Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana psychicznie

Błagam niech mi ktoś odpowie, bo sie zabiję

Polecane posty

Gość Załamana psychicznie

Dziwczyny mam taki problem, kochałam się z chłopakiem dwa dni przed miesiączką, która była bardzo bolesna. Tydzień później dostałam kolejną miesiączkę i do teraz mam plamienia i bardzo źle sie czuję (trwa to już 2 tyg). Napiszcie mi proszę czy jest taka możliwość żebym była w ciąży??????? Wiem że powinnam zrobić test, ale napiszcie mi prosze czy istnieje szansa że zaszłam w ciąże? Jesli tak to jestem skończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test
no niestety ale istnieje szansa że zaszłaś w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeest
no to zrób ten test. A na marginesie nie można być skończonym z tego powodu, że jest się w ciąży. To piękny dar i nie wszyscy mogą go dostąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana psychicznie
proszę was bez obrażania, nikt nie jest idealny, zdaję sobie sprawe z błędu jaki popełniłam. Odpowiedzcie mi czy jest możliwe 2 dni przed miesiączką zajść w ciąże i czy te plamienia mogą o czymś świadczyć O odpowiedz prosze osoby rzyczliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakafffff
Osoby RZyczliwe to chyba od RZygania takimi topikami. Tak, możesz byc w ciąży. A oprócz ciąży możesz mieć nowotwór. idź dziecko do lekarza, bo tu nikt nie jest duchem świętym, żeby wiedzieć, co ci jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj nie ma
Rzyczliwych :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się w garść kobieto i nie melodramatyzuj. Nikt tu Ci nie powie, czy jesteś czy nie. Sama się tylko nakręcasz. Zrób sobie herbaty, popłacz, posłuchaj piosenek, idź spać. Rano kup ten cholerny test i go zrób. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm możliwośc to jest ale maleeeeeeeeeńka, ale skoro miałaś obfity okres........ może poprostu coś sobie gdziesz uszkodziłaś??? skoro znowu masz plamienia ja swego czasu ze dwa lata tak miałam że non stop plamiłam a miesiączki miałam bolesne- ale było to skutkiem niekoniecznie udanego sexu z byłym małżonkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki test
tak jest to możliwe że dwa dni przed okresem zaszłaś w ciążę...a dlaczego to taki dramat dla ciebie?...ile masz lat?...nie jesteś już z tym chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana psychicznie
ike dzieki za odpowiedź Mam odpowiedzni wiek, dobrą pracę, tylko że to jest (teraz zostanę zlinczowana i zbluzgana) żonaty facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heh oj tam nie przesadzaj też w swoim życiu miałam taką przygodę ;) zrob sobie ten test rzeby miec z głowy- ale jak na moje oko serio szansa jest prawie żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki...
to trzeba było się zabezpieczyć sieroto... ike--- ty też miałaś taką przygodę?...chyba z jakimś ślepym facetem bo jesteś taka brzydka że żaden normalny facet by cię nie tknął :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotki- nie wysilaj sie mnie tego typu durnowate komentarze nie ruszja- zwlaszcza od idiotek.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana psychicznie
dzięki Ike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki...
to idiotki to jest o tobie i o autorce topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynko- a ty wiesz co to jest pseudonim??? było go umiejętnie użyć a tak masz jak chcialaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki...
jakbym chciała użyć go o sobie to bym napisała ''idiotka''...a napisałam ''idiotki'' czyli wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecina
załaman, nie bądź już załamana:D to nie koniec swiata, ale tego zonatego puść kantem;) oj chyba nieprędko pójdziesz teraz na taki układ:) Przyrzekaj...jesli nie jesteś w ciąży, koniec z zonatymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecina- wiesz serce nie sługa;) a ty pomarańczowa idiotko pisz ile wlezie i tłumaczsie jak możesz - czas sobie przynajmniej zajmiesz mi to zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, masz racje , że się nie przejmujesz, jesteś zajebistą laską, więc widać pomarańczówka leczy na Tobie swoje kompleksy - widocznie sama jest tak brzydka, że musi swoje ego podnosić obrażając innych! Do autorki topiku macierzyństwo, nawet w pojedynkę jest czymś cudownym, więc nie rób z ewentualnej ciąży dramatu. Może tamten facet byłby właśnie z Tobą i dzieckiem. Raczej masz infekcję, niż dzidzię w brzuszku, ale najlepiej zrób badanie krwi albo poprostu test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecina
ike, no nie sługa:) coś wiem o tym;) zdarzyło mi się coś podobnego, zdążyłam jednak wyciągnąć stosowne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja niby też ale zajeło mi to 3 dobre lata gonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bic
a ja się zgodzę z ''idiotki''....ike naprawdę jesteś brzydka...i nie mówię tego żeby podbudować siebie..po prostu stwierdzam fakty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana psychicznie
Oczywiście zgadzam się ze macierzyństwo to piękna spraw, tylkonie mogę sobie wybaczyć tego faceta :( I zgadzam się ze pomarańczowe piszą tak o Ike z zazdrosci, pewnie też chciały by być popularne na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecina
a ja stanę w obronie ike nie widziałam jej, nie znam wyglądu, a nawet gdyby...to na pewno ma inne walory, których wszyscy nie posiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że temat jest inny - daj spokój krecina a niech pisza jak im lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×