Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

jestem chyba w ciazy??jaka bada ginekolog??

Polecane posty

Czesc.okres mi sie spoznia 6 dni, zrobilam pierzy test wyszly 2 kreski, wprawdzie jedna malo widoczna ale byla.Zamierzam go powtorzyc test w niedziele.Ale czuje ze to jest ciaza. Mam dziwne bole jakby mnie bolaly jajniki. i strasznie mnie bola piersi, sa nabrzmiale, twarde, sutki twarde. Wczwartek jestem zapisana do pani dr ginekolog.Czy moglybyscie mi napisac, jakie badania bedzie mi robila, czy usg dopochwowe(kiedys cos o tym slyszalam), czy to jest bolesne?? Boje sie takich wizyt. dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
mi robiła lekarka usg dopochwowe nie jest bolesne ale takie troche nieprzyjemne wkłada ci babka takiego sztucznego penisa z nałożona prezerwatywą i szuka tam czegoś w środku obserwując na monitorku czy coś a raczej ktos się tam rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
no a jeśli jesteś w ciąży a z tego co piszesz wynika że jesteś (gratuluję:) ) to dostaniesz skierowanie na badanie moczu i morfologię.no i na poczaku chyba przebada cię tak normalnie na foteliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuluję 🌻 Ja miałam najpierw robione badanie krwi na betę, a jak się po badaniu potwierdziło, że jestem w ciąży to miałam usg dopochwowe. Nie boli, ale jest nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedniczka ma racje,najpierw 1000 pytan,pozniej badanie rączką i usg dopochwowe,nie boj sie jest bezbolesne tylko takie smieszne uczucie ale napewno nie boli. no i oczywiscie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ja mialam badanie krwi i moczu (badanie moczu mam przy kazdej wizycie) a krwi bedzie jeszcze powtarzane w pozniejszym stadium. Poza tym wazenie i sprawdzenie cisnienia potem badanie na foteliku. pobranie probek czy nie wiem jak to nazwac na cytologie chyba (przynajmniej takie uczucie). paluszek a potem usg dopochwowe. ja wcale nie uwazam tego za nie przyjemne. nie zrozumcie mnie zle, nie bylo to PRZYJEMNOSCIA dla mnie, ale badanie jak badanie. moze dlatego ze mam bardzo delikatnego ginekologa. za drugim razem juz usg na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
a tak i pytania o wszelkie choroby przebyte, palenie, picie itd. itp. i tez GRATULUJE!!! nie ma sie czego bac. jak zobaczysz na ekranie dokladnie co sie w tobie rozwija to zapomnisz o ew. nieprzyjemnosci badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×