Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sexomanka

CZy w dni niepłodne można zajść w ciąze? Czy tylko zminimalizowanie zajscia?

Polecane posty

Gość a pewnie
dokładnie, nie chcesz dzieci to zabezpieczaj się i tyle, ja akurat chciałam i się bardzo ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie - piszesz, że odpuściłaś.. metoda obserwacji billingsa to nie wieloobjawowa i treba mieć na względzie, że szytt śluzu nie oznacza bezwzględnie owulacji, w domowych warunkach tylko temperatura okresla jej przebycie... wielokrotnie miałam cykle z kilkoma podejściami do owu i gdybym opierała się tylko na objawach estrogenowych (szyjka, śluz) to zapewne nie cieszyłabym się długo miesiączką, że tak to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już gdzieś kiedys pisałam -> nigdzie nie pisałam o plamieniu, jest plamienie śrdcykliczne i krwawienie śródcykliczne, plamienie mieści się na wkładce a krwawienie jest obfite i przez osobę nie obserwującą się często bywa mylone z miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nglka jaka ty metode stosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nglka jaka ty metode stosujesz
mozesz wiecej napisac o tej metodzie szukam w necie ale malo tam jest o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo jest na stronie poświęconej metodzie angielskiej. Wrzucam skrócony link.Niebieski tekst to skrót. Kliknij na niego a przeniesie cie do rozwinięcia kwestii.są tam najważniejsze informacje dot. zasad.http://tnij.org/angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Was. Ostatnią miesiączkę miałam 26 maja i do dnia dzisiejszego nie mam następnej. do 22 czerwca kochaliśmy się z zabezpieczeniem a po tym czasie bez ponieważ chcemy mieć dziecko. Czy jest możliwe że doszło już do zapłodnienia? nie wiem jak wyliczyć dni płodne i niepłodne przy spóźniającym się okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli dzisiaj wspolzylam ze swoim chlopakiem? Wiem ze mam dni nieplodne, a za 7 dni zaczyna mi sie okres? Czy jest jakies prawdopodobienstwo, ze moge zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kochalam sie z moim partnerem dzien po miesiaczce bez zabezpieczen . wytrysk byl w polowie we mnie . dlugosc cyklu to 31 dni . stosunek uprawialismy 7 korzystajac z aplikacji dni plodne mialam dopiero 11 a owulacjie 16 czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaa

CZy w dni nieplodne mozna zajsc w ciaze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
40 minut temu, Gość ewelinaaa napisał:

CZy w dni nieplodne mozna zajsc w ciaze?

 

Mozna. Ja na dniach powinnam urodzic  dziecko poczęte w dni niepłodne. Wystarczy ze owulacja się przesunie!! Bylam w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×