Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO MODNE CO KUPIC

JAKIE BUTY NA JESIEN?? BOTKI??

Polecane posty

Gość JasminowaPani
Botki na zimę wygodne i eleganckie, ale wiadomo jak już większe mrozy to wskakuje w kozaki, jedne i drugie mam z Deichmanna, nie drogie i bardzo wygodne. Teraz widzę że sporo nowych modeli pojawiło się w sklepie mam na myśli botki, chyba trzeba coś nowego eleganckiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie na nowe kolekcje butów w sklepie www.eurobuty.com.pl Zamawiałam botki z Solo Femme i są tak piękne, że już nie mogę się doczekać kiedy w nich zacznę chodzić na co dzień. Wysyłka ekspresowa i darmowa więc czego chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botki to taki klasyk, są uniwersalne i pasują do wszystkiego. Nie wyobrażam sobie ich nie mieć w swojej garderobie. Mam już szare, bordowe i oczywiście czarne. Szukam teraz czegoś w brązie, co posłuży mi na lata. Myślałam, żeby zainwestować w buty z kulig.pl Coraz częściej widzę też osoby, które jesienią do płaszcza zakładają trampki. Bardzo mi się to podoba jednak sama mam zbyt mało odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika349
Według mnie botki są najlepsze na sezon jesienno-zimowy. Ja preferuje botki na płaskim obcasie. Właśnie zamierzam sobie kupić nowe. Na KupButy widziałam takie fajne z ćwiekami. Idealne do spodni, takie buty, to coś dla mnie. Lubię klasykę z odrobiną szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda9922
Botki są najfajniejsze i najwygodniejsze na taki okres jesienno-zimowy, ponieważ grzeją i zabezpieczają naszą stopę oraz fajnie wyglądają do wszystkich jesiennych stylizacji. Ja bardzo lubię takie buty, dlatego teraz przeglądam je na stronie https://butymodne.pl/botki-damskie-c55202.html Może coś mi wpadnie w oko i się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dobra okazja na zrobie dużych zakupów, bo w multu.pl trwa black friday :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eris

ja zima stawiam na jakosc i wygode. buty musza byc cieple i nie przemakac. w tym roku zamowilam sobie palladiumy http://schaffashoes.pl/product/71288_buty-palladium-trapery-pampa-hi-z-wl-95982-717-m-amber-gold.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×