Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

i to jest właśnie naiwna dziewczyna!!! jedna jedyna a cb to każdy sie smieje a beke na całego i z tej wojej bujnej wyobrazni, zacofania i zerowej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tumanie nawet nie potrafisz prawidlowo przepisac mojego tekstu buhahahaha matka pewnie niezle łapówki musiała dawac w szkole zeby debila przepuszczali z klasy do klasy:D chyba,ze to byla szkola specjalna to zwracam honor :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moje życie i mój ukochany i pragniemy założyć cudowną rodzinkę i mieć pięknego,cudownego dzidziusia.niech was to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, przestań, bo nam brzuchy tutaj pękają. A jak chcesz zgrywać niepełnosprawną nastkę, to załatw fotełę przedstawiajacą nastolatkę, a nie stara hepę. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozmawiałam z moim ukochanym przez skypa 1h temu.powiedział,że sie bardzo cieszy i,że mnie bardzo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział również,że nie umie sie już doczekać naszej romantycznej nocy i romantycznych krótkich wakacji na Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadasz ze to twoja sprawa i niech nas to nie interesuje!!! To po huj piszesz tu takie informacje a kogo to obchodzi , lejemy na to, na cb twojego fagasa , na bachora ... naprawde mamy wyjebane w cb i gówno nas to interesuje takze wypierdalaj i nie blokuj forum tępa istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×