Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaa25

zapach INTYMNY U KOBIEt PODczas PODNIECENIA

Polecane posty

i po co te pzreklenstwa na mój temat? przecież mowie, czym się myję, jak się nie znasz to nie gadaj, poza tym czętso robię sobie okłady z jugurtu naturalnego. trzeba o siebie dbac jak się chce mieć udane pożycie sexualne. a może po prostu mi zazdrościsz, bo jak ktoś tak bezmyślnie tylko na kogoś naskakuje to zwykle ma kompleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Heh, no śmieje sie sama do siebie, bo sobie wymysliłam tekst na podszyw: 'Sciągam skóre i myję wnętrzności':classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu ku-rwa napisał
ŻE ONA ŚMIERDZI RYBĄ NAUCZCIE SIĘ NIEUKI CZYTAĆ NAJPIERW !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to ze tak się myje robię też dla siebie wlasnie, żeby móc mu robic loda po wyjęciu z cipeczki, wiadomo, ze moje soczki nigdy nie smierdza, bo jestem zdrowa, ale jakaś taka to ulga psychiczna jak można oddać się dzikiej namiętności nie zastanawiając się co bierzesz do buzi, bo w takich momentach nie ma na to czasu. zycze wam takiego sexu, bo to dopiero daje wielkie..ŁAŁ :) uwielbiam zamianiac sie w sypialni w dziką i wyuzdaną prostytutkę, a do tego jest mi potrzebna ogromna pewność siebie, co daje mi czystośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
czuć ją czasami tak jak śmierdzi rozjaśniacz do włosów. I myję ją 2 razy dziennie płynem do higieny intymnej. To dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak, jedni myją inni nie, to już sprawa każdego z nas,,mi się nic nie dzieje zego z tej przyczyny, więc nie zamierzam przestać. a Wy się nie musicie myć, ja tylko wyrażam moje zdanie i moje doświadczenia Wam opisuję.nie mam w tym złych intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie>>>> to idz do ginekologa, proste, da Ci globulki, wyleczy lekki stan zapalny, który zapewne masz i pozbedziesz się dolegliwości, zdrowa cipka nie smierdzi niczym!! ma slodkawy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
byłam po czopkach przestało, cytologia też w porządku ale mam wrażenie jakbym się tam cały czas pociła - bez wkładki nie ma mowy a wymieniam je ze 4 razy na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz upławy tak? wypadaoby zebys zmieniła ginekologa, bo upławy to oznaka stanu zapalnego, możeliwe , że masz nadżerkę. masz II grupe w cytologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
no i tak: upławów nie mam bo to pocenie jest przezroczyste, nadżerki też na pewno nie a w cytologii tak mam 2 grupę ale lekarz powiedział że ok bo mało kto ma 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak>>> jakie komplikacje masz na mysli? jestem pod stała kontrolą ginekologa, chodze tam co pół roku regularnie, sex uprawiam rownież regularnie codziennie tak już od 4 lat i co\\? wszystko jest ok, a ja czuję się komfortowo, bo wiem że dbam o siebie i o mojego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie>>>> a opowiadałaś o tym lekarzowi? jaką bielizne nosisz? nosisz na codzień rajstopy z lycrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezeczka
a moja ma słonawy smak, czasem słodkawo słonawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Apropos cytologii.mało kto ma pierwszą, jeśli chodzi o kobietę, ktora rodziła, raczej o kobiety dojrzałe tu chodzi. Mloda, zdrowa laska, co nie cierpiała na poważne schorzenia układu rozrodczego powinna miec pierwszą grupe. Zmień ginekologa, dobrze Ci radze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak, ja z moim ginekologiem rozmawiam otwarcie i powiedziałam mu o tym, że codziennie współzyję i zawsze chce być dobrze przygotowana, to on mi polecił mycie się tantum rosa i powiedział o tych czopkach z jogurtu, więc nie ma nic przeciwko. wszystko można robić jeżeli się odpowiednio o siebie zadba. jeżeli usuniesz trochę flory bakteryjnej a pozniej ją uzupełnisz takim jogurtowym czopkiem to bilans wychodzi na zero i wszyscy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikfik
