Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

cicho dziewczyny aga juz z ukochanym na basenie wdzieki pokazuje :) aga jaka pogoda tam na miejscu ? Nie bedziesz teskinc za sniegiem ,a swieta jak spedzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło +23.po południu mamy iść na plaże poopalać sie przed wczasamina Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia pokazałam mojemu ukochanemu bikini które kupiłam i bardzo mu sie podobały,ale o sexowndj bieliźnie jeszcze nic nie wie dowie sie w łóźku wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia pokazałam mojemu ukochanemu tylko bikini,które kupiłam i bardzo mu sie podobały,ale o sexownej bieliźnie jeszcze nic nie wie dowie sie w łóźkuwieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia poznałam rodziców mojego ukochanego i są naprawdę super.a wieczorem przy kolacji planujemy oświadczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedzimy na plaży z ukochanym i przez cały czas całujemy sie namiętnie. w białym bikini sie mu bardzo podobam,pwiedział,że wyglądam sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś u ukochanego a piszesz na takim forum... coś widocznie nudno tam... dziewczyna leci do Egiptu i zamiast zwiedzać pisze na forum polskim jak to jej tam nie było, masz bujna wyobraźnie i bardzo byś chciała żeby tak było ale możesz sobie tylko pomarzyć współczuje ci tego ze jesteś kaleką i ze jesteś chora psychicznie.Ja mam kochającego narzeczonego z którym widzę się codziennie,on mnie bardzo kocha i pragnie i ja mogę sobie pozwolić na takie stroje i bieliznę bo mnie będzie miał kto oglądać a ty najwyżej możesz się przejrzeć w lustrze w tym stroju...a o fantazjach erotycznych to już wgl zapomnij bo wątpię że taką idiotkę jak ty kiedykolwiek ktoś wy dziewiczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u mojego ukochanego i jesteśmy naprawde na plaży! weszłam na chwilke a przed nim udałam,że pisze do moich rodziców,bo sie pytał co robie w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zmyślam.jestem naprawde u mojego ukochanego w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vanilia całujemy sie namiętnie i obciskujemy.a i wieczorem planujemy oświadczyny i potem gorący,namiętny sex w łóżku na prywitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moźe pojawi sie dzidziuś w moim brzuszku podczas tej upojnej nocy z sexem dziś.mam nadzieję,że to marzenie sie spełni tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie aga ze jestes szczesliwa, piszesz o namietnym seksie . Masz na mysli stosunek plciowy ,wlozy Ci penisa do ciipki . No bo u mnie tak wyglada seks , przytulanie tez i pocalunki , a lodzika mu zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy na plaży i tam cały czas całowaliśmy sie namiętnie.nawet mnie słońce troche przypiekło już.teraz odpoczywamy w łóźku tylko leżymy i rozmawiamy,ale całuski teź są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co,że jestem niepełnosprawna,ale umie je tak podnieść w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×