Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO MODNE CO KUPIC

JAKIE BUTY NA JESIEN?? BOTKI??

Polecane posty

Zamszowe botki to mój ulubiony dodatek do jesiennych stylizacji :) i raczej wolę legginsy niż szerokie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie do sklepu Eobuwie, włącz w opcjach nowosci i zobaczysz, jakie buty są aktualnie modne i proponowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzieniak
Zdecydowanie botki - mam takie od Merg, kolejny sezon, dosyć tanie, ale ładne, estetyczne - na niskiej szpieczce, ale takie właśnie lubię. Jesienią nie jest jeszcze aż tak zimno aby chodzić w kozakach czy śniegowcach. Na nie dajcie sobie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię botki. Jeżeli fajnie dobrać je do stroju, to cudownie się wygląda :D Mam dużo par butów, ponieważ kupuję modne i tanie rzeczy ze stronny allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przymierzam się do zakupu włoskich botków. Konkretnie tego modelu http://italshoe.pl/pl/p/Botki-Fabi-36/256. Co prawda kosztują sporo, ale myślę, że warto wydać tyle na porządne buty, które posłużą nam dłużej niż jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosnaks
A czemu nie np. czółenka? To one dopiero robią wrażenie i wyglądają estetycznie, chociaż wszystko zależy od tego, jaki macie tutaj budżet do wykorzystania - https://www.paradashop24.pl/baldowski Zawsze jednak lepiej stawiać na jakość obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniks
Również mam botki od Merg, rzeczywiście bardzo tanie, efektowne, robiące wrażenie, ale oczywiście w dużej mierze zależy to od stylu jaki preferujecie. Przepadam również za czółenkami - w nich to się dopiero kobieco wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszna
Chyba żadne inne buty nie będą pasowały lepiej niż botki na ten okres, również mam dwie pary od Merg i świetnie się spisują. Nie kupuję butów bardzo drogich, zawsze szukam okazji i za każdym razem udaje się trafić fajne obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Mój sklep z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobają te botki z Eccoshop.pl. Jednak przykładam uwagę do jakości, a buty od Ecco to dla mnie synonim jakości i solidnego wykonania. O niewielu markach można to powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrurda
haszniks - one są wygodne? Bo wizualnie super, tylko że one bardziej pasują na marzec/kwiecień, kiedy pogoda jest lepsza, bo teraz to już chyba zdecydowanie będzie zbyt chłodno. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś ładne botki, sztyblety, ofecerki albo kalosze będą jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sztyblety z Eccoshop.pl bardzo ładne :) Z tego co widzę, to sporo taniej tam mają niż w salonach ecco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś już za tym na Eobuwie? Myślę, że tam bez najmniejszych problemów znajdziesz coś idealnego na tę porę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na Eccoshop.pl jest sporo taniej niż w salonach ecco. Co ważne, jest to sklep autoryzowany tej marki, więc nie ma obaw, że dostaniesz podróbki. Ja tam bardzo lubię kupować, zawsze coś sobie upatrzę :). No i przede wszystkim buty ecco same w sobie są bardzo solidne i dobrej jakości. Dla mnie to akurat bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×