Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedroneczki sa w kropeczki

ile zarabiacie miesiecznie??ile z tego odkladacie??

Polecane posty

Gość biedroneczki sa w kropeczki

zastanawiam sie czy rzeczywiscie warto pracowac za granica zycie tutaj jest takie drogie ja zarabiam ok 10tys zlotych na miesiac z czego odkladam moze 4 w ten spospb do emerytury chyba nie zarobie na upragnione mieszkanie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja ...
zarabiam 2500 F miesiecznie na reke i nic nie odkladam bo po co? Zyje sie teraz nie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj w funtach
to bedzie latwiej przeliczac bo juz dawno nic nie przeliczam na zlotowki bo sie nie oplaca. ja w kazdym razie odkadam calkiem sporo ale moze dlatego, ze calkiem niezle zarabiam a mamy tanie mieszkanie (dostalismy od spoldzielni i placimy smiesznie niski czynsz jak na dwie osoby) Odlozonej kaski byloby jeszcze wiecej na koncie ale bardzo czesto (przynajmniej 3 razy do roku) wyjezdzamy gdzies w fajne miejsca na wakacje wiec to tez troszke kosztuje. Ogolnie nie narzekam i w zyciu nie zdecyduje sie na powrot do Polski zeby pracowac tak jako nauczycielka za marne 1000 zl hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co WY
Kłamiecie czy naprawde tyle zarabiacie. Zarowno w Polsce jak i tu nie znam nikogo kto by tyle zarabiał - średni zarobek ( w Polsce 2 tys na reke), tutaj 1 500 F - I to prace różne rózniste (od kierowcy autobusy do pracy w biurze, wiec jezyk ok) Jesli piszecie prawde to co robicie?????? Nie chce udowodnic kłamstwa tylko mnie to naprawde zszokowało Niech napisze ktos kto zarabia mniej czyli według mnie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mk Caffe
jestem we wloszech, miesiecznie zarabiam ok 1200/1300 euro... udaje mi sie odlozyc 300€ miesiecznie, sama sie utrzymuje, mam wlasne auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharka
a jako kto pracujesz ze zarabiasz 2500 funtow netto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje jako
kucharka i zarabiam na reke 1400 funtow. Do tego jakies dodatki to mozna zawsze jeszcze z ok 100-150 funtow wiecej miesiecznie wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 200000
administracja -£1550 netto...z oszczedzaniem kiepsko,, haha...ok £200 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenka
ona, a czym sie dokladnie zajmujesz? i jak dostalas te prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek emigrant
1900 funtow netto, da sie z tego odlozyc okolo 600 miesiecznie, jak nie bedzie lepiej za jakis czas to wracam do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwa na ugorze
No faktycznie duzo zarabiacie. Ja jestem zastepca manadzera w 500 osobowej firmie i mam 9 osob pod soba a zarabiam 1200 na reke. Praca biurowa, jezyk perfect. Chetnie zostane kucharka za 300 funtow wiecej w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja ...
no to przepraszam ze zarabiam 42tys. F rocznie (brutto) w UK. Dziesiec lat w branzy paliwowej i to tu w UK znaczy swoje :) Obecnie pracuje dla concernu francuskiego, w sales i nie jestem menazerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolegi pare postwo wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolegi pare postwo wyzej
przesadzasz ze nie znasz nikogo. moj facet pracuje na budowie i ma na reke okolo 3200 miesiecznie i jego wspolpracownicy tak samo.fakt ze jest fachowcem ale nie wszyscy zarabiaja do 1500 i nikt nie sciemnia, a moja kolezanka jest stomatologiem i ma jakies 4k miesiecznie, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma ciekawie
1200 i nic nie umiem odlozvc chyba ze ma overtajma ale mam lenia ... a po za tym dwojka dzieci wiec nawet do polski raz w roku bo samolot bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
do pracy na budowie pieknie ze 3200 ale powiedz ile robi po 12 godzin dziennie ? i uwalony po lokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos za cos
