Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO MODNE CO KUPIC

JAKIE BUTY NA JESIEN?? BOTKI??

Polecane posty

Mi się botki podobają, uważam że to bardzo fajny styl butów, szczególnie jeśli kobieta nosi do nich wąskie spodnie, ale głównie pasują do wysokich kobiet. Fajnie też jeśli takie botki są na obcasie, wtedy wyglądają jeszcze lepiej, szczególnie skórzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loweLLa
Jesienią botki albo klasyczne sztyblety, ktoś już chyba o tym pisał. Ale buty butom nierówne.. rok temu kupiłam sobie skórzane botki od Baldinini, które dorwałam w sklepie luxusowi i w sumie nic z nimi nie musiałam robić, a wyglądają,jak nowe. Trudno jednak żebym kupowała takie buty non stop, więc jakiś miesiąc temu kupiłam również skórzane, ale w Primamodzie. czytałam jakieś opinie z problemami z reklamacją, ale nie sądziłam, że aż tak. obcas mi odpadł, a oni twierdza, że źle użytkowane. masakra :( Nie przypuszczałam, że będę mieć problemy ze sklepem stacjonarnym, a nie internetowym. Także dziewczyny, kupujcie z głową. + botki świetnie wyglądają z dopasowanymi jeansami, po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie skórzane botki ecco na Eccoshop.pl, skorzystałam z promocji na black friday :) A Wy coś upolowałyście podczas tych mega promocji, które oferowały sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłas już na Eobuwie? Ta mają naprawdę przepiękne modele... Ja się zakochałam w niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiętowePole
Czarne botki na słupku/grubszym obacasie - klasyka, nigdy nie wyjdą z mody, ja mam od kilku lat w swojej szafie, nawet nie pamiętam, gdzie kupiłam, ale w internecie jest mnóstwo sklepów, na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty mam od Merg i to u nich najczęściej robię zakupy. W zasadzie co trochę udaje się trafiać fajne okazje, ale w praktyce wszystko zależy od tego, jaki styl wam najbardziej odpowiada. Ja np. botki po prostu kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Merg.pl - od dawna z nimi współpracuję, zawsze udaje się trafić świetne okazje, ale oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Ładne i efektowne buty wcale nie muszą być drogie. Można je znaleźć za małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to tam lubię poszperać na www.prostilo.pl .Odpowiada mi ich oferta pod kątem dużego wyboru. W minionym roku zakupiłam botki, które nadal mi służą. W tym roku mają fajną ofertę sportowych sneakersów. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zamszowe płaskie sznurowane do oddania 39.5 2 razy ubrane fotki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może je opisze dla tych co nie otwierają linków czarne jakby z czarnym meszkiem z wyswieconymi czubami i tyłem codzienne Lasocki MI07C-ARTUS-01 Czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botki to najbardziej praktyczne buty na jesień. Sprawdźcie propozycje ze sklepu By Motyl: http://bymotyl.com/11_loriblu . Znajdziecie tam m. in. interesujące propozycje butów marki Loriblu. Moim zdaniem warto byłoby się zastanowić nad zakupem bikerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferja
Jest fajny sklep w sieci z butami, https://multu.pl/kobiety-home teraz mają kolekcje letnią, ale nie długo zbliża się okres jesienny także pewnie będą mieć nowe buty . Dla letnich wystawiam ocenę 6+. bo i wzory modne i ceny bardzo wporządku, na jesień także u nich zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×