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asica p co ci dziecko w tak poznym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka1663
Hej dziewczyny mam pytanie jak zacząć stosować tabletki dong quai 520 mg -jeżeli nie wiem kiedy będę następną miesiączkę. Ostatnią miałam we wrześniu i nie wiem co teraz zrobić czy zacząć brać od jutra czy mam czekać do następnej miesiączki, która nie wiadomo kiedy będzie. Dodam że man PCO i częste problemy z krwią.Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia91
Jestem zadowolona z efektów regularnego stosowania Dong-Quai (obecnie kupuję go w sklepie zielarskim za 35zł - 100 kapsułek ) i biorę jedną dziennie. Wcześniej miałam problemy z nieregularnym cyklem, kiedy już miesiączka nadchodziła to trwała 9 dni a pierwsze trzy dni bardziej przypominały chorobę (biegunka, silne bóle brzucha, nudności) odkąd biorę dzięgiel chiński miesiączka jest regularna, praktycznie bezbolesna i wydaje mi się, że nawet napięcie przedmiesiączkowe złagodniało. Gorąco polecam osobom z podobnymi problemami, to na prawdę pomaga, efekty są zauważalne już po 2-3 miesiącach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwroccie uwage ze w skladzie ma zelazo. Sprawdzajcie sobie co jakis czas poziom zelaza we krwi bo jesli bedzie go za duzo to bardzo niebezpieczne dla zdrowia a przez suplementacje latwo do takiego stanu doprowadzic. Ja przypadkiem dowiedzialam sie ze mam bardzo wysokie zelazo i teraz uwazam na sklad suplementow..wiec ten specyfik jest nie dla kazdego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smsm
Dziewczyny. Czytam wasze wypowiedzi na temat tego donga i chyba sama zdecyduje się na niego. Mam brak okresu 6 mc po odstawieniu anty a lekarz ciągle daje mi luteine, która nie przynosi efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość smsm
Luteina nie przynosi efektów. Staramy się z partnerem o dziecko. Niedawno na iść wyszło,że mam cienkie endomdyrium ehh nie spytałem ile Ale lekarz nie powiedział. Jak stosować donga jak nie mam @i liefy przestać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dong jest akurat na cienkie endometrium,wiec stosuj wg zalecen na opakowaniu. Ja bralam codziennie az endometrium wzroslo na tyle ze zagniezdzil sie zarodek. Przestalam brac jak zobaczylam na tescie dwie kreski i pare dni pozniej juz bylo potwierdzenie ciazy na usg. Corka ma skonczone 3 latka:) z tym ze bralam nie tylko dong bo to tylko na endometrium u mnie zadzialalo ,na owulacje zastrzyki z fostimonu a po zbadaniu progesteronu juz w ciąży jeszcze duphaston 3 miesiace,bo byl za niski co moglo niestety zagrazac poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy gość
Mam 51 lat.Zaczely mi sie objawy menopauzy. Brak snu,poty -okropne i uciążliwe.Brak regularnej miesiaczki od 2 lat.W zasadzie tylko plamienia.Przyjełam @ 3 opakowania.2 tabletki dziennie,Organizm się chyba nasycił.Wszystkie objawy menopauzy ustapiły. Miesiączkuje od pół roku regularnie i jestem szczęśliwa.Q okresie jajeczkowania dostaje tylko wzdęcia i muszę brać cały dzień no spę.Czy ktos miał podobne problemy.?Na razie biorę 1 tabletke@ ale nikt nie pisze czy po braniu leku dłuższy czas 2-3 lata, należy robić jakieś przerwy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starałam się o dziecko półtora roku. Próbowałam zioła ojca sroki okłady z Borowiec i nic. Wzięłam w jednym cyklu dong i niepokalanek mnisi. Od razu zaszłam w ciąże. Mój skarb ma 8miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile dni cyklu bralas dong a ile niepokalanek? I po ile tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to m.in. estrogeny odpowiadają za rozwój endometriozy, a ten preparat zawiera fitoestrogeny, to (na chłopski rozum) może zaszkodzić chorej kobiecie, a nie pomóc. I to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staram się
Dnia 15.03.2018 o 14:49, Gość gość napisał:

Ja starałam się o dziecko półtora roku. Próbowałam zioła ojca sroki okłady z Borowiec i nic. Wzięłam w jednym cyklu dong i niepokalanek mnisi. Od razu zaszłam w ciąże. Mój skarb ma 8miesiecy.

Proszę powiedz jak dokładnie brałaś te suplementy? W którym dniu cyklu i ile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×