Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość ala-kir
Myślę, że wszystko zależy od osoby nie od społeczności, czy kultury arabskiej. Tak samo jak w Polsce możesz trafić na zboczeńca polaka i na porządnego, albo jeszcze innego. Ja pracuje w klubie arabskim i znam wielu arabów. Jedni mimo żon patrzą, zeby wyrwać jakąś dupeczkę, inni mają żony i uważają je za najpiękniejsze na świecie i nigdy nie spojrzeli by na inną. Niestety w większości widzi się tych pierwszych, są skłonni do zdrad, bo sami mogą mieć 4 żony i nie widzą w tym nic dziwnego. A drugiej strony jak wyjeżdżają z kraju, gdzie kobiety mają jednakową urodę i przeważnie w chustach chodzą do kraju, gdzie jest różnorodność wszystkiego i wyznaniowa i kulturowa oni sami dostają na głowę nieświadomie zachowujac się jak pies spuszczony ze smyczy, to tak jakbyś siedziała w domu przez 3 dni i nic nie jadła a potem postawili przed tobą szwedzki stół. Oczywiście, ze dopadłabyś go i zjadła wszystko co się tylko da zjeść. Żeby dobrze wybrać araba moim zdaniem on musi być dojrzały bardzo emocjonalnie i wiekowo i przede wszystkim długo juz musi być poza swoim krajem, bo wtedy będziesz pewna, ze uspokoił się już on z tymi szaleństwami na punkcie każdej blondynki. A nazywanie ich ciapatymi, to tylko oznaka nienawiści i braku tolerancji i zrozumienia dla nich. Każdy zachowuje się tak, jak tego chce i nikt nie ma prawa go wyzywać od ciapatych czy gejów czy czegoś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiem że ktłóraś z dziewczyn zna momo z egiptu, jakby mogla to by się odezwala. Ja tez go znam i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Ja znam Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka ;
z którego hotelu dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab BOB
czesc ja ruchałem wiele Polek i jak się okazało dużo kobiet tutaj się na mnie żali :classic_cool: ale połykać moją sperme umiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab BOB
hahhahahah ale idiotki hjahahahahahahhahah znowu arab was przeruchal i zostawił niewierne suki :D:D tylko do dymania jestescie kiedy moja nacja opanuje swiat bedziecie mialy miejsce w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka ;
pchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Nie pamiętam hotelu, ale animator z Hurghady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka ;
poknij sie w ten pusty leb arabie, kto mowi o ruchaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj znalazlam jego profil na facebooka i chcialam wlasnie zobaczyc z kim on jeszcze utrzymuje kontakt i chcialam porownac czy pisze to samo do wszystkich dziewczyn. Momo pracuje w hurghadzie, hotele zmienia jak to animator. Jakby ktoras chciala pogadac niech da znac, poda maila lub jakies inne namiary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Możesz podać link do fb? Powiem ci, czy to ten Momo ;) Mi tam w sumie nie zależy, bo postawiłam mu sprawe jasno, że chodzi mi tylko o seks. Ale bajerował dłuuugo po moim przyjeździe do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka;
daj link bo jesli sie okaze ,ze to ten sam o ktorym mysle ,to nieco dorzuce od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
tak to ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Poznałam go 2 lata temu. Bajeczki o pięknych oczach przysyła teraz raz na miesiąc, na początku z 50 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to widocznie z kazda inaczej postepuje ja mam z nim bardzo czesty kontakt na skype, poznalam go rok temu ale on mial/ma dziewczyne z wielkiej brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Jak byłam ja to był z niemką. Taka kobietka pod 50. Kupowała mu fajne prezenty, potem dostawałam niektóre z nich. Kobiecina była zmęczona życiem i jak szła spać ja z nim szalałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka;
podaj jeszcze raz link na Facebooka , po tym nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobno u nich normalne chociaz odemnie kasy nigdy nie chcial wyciagnac. jakos w lutym chcial zebym przyjechala do niego zebym tylko kupila bilet ze on mieszkanie ma itd. pewnie byla jakas dziewczyna i zaplacila za miesiac z gory bo po miesiacu wrocil do siebie do miasta rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Do mnie wypisuje, że jestem miłością jego życia. Swego czasu mówił, że weźmie ze mną ślub i będziemy się utrzymywać z kasy sponsorek. Wariat :D Ale trzeba przyznać, że seks był świetny. Opowiadał mi, że ma pare kobiet, które mu przysyłają pieniądze i przyjeżdżają na tydzień raz do roku. Ode mnie nigdy też kasy nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi o sponsorkach nigdy nic nie mowil, pisal ze utrzymuje sie z pracy i tyle. a o slubie hehe tak, i dzieci i wogole milosc do konca zycia ;-) do niego trzeba podejsc tak jak on do kobiet i jest dobrze, rozgraniczyc bo ogolnie fajny chlopak, zabawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Nie mam go w znajomych, nie zależało mi na kontakcie, ma tylko mojego maila i nr tel bo miał mi coś wysłać po moim powrocie. Masz racje, fajny chłopak. Myślę, że mi powiedział, bo nie ukrywałam też przed nim po co z nim jestem itd. Zresztą znam kilku egipcjaninów, bajeranci jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, szuka nie wiadomo czego w tej hurghadzie a ciekawe czy u fretki sie zgodzilo czy to ten....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Swoją drogą, z tobą też planowana trójka dzieci? Nawet chciał tu ze mną zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, powiedzial ze 1 na poczatek wystarczy i powiedzial ze dziecko to jego marzenie to bylo zaraz po powrocie moim do polski pozniej juz tylko mowil o slubie ale jak widzial ze ja nie jestem do tego dobrze nastawiona to mowil ze chce mnie poznac, ze chce zamieszkac a nie zebym byla w hotelu i dopiero pozniej slub ogolnie to ja wiem mniej wiecej kiedy on jest z kims bo wtedy 2 tyg. b. zadko sie odzywa albo pisze z kafejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Na początku u mnie też był ślub i jedno. Ale go trochę podpuścilam i się na wszystko zgadzałam i wyszło 3 i że świetnie by było jakbym mieszkała w jego mieście a on do Hurghady po zarobek. Ale generalnie, że bardzo mnie kocha i zrobi dla mnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×