Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eqwe

chce pracowac w city banku!

Polecane posty

Gość eqwe

Chcialabym sprzedawac karty...jak znalezc taka prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wyjść z domu, udać się do banku i zapytać jak wygląda praca przy sprzedaży kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w citku...
to sie walnij w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
W Wyborczej są ogłoszenia. Jeśli jesteś z Warszawy to ogłasza się np firma DSA na stanowisko doradca ds. kart kredytowych. To jest ogłoszenie właśnie dla CitiBanku. Pracowałam tam właśnie i sprzedawałam karty kredytowe. Nabór jest praktycznie cały czas do różnych oddziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogloszenia znajdziesz
na stronie internetowej citibanku, sa tam umieszczane przez caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
a jakie sa mniejwiecej zarobki?i czy fajna to jest pracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
tak czytalam aktualne oferty pracy na stronie citybanku, ale nie ma tam takiego stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
jak nie masz na głowie rodziny (męża, dzieci itd) to ok. Praca pochłania sporo czasu. Jeździsz po kilku województwach w Polsce, masz 1 dzień w tygodniu w biurze. Reszta w rozjazdach. Często swoim autem niestety. Mi się praca bardzo podobała i miałam dobre wyniki. Płaca mnie satysfakcjonowała. Ale nerwów było sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
Szukam pracy a co za tym idzie pieniedzy...wiem ze moja kolezanka pracowala w city banku i sprzedawala takie karty, i czasem nawet zarabiala do 2 tys zlotych, dla mnie to duzo i nigdzie nie jezdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
jeśli nie jeździła może znaczyć że stała na standach czyli np na środku hipermarketu w przejściu. Dla mnie lepsze byłyby wyjazdy i tak pracowałam. Przynajmniej miałam umówione wizyty,a nie łapałam ludzi w biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
jak sie nazywa to stanowiski aby sprzedawac karty kredytowe?niestety na stronie www. citibank.pl przeszukalam i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallla mi
stanowisko nazywa się doraca d/s kart kredytowych, przedstawiciel handlowy wiem ze na stronie http://www.aboutyou.pl/ są ogłoszenia na doradców do różnych banków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
a jak sie dostac do tej agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio przeszlam pomyslnie kwalifikacje na przedstawiciela citibanku ds. kart kredytowych. Ale to co proponowali to smiech na sali... podstawy 1230zl + premie za wyrobiony target. 8 samochodow na 16 osob... I tankowanie za swoje pieniadze, a paliwo poxniej rozliczane na podstawie osiagnietych wynikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczynam w citi i warunki, ktore mi zaproponowali nie sa zle... z dala od obsługi klienta i praca ze sie tak wyrażę: papierkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
ale na tej stronie ktora mi podalas praca jest jedynie w Pruszkowie na tym stanowisku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci wskazalam tylko strone, gdzie ewentualnie mozesz znaleźć takie ogloszenie.. trzeba zagladac,bo moze sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe
acha oki dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×