Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

kiedy pierwsze usg?

Polecane posty

kiedy to widać? jestem w 5 tyg.(wg. terminu om) jesli zarodka nie ma to wolę to wiedziec teraz niz np. dowiedzieć się tego w 8 czy 10 tyg. myslicie ze teraz byłoby coś widac juz? wiem ze serduszka jeszcze nie bedzie, ale moze chociaż zarodeczek maluśki? u mnie zapłodnienie na 99% nastąpiło 15 sierpnia ( tzn owulacja wtedy była) więc jakby dzidzia sie zagnieżdzała powiedzmy tydzien, to teraz ciąza by miała ok 2 tyg. czy wtedy juz coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia- radze poczekac do 8 tyg- wtedy powinno byc widac serduszkoi nawet cos tam niby jak sie przypatrzysz na ksztalt robaczka- dzidziusia ;) a tak to tylko ciążę potwierdzą- nawet nie powiedzą czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, dzieki za odpowiedz. wiem ze serduszka nie bedzie, ale wątpię czy wytrzymam jeszcze tyle czasu. pod koniec marca poroniłam pierwsze dziecko, i teraz sie denerwuję czy znów się to nie stanie. chce je zobaczyc, czy się zagnieździło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia- to jak sie martwisz to idz- tylko wiesz - ja tez sie tak strasznie niecierpliwiłam- poszłam do ginekologa -wtedy powinnam była i byłam w 7 tyg a ta mi powiedziala ze widzi pęcherzyk i to 3 tygodniowa ciąża!!! a ja juz o niej wiedzialam od 5 tyg!!! przepłakałam pare dni - zze pewnie zarodek umarl i sie nie rozwija- potem mąz wysłal mnie prywatnie na najlepsze ush i tam potwierdzono 7 tyg ciąże i to moje maleńkie serdusio widzialam:D wiesz w tak wczesnej ciąży lepiej poczekać bo wystarczy zly sprzet albo walnięty lekarz i mozesz sie zaplakać lepiej chyba sobie robic te badania krwi co jakis czas życzę ci pieknego dzidziusia ( majowego:D) i oby sie udało- maj przynosi szczęscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w 5 tyg i 3 dni (tak gin wyliczyl) - dokladnie w 40 dc -cykle normalnie 27-28 dniowe i juz widzialam pecherzyk z zarodkiem :) co prawda ledow byl ocos wogole widac, ale gin potwierdzil ciaze, dostalam skierowanie na badania itp - bylam prywatnie na sluchanie serca kazal przyjsc w 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×