chcesz miec duzo kasy to musisz sie troszke poswiecic. moj kolega zarabia na budowie 600 funtow tygodniowo ale to jest na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCIE_EJ_ZYCIE
ja pracuje jako tlumacz, mam jakies 40 F na godzine , zarabiam dobrze, ale co z tego jak tesknie za Polska i chce wracac , ae zdrowy rozsadek mowi,ze nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke tu posiedzisz
i odechce ci sie wracac do Polszy a jak pomyslisz ile tam mozesz zarobic to jzu w ogole. tylko znajdz sobie jakies zajecie po pracy, poznaj nowych ludzi i bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiku
a ja zarabiam tylko 850 fyntów na miesiac stawka 5.50 plus male tipy pracuje jako busser - praca podobna do glass collectora, zastanawiam sie nad powrotem do k ( raju ) ;-) tam mogbym wykonywac bardziej twórcza prace zycie mi ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka_klozetowa
A ja zarabiam grajac na trabce po mostem, wyciagam ok 3000 f miesiecznie, daja mi kase, zebym w koncu przestala grac :D A tak serio - nie wierze! Nie wierze w wasze 2500 f! ja znam j.ang. dobrze. mam dobra prace. Zarabiam ok 1400 f. To wszystko. 2500 to chyba TIRowa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarabiam 800 Ł do ręki ,mąż tyle samo...I nie narzekam bo w Polsce mieliśmy też po 800 do reki ale złotych-i tutaj odkładamy jedną pensję a w kraju nam jeszcze brakowało więc chyba nie mam co narzekać....pewnie zaraz będziecie się śmiać że robię za marne grosze ale dla mnie lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guest
zarabiasz tyle, ile zarabiaja przecietni Polacy za granica, tylko na forum i w opowiesciach wszyscy plawia sie w funtach. Bardzo niewielki procent emigrantow zarabia ponad 2000 funtow na miesiac, zreszta to samo dotyczy Anglikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jak narazie nie spotkałam się w swoim środowisku żeby ktoś z Polaków zarabiał więcej niż 1000Ł...pracujemy w hotelu a menagerowie Anglicy maja tu po 1300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eatoholic
Jesli chodzi o zarobki Polakow w UK, to wiecej zarabiaja informatycy, ludzie, ktorzy tu skonczyli studia i ci, ktorzy mieli po prostu cholerne szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przemówca... chociaż może bardziej niz studia licza się tu konkretne umiejętności..no i język ma się rozumieć bo bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie wierzcie
nikt wam w sumie nie kaze. Jesli obracacie sie tylko w towarzystwie gdzie kazdy szoruje kibelki albo zmywa gary to nic dziwnego ze zarobki powyzej 1000 funtow wydaja wam sie zmyslaniem. moj chlopak pracuje jakos kucharz - zarabia 1300 na reke a sa i tacy ktorzy maja po 1600 bo maja wiekszy staz. kolezanka jest masazystka i ma 25 funtow na godzine i co tez jej nie wierzycie ? inna kolezanka zarabia 27 tys na rok - pracuje jako career advisor i jakos nie wydaje mi sie ze jej pensja jest zmyslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie wierzcie
a tutaj zeby zarabiac wiecej trzeba poprpstu miec dobre kwalifikacje ktore poza tym bardzo latwo uzyzkac chocby w collegu tylko trzeba chciec a nie siedziec na tylku i marudzic jka to mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO ZACZYNAM
do no to nie wierzcie-niestety nie każdy jest az tak wykształconym żeby robić karierę na stanowiskach które opisujesz...owszem wierze że jakiś tam procent zarabia tak jak piszesz ale 95% polaków na wyspach ma ok 1000 f...a co do szorowania kibelków czy zmywania grów-każdy robi to co mu się podoba-w Polsce też ktoś to wykonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 900f na miesiac zapierniczam po 10 godz. dziennie choc niezawsze,w soboty od 8 do 13 tylko niedziela wolna!najnizsza stawka 5.35 rok dla jednej firmy niestety bez kontraktu!czy odkladam tak bo dziele sie z mezem wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×