Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewka Marchewka

Jeżeli na weselu DJ, to kto gra przy wyjściu z domu??

Polecane posty

ej kolego nede mna! jaki DJ czy Duet?? ja mam duet przy 80 osobowym weselichu. I nie jeste to DJ! oni spiewaja na zywo, wiec to jest zespol. Na przyszlosc prosze nie porownywac zywej muzyki do kasetowej od DJa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styxx
Do zdenerwowanej Pani nade mną: proszę czytać ze zrozumieniem :) Pisałem o małych weselach do 30 osób :) I nie porównuję muzyki puszczanej przez Didżeja do muzyki zespołu :) Proszę się nie denerwować, tylko przyjąć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat
Hm, a zespół to gra co innego na jednym weselu, a potem na innym tez co innego? Mają chyba ten sam repertuar przygotowany u ustalonyi walą to samo co weselicho, ewentualnie jakies poprawki, co Młoda Para sobie ustali, z DJem też można ustalić. Ja tam nie wiem, ale mi się z DJem bardziej widzi, a zespół to na jakiejś potańcówie typu disco z pola, zresztą grają przecież nie swoje utwory, tylko kiczowate wykonanie szlagierów ogólnie znanych w dodatku na podkładzie typu umcyk, umcyk, co w tym oryginalnego? Jak dla mnie atmosferę wesela tworzą goście, jak się nie znają, albo sa mało towarzyscy to ani DJ, ani zespół nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...W.P....proszę,nie pisz tak...,bo krzywdzisz i wsypujesz wszystkich do jednego wora...,a sama wiesz,że tak nie jest.Najbrzydszą sprawą u muzyków,muzykantów jest cwaniactwo w każdej postaci począwszy od umiejętności do udawania,że się coś robi...w każdej postaci/z próbami muzycznymi włącznie/.Rutyna to zazwyczaj marazm,wypalenie,ucieczka w skrajności/muzyczne również/...Są takie przypadłości i dotyczą co nie których...i nie da się tego ukryć,wystarczy posłuchać muzycznych prezentacji,zamienić parę słów i wszystko wiemy.Być dobrym!!!,nie wystarczy chcieć,trzeba żyć tym co się robi,a w szczególności dotyczy to muzyki....delikatnej materii ,no...czasem w kuchni również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam!!..miłych dni,soboty i niedzieli również...będzie ładniejsza pogoda??..,pieszczotliwe to odpływające z każdym dniem,lato...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele z dj-em
jeżeli poszukujesz dj-ja muzyka(gra na akordeonie) to zadzwoń robię to od 12 lat kom.601730045 polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×