Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość kuba_roochacz
Korrrva jaka kradzież zdjęc jeżeli takie gimgoowno samo rozsyłałao zdjęcie do kolesi w klasie :D Ja mogę sobie siągnąc z fotki.pl zdjęcie jakie chce i koło pyyytoonga może mi każdy skoczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostała 4 tys i byłam tego świadkiem bo byłam na tej sprawie.Podawanie sie za kogoś i jednoczesnie publikowanie jego zdjec jest karalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co sie wypowiadaja nie maja pojecia o czym pisza. Wiekszosc mysli ze sa anonimowi w necie ... Kolega ktory jest policjantem opowiadal jak przyszla para i zglosila kradziez zdjec ze zbiornika . Jakas para wstawila na swoj profil. Mieli niezly ubaw przy dochodzeniu zdjecia typowo ginekologiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ubawila aga setnie , ten seks hahaha ,namietne caluski . "Naiwne jestescie ",dzidzius ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia byłam u polskiego lekarza w Egipcie,bo rano bardzo się źle czułam i okazało sie,że jestem naprawdę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina94
tak, z byłym... za mały co 10 sekund wypadał no nie dało się poprostu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vanilia u lekarza byłam z moim ukochanym.był koło mnie podczas badania i trzymał mnie za rękę,bo bardzo się bałam.ucieszył się bardzo jak lekarz powiedział,że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty idiotka bura
spalona jestes na forum, zaden lekarz by nie wykryl tak wczesnej tymbardziej Urojonej . Nawet sie nie pieprzylas ze swoim fikcyjnym arabem. Jak zmyslasz to z sensem to rob, hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy1987
i co z ta afera? prawdziwa aga juz wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy1987
jak mogl stwierdzic ciaze tak szybko? co to za konowal? przez toster cie badal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hobi
Ahhhh ludzie wam to sie naprawde nudzi!!!! Jak nie macie doswiadczenua w tej tematyce to nie udzielajcie sie wogole. Dziwie sie tez ludzia ktorzy daja sie prowokowac nieletnim.... No ale coz... Jestem z moim arabem ( tunezja)juz dosc dlugo i kochamy sie czesto a nawet bardzo czesto. ;) uwielbiam z nim sex poniewaz jest bardzo uczuciowy, lubi pocalunki dluga gre wstepna i jest bardzo czysty co sie rzadko zdarza u panow z polski :( Najpierw patrzy zebym ja doznala rozkoszy i jak juz "dochodze" on dochodzi razem ze mna. Ma spory temperament no i potrawi naprawde dlugo i duzo ;) jest szczery, szanujemy sie wzajemnie ,,, Ludzie mowia ze araby traktuja kobiety zle. Tu macie trioche racji-tak bija kobiety a nawet potrafia zrujnowac im zycie czy nawet zabic, ale to one sa temu wine. Jedyna tego przyczyna jest jesli kobieta poprostu go oszukuje,flirtuje z innymi mezczyznami lub zdradzi... No i co sie dziwic,jakbym byla facetem tez vym takiej taniej dz....wce pokazala vo sie jej nalezy.badzmy szczerzy, nikt z nas nie chce byc zdradzany, oszukiwany itp. Dodam tylko jeszcze, ze w poprzednin zwiazku bylan z polakiem- koszmar!!!! Alkoholik ktory wypijal litry piwa,potem mnie bil bo nie mogl znalezc kluczy ktore po pijanemu gdzies zapodzial. ... Nie rozumiem ludzi ktorzy pija w sporych ikosciach i codziennie. Rozumiem wypic sobie na weekend jak my z moim kochanym :) w tygodniu sa obowiazki !!!! No ale jak to dobrze wszyscy znamy w polsce najpierw piwo do ust potem jedzenie. Dzien bez piwa to dzien stracony - zastanowcie sie nad soba, bo tracicie tylko zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledczy1987
Hobi, rozumiem,ze flirt powinien byc wg ciebie karany smiercia? ale bardziej interesuje mnie co takiego twoj arab trawi tak dlugo? ma niestrawnosc? moze nie powinien sie przejadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty idiotka bura
hahahaha aga Ty psychiczna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ukochany cieszy się bardzo,że będzie tatą.każe mi tylko teraz leżeć i odpoczywać,bo ruch może zaszkodzić dzidziusiowi naszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksikę
ktury miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×