Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

channah

fotelik 9-18 kg - jaki polecacie ?

Polecane posty

witam Mamusie :D przede mną taki właśnie zakup doradzcie proszę na co zwrócić uwagę przy wyborze mój Boberek co prawda ledwo 9 kg waży, ale kiedyś w sklepie z art. dziecięcymi słyszałam opinię, ze jakiś tam fotelik był bardzo wąski (nie pamietam jaka to była firma) słyszałam też, ze w niektórych jest problem z mocowaniem pasów podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem zainteresowana. rozważam kupno roemera king ts. Ma ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysica Romer King TS rewelacja a przy tym najbezpieczniejszy fotelik na rynku. Nie rozważaj tylko kupuj:) Channah polecam ten fotelik, jest super tylko niestety drogi trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, wygląda konkretnie :) muszę zobaczyć na żywo i będe wdzięczna za wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko a orientujesz się do kiedy mnei więcej starczy. Bo np. maxi cosi tobi jest strasznie wąski i wydaje mi się że młody nie długo w nimpojeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysica niby się chwalą, że do 4 lat, mi trudno oceniać bo Alka moja to malizna jest i ona pewnie do tych 4 pojeździ, ostatnio jeździła w nim bratanica męża trzylatka i bez problemu się mieściła i zapas jeszcze był ale i ona drobna. Myśłę, że do 3 lat powinien starczyć spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×