Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

nie, jasne ze nie, poznalam ahmeda, przystojniaczek ale mlody chlopaczyna, mam go na skype ale jakos dogadac sie z nim nie moge, jeszzce jakis stary mohamed sterczal nad glowa ale to wlasnie z Momo zostal najlepszy kontakt a i zeby nie bylo z tamtymi tylko rozmowy nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Ja jak wyjeżdżałam do Egiptu to czułam się jak jakaś główna atrakcja. To coś nowego dla europejki, która tam jedzie, może dlatego tak ulegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja bylam 4 razy w tunezji i tam jest tak samo, wiec egipt nie byl dla mnie nowosscia a uleglam tym razem, nie wiem czemu, poprostu tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
W Tunezji, w Turcji też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Do turcji jade za miesiac i moglabym sie spotkac z kolega ktorego poznalam na fb ale nawet mu o tym nie mowie ze jade, poprostu nie chce takie znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
pytam się tak z ciekawości ,nie znam żadnego z nich . w Hurghadzie nie byłam ,wole miejsca mniej oblegane turystami. a takich amantów to można wszędzie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowityyyy
dlaczego nie zostaniecie w egipcie czy gdzies tam i nie otworzycie agencji? będzie seks z arabem i beda pieniadze albo jak wam mało to mozecie wybrac sie do indii tam publicznie w kilku was zaspokoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
Bika :) wcale sie nie dziwie ze tak europejki ulegają tym czarusiom , tak potrafią czarować , a i co drugie słowo "kocham " hahahha , jest taki temat na forum o Turkach ,wystarczy poczytać , jak takie związki sie kończą. A tacy w kurortach nigdy na mnie nie robili wrażenia, czasem jakiś młody ciągał sie z podstarzałym babsztylem to sie rzygać chciało. Ja bym nie tknęła takich amantów , strach przed syfami... nie ma żadnego zabezpieczenia na 100% ... ok, dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam tego zdania ale nigdy nie mow nigdy choroby? rozmawialam ostatnio o tym z Momo, on nie zaprzecza ze sypia z innymi mowi ze teraz nie ale wczesniej tak ;-) ja po powrocie z egiptu robilam badania bo tez sie tego balam, jestem czysta, ale chyba 2 raz nie zaryzykuje wiedzac juz ze wyruchal pol swiata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Ode mnie syfa nie złapał, ale jak z innymi które dupczył to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Że tak nieśmiało zapytam, z gumką było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecei ja mu sie nie dziwie, zyc w kraju gdzie seks jest zabroniony i nagle znajduje sie w oazie dup gdzie same ulegaja, zabardzo sie nie musi wysilac, to co byscie zrobily tez ruhaly pewnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloona a ty bylas u niego w domu? opisz jak tak, jak wygladalo to mieszkanie, jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
hahahaha wyruchał pół świata i to może być blisko prawdy, Malaga TY poważnie bez tej gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Nie byłam u niego. Uprawialiśmy seks u mnie w hotelu zawsze. Btw, Tobie też mówił, że chce 'make love not fucking'? I powtarzał, że jesteś zbyt piękna i wyjątkowa, żeby Cie zerżnąc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, powaznie, dlatego robilam badania razem z aids ale to ostatnio, poszlam na calosc a wcale do najmlodszych nie naleze, mam swoje lata i doswiadczenie... nie, mi tak nigdy nie mowil, uzywa czesto slowo fucking ale nie pisal tak mi a napisz jego koncowke tele same 3 cyfry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Właśnie mi często mówił, nauczyłam go trochę niegrzecznego seksu bo chciał tylko klasycznie. 228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Profil jego, może używa 2 numerów? Zresztą przez tel się już dawno nie kontaktowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
zielona zajrzyj na 31 stone , tam aga wstawila jego zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to ma 1 numer, ktory wszedzie podaje i tyle co z nim gadalam przez skype ma 1 komorke i zawsze pod tym numerem co mam jest aktywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
I nie zauważyłam pytania. Młoda jestem w miare. 26 lat. Teraz się trochę obawiam bo mąż wymyślił ratowanie związku na wakacjach i wybrał Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie tak zmienil niewiem ale ogolnie to on mnie nie czaruje ze jestem najpiekniejsza i cud malina, pisze ze mnie kocha, ze nie chce zabawy ze mna a na powaznie mnie traktuje, ze czeka, ze chce mnie zobaczyc... i takie tam bzdury ale to nie jest jakies nieziemskie powiedzialabym ze takie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem troche starsza ale nie duzo a malzenstwo juz za mna, nie narzekam na brak zainteresowania, jestem w zwiazku od ok 3 lat ale to luzny zwiazek, oczywiscie Momo nic o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×