Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

znienawidzony rodzaj kobiet...

Polecane posty

haha no wiesz feromony muszą pasować po części przynajmniej.. - czyli zapach musi odpowiadać :P:D:P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
akurat mowiac drobnostki nie mialam na mysli tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentna kobieta vel slawna "zolza" bedzie udawala taka glupawa zebtyn tylko zwrocic na siebie uwage faceta:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale liczy sie podejscie... jedna kobieta powie ten zapach sie nie nadaje.. jest taki okrpny... inna kobieta powie nie podoba mi sie musze znalesc jego zrodlo i je wyeliminowac... historia z mydlem... na forum gdzies tam bylo... nie lubie ludzi po prostu co maja wlasnie takie klapki na oczach... ze cos jest zle i juz do niczego sie nie nadaje.. wszystko mozna przeistoczyc.. trzeba chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przecież to chyba męczące dla takiego faceta musi jak kobieta na wszystko przytakuje i robi to co on chce.. jak w tym filmie Król w Nowym Jorku czy jakoś tak z Eddiem Murphy.. ja osobiście bym nie chciała faceta który na wszystko by mi przytakiwał i ja musiałabym podejmować wszystkie decyzje sama to już wole być sama wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
sprzedawca to chyba zboczyles z tematu swojego bo nie o zapachu zaczales a o usmiechu.Jak to sie ma jedno z drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
deko no to mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. wierze.. wkońcu ja tu krócej jestem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to udane pary sa wtedy kiedy kobieta poznaje mezczyzne ktorego inne by skreslily... takich mam znajomych.. Ona utrzymywala go przez rok jak on byl na studiach jeszcze... a teraz on zarabia sporo kasy i ja utrzymuje... moja siostra i moj nowy szwagier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak nazwac ta kobiete... chyba jak rzeczy po imieniu... Idiotka \"Ama_leta hiszpanka dla mnie zapach jest najwazniejszy.. jak mi facet nie- pachnie to nawet nie moge przy nim zasnac ani sie przytulic.. Wstydzilabym go wyprowadzic do znajomych jakby robil miny, ktore mnie zenuja .. Zastanow sie mocno czy naprawde chcesz to ciagnac..\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
sprzedawca czyli podązając za twoim tokiem uogolnien kobieta powinna brac sobie jakiegos ciecia ktory smierdzi,nie ma wyksztalcenia,pieniedzy i zebow,tak?bo przeciez takiego kazda kobieta skresli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz gdyby pomiędzy Twoja siostrą i szwagrem coś nie zaiskrzyło nie spodobali by sie sobie to nigdy by nie psozli na taki układ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyszly szwagier ledwo co zarabial na zycie... mial rozwalajacy sie samochod.. zaniedbane mieszkanie... kiedy powiedzialem siostrze abzeby sie go 3mala... ma teraz dobry samochod... nauczyla go oszczedzac.. ze zaczal byc szczesliwy mial i mial wrescie sile by walczyc zmienil prace w krotce awansowal... w domu czysto.. cala moja rodzina go lubi.. zmienila jego zycie na duzo lepsze... i wiem ze za to bedzie zawsze ja kochal i nie pozwoli aby cos jej sie stalo... a przedtem spotykala sie z ulozonymi idiotami z kasa itd. co mysleli ze wszystko moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
no i wyszlo szydlo z worka-sprzedawca jestes chyba lekko zakompleksiony pod wzgledem pieniazkow bo to ze mezczyzna je ma to naprawde nie jest nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz coś w nim widziała.. bo tak dla picu to by sie z nim nie spotykała.. dla picu to by sobie znalazła innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona sie w nim zakochała.. a wtedy nie liczą sie pieniadze i takie tam.. działa chemia.. i nie ma zmiłuj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha materialnie czuje sie spokojny... mam w miare platna prace.. w kazdej chwili moge wyjechac zagranice.. mam samochod i jakies 100m2 mieszkanie w stanie surowym... wiec nie wiem czym sie sugierujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy Wam ufa :) ale nie wierze żeby czegoś nie czuła.. bo przeciez gdyby ją \"obrzydzal\" to nawet z Wasza aprobata nie miałby szans u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
deko jasne ze sie nie licza ale nie uogolniajmy ze kazdy facet ktory ma pieniadze musi byc postrzegany za idiote,pustaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
sprzedawca maly jednak kompleksik jest skoro na forum piszesz przechwalki co to nie masz,po co?czy moja kąśliwa uwaga byla godna tych wyznan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×