Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

a to u mnie inaczej, on chcial juz mi prace szukac w hurghadzie abysmy razem pracowali i wszytsko razem robili. Czy na ciebie tez sie tak czesto obrazal? i jest bardzo zazdrosny? oczywiscie nie przyznaje sie do tego ale wscieka sie o kazdego mojego kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Zazdrosny bardzo. Zrobił mi wielką awanture jak jeszcze byłam w Egipcie bo widział mnie z jak flirtowałam z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha do mnie sie nie odzywal 3 dni jak widzial ze gadam z innym egipcjaninem ale przez skypa tez robi cyrki zazdrosci mam czasami z niego ubaw i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie jeszcze kiedys ktoras odezwie co pozna Momo, nowy sezon sie zaczyna... kolega bedzie wyrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodnaaa
dziewczyny czy Wy mowicie o tym Bika czy jakos tak, kiedys tu Aga18 pisala o takim jednym. Moze to ten sam. Nawet jego zdjecia tu wstawiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ten sam ale tamta aga18 wstawila linka do fb momo ze to jego kolega i dlatego tutaj dotarlam ale ja mowie o innym chyba o koledze Bika, chcociaz ja tego Bika nigdy nie widzialam na fb wiec nie wiem czy on i momo sie znaja i niewiem skad aga18 miala fb do Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa Niezły kolo ,zaraz się okaże ,że pół Polski przeruchał :),a z cwiartką się ożenił ! Ważne ,że bylo milo ;)dziewczyny jesteście wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodnaaa
aga18 to byla sciemiara , chociaz ten link dala ze to jego kolega. Oni wszyscy tacy sami ,jeden kit wciskaja hahahha ,jaka trzeba byc idiotka zeby to łykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha taaak juz nie wiadomo kto z kim, gdzie i kiedy ja sie umiem z tego smiac, on mi krzywdy nie zrobil ja jemu tez nie, generalnie mam swoje zycie tutaj i robie co chce, ja jemu tez nie zabraniam. Pobawic sie można i z przymrozeniem oka sluchac tego co oni piszą a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
Malaga mozesz się zapytac tego Momo czy zna tego Bika ja pisalam z ta aga18 ,wciska takie kity dalej, aktualnie ten Bika jest zonaty z jakas Rosjanka ,ale przyjechal do niej jakis miesiac temu i starali sie o dzidziusia , a ona niedlugo ma jechac do niego. Normalnie smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Pewnie, trzeba to wziąć pół-serio. Nikt normalny nie porwie się na związek z kimś, kogo zna 2 tygodnie i nikt nie uwierzy w wyznania miłości po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaaa ok zapytam, nie ma problemu, tylko najlepiej jakbym miala jakies imie nazwisko jego lub zdjecie bo jak napisze Bika to może nie zalapac o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
jak go zna to ciekawe co powie o nim , nie wspominaj o tej dziewczynie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten link co mi dalas nie otwiera mi sie wogole, nie widac fotki tak to ten Momo, zdjęcie zrobione w hotelu gdzie sie poznalismy jakies 2 tyg. po moim powrocie do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL123123
Nie radzę kobietom z Europy zadawać się z arabami, jest wiele filmów i książka do czego potrafi to doprowadzić... Zawsze na początku są mega szarmanccy i czarujący, ale nie łapcie się na to. Po co w ogóle wciągacie się w sex z nimi? Sam byłem kilka razy w Afryce i już nigdy tam nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
ok, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Dlaczego wciągamy się w seks? Bo są w tym dobrzy. Ja się np nie daje nabierać na ich czarujące słówka, współczuje takim kobietą, które wierzą w ich słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadddd
ona ci opowie jak araby przyjezdzali do polki na sexwczasy, i ruchali poleczki bo tanio bylo, za mydelko fa :-P LATA 1983-do 2001 potem juz bylo za drogo:-P PRZENIESLI SIE NA AZJATKI I NA BULGARIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL masz w pewnym sensie racje, ja tez czytalam wiele ksiazek na ich temat, na teamt ich kultury bo mnie ciekawi poprostu. Wiesz związać się na stałe to raczej nie poniewaz nie wyobrazam sobie zycia w polsce z nim tutaj, nawet bym nie chciala zeby tutaj przyjezdzal a tam.. ja na stale bym nie chciala... ale nikt nie mowi o stalym zwiazku na zawsze, narazie jest fajnie, utrzymuje z nim kontakt bo mnie ciekawi, bo jade znowu do egiptu za pare miesiecy i chcialabym sie z nim spotkac a nie szukac nowych, przynajmniej jego troszke "znam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Prawda jest taka, że większość europejek jedzie tam z chęci przeżycia wakacyjnego romansu. Przykre, jeśli się zakochują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duzo podrozuje i to byl pierwszy raz kiedy poznalam kogos, nigdy mnie to nie interesowalo. Momo poznal mnie nie ja jego, to on za mna lazil ja go unikalam, nie chodzilam pod bude gdzie siedzial, chodzilam na inny basen ale stalo sie spotkalismy sie poza hotelem ... podal mi namiary odezwalam sie i tak to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowityyyy
polki to kobiety które dają wszędzie i każdemu kto zechce, ehh taki naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Ale pewnie nie tylko on za Tobą chodził, nie? W krajach arabskich, turystycznych, takich jak Egipt, mężczyźni nastawieni są na to, że europejki potrzebują komplementów, czułości i na to lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×