Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

to gratulacje aga ! Ooo i mozesz byc w ciazy , ciesze sie ze spotkalo Cie takie szczescie. Napewno bedzie chlopczyk , egipcjanie dziewczynki oddaja do adopcji zagranice, musi byc chlopczyk. Masz mdlosci ? Zrob test ciazowy ,a mowilam pozycja na pieska najlepsza ! Dla pewnosci seksuj sie dwa razy dziennie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytał dlaczego nie mam humoru,a ja mu powiedziałam,że było mi przykro wczoraj.że tak postąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam narazie mdłości,ale wczoraj wieczorem miałam dziwne zawroty głowy.a jak zrobie test to wykaże coś już,czy jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze z tydzien,ale jak bedzie Cie odrzucac od soku pomaranczowego na bank ciaza! Sprawdzone ,kilka moich znajomych tak mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on narazie nic nie wie,że miałam zawroty głowy i,że podejrzewama,że jestem w ciąży a może jednak te zawroty głowy były spowodowane przemęczeniem,ale zrobie test ciążowy po tygodniu i sie dowiem i powiem mu na romantycznych wakacjach na Kubie,że będziemy mieli dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on narazie nic nie wie,że miałam zawroty głowy i,że podejrzewam,że jestem w ciąży a może jednak te zawroty głowy były spowodowane przemęczeniem,ale zrobie test ciążowy po tygodniu i sie dowiem i powiem mu na romantycznychwakacjach na Kubie,że będziemy mieli dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie odrzuca od soku pomarańczowego,bo jeszcze nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob tak, a wiesz ze na Kubie gwalca. Pilnuj sie swojego Araba . Penisy pchaja do cipki, uwierzysz? Takie swinstwa robia zboki jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, za tydzień to zdecydowanie za późno, bo jeśli jesteś w ciąży, to za tydzień już urodzisz. Zatem najwyższy czas, by Twój luby zakupił kozę. A Ty powinaś unikać wody, mydła i ubierać się na fioletowo. To sprzyja donoszeniu ciąży.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia jesteśmy na plaźy i zero całusków i namiętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam mieć huśtawki nastrojów.czy to są pierwsze objaz ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego rana jak obudziliśmy sie to uprawialiśmy znowu sex i całowaliśmy sie namiętnie przebaczyłam mu rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znak iż powinnaś już udać się do szpitala. Koniecznie zabież ze sobą dwie kurtki, 15 firanek i wszystkie tomy Trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia on zmusił mnie do całuska i i leże teraz koło niego na leżaku i sie całujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodrique.
paszczurze małoletni, uważaj ze słownictwem i do kogo się zwracasz. może raczysz przypomnieć, jak długo trwał twój lot niedojdo do rzekomego Egiptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab !!!
nie będę uprawiał z nią seksu!! wierzcie!! pęknięty kondonie, przestań pisać do mnie maile i kłamać tutaj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia napiłam sie soku z pomarańczy i mnie odrzuciło,zrobiło mi sie niedobrze.więc jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab !!!
chyba z koniem maszkaronie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIKA 24
aga why you write here ?????? you should now fuck with me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×