i pewnie jezdzisz BRAVIĄ... wiesniacki samochod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Druga grupa oznacza pojedyncze stany zapalne, nic nie jest to groznego, ale może wywoływać właśnie np. niezbyt miły zapach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeżdzę bravią, nie znam takiego samochodu. jeżelu już to brava a to róznica hehe i też nie jeżdzę takim samochodem :) ale już jakiś magik się tu znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
dziewczyny mam 2 grupę ale ja już rodziłam i nadżerkę też już miałam usuwaną. Bieliznę noszę bawełnianą, żadnych wrzynających się stringów. Chyba zacznę też ją myć od środka tylko tantum rose jest do irygacji to jak ją myjesz? tą strzykawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelak>> dziękuję za Twoją troskę, ale wierze mojemu ginekologowi, nie mam powodów, aby się martwić, bo jestem zdrowa, nie mam dolegliwości, nic mnie nieswedzi, nie boli, nie śmierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikfik
ee... to nawet nie jedzisz autem... cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Aha. Ale może to po prostu zwykly pot jest? Nie pachnie Ci to przypadkiem jak kwas mlekowy? Coś w podobie jak pod pachą, tylko że słabiej? Nie moge w tej chwili sobie przypomnieć zapachu rozjasniacza do włosów, sory.........jak nie masz upławów, to na pewno wszystko ok i poci Ci sie skora w kroczu, wargi wieksze itd...to normalne. A ręce i pachy tez Ci sie bardzo pocą? Bo są różne zioła i leki na potliwośc. Polecam podmywanie sie wywarem z szałwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie>> nie, normalnie się podmywam, robię sobie roztwór w miseczce i się myję tym roztworem, a raz na jakis czas robię te \"czopki\" z jogurtu, bierzesz mały woreczek śniadaniowy, wlewasz do niego dwie łyżki stołowe jogurtu naturalnego, zawiązujesz woreczek blisko jogurtu, wsadzasz do zamrażarki. jak steżeje to obrywasz woreczek i tak powstały czopek wkładasz do pochwy i ..słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Muszti, ale Ona miała nadżerkę......chyba już nie wróci do pierwszej grupy, nigdy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikfik
ogromne znaczenie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
pozdro - no właśnie to jest tak jakbym się mocno pociła dlatego bez wkładki ani rusz i ja to od siebie czuję.Brałam już czopki dopochwowe i doustne nawet jakiś antybiotyk 2 dniowy i co? dalej to samo. Ja na prawdę o siebie dbam ale czasami to mi wstyd jak siedzę koło kogoś i czuję bo mam wrażenie że ten ktoś też a w kroku mokro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
Lubelak, to jest właśnie najgorsze, bo nigdy nie wiadomo kogo słuchać i komu zaufać. Ja mialam ginekolog kiedys, co dodstawała szału na widok mojego wygolonego wzgórka łonowego (nawet nie wag wiekszych, tylko samego wzgórka!). Jeden lekarz u znajomej zlekzewarzył 2 grupe cytologii, podczas gdy drugi dał skierowanie na dodatkowe badania i przypisal leki....dlatego zawsze warto zasięgnąc porad przynajmniej 2 lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600
No zapytaj koniecznie musztarda. Ja pisze na podstawie przypadku mojej ciotki, ktora miala nadżerkę, potem torbiele na jajnikach i 2 operacje wyciecia jajników, potem jeszcze mięsniaki w macicy i lekarze (kilku) powiedzialo jej, że po takich przejściach już sie nie wraca do 1 grupy. Nie wiem jak jest w przypadku pojedynczego przypadku nadżerki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×