Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

znienawidzony rodzaj kobiet...

Polecane posty

bolalo strasznie... ale takie cos mnie nie rusza... smiesznie bedzie bo bede czul sie mlodo... wiesz jakies kobiety moze sie pozna.. wyciagnie na imprezke.. wiem ze wolnosc to utopia... choc to w zwiazku i rodzinie mozna znalesc wiecej szczescia... jak by nie bylo bedzie bardzo milo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek sisiek
No i wszystko jasne. Twoja wypowiedz sprzedawco slonca, jest wybitnym przykladem na to jak slabi sa faceci... I dlatego szukaja slabych kobiet.. Powodzenia, zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trochę za ostro powiedziane, że znienawidzony.. mi tam są obojętne.. ale ja nie lubie jak kobieta robi z siebie idiotke przez facetem.. do czego to prowadzi? chyba prowadzi bo faceci za nią wodzą wzrokiem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwacji ws czego?? to teraz będziesz miał wolne L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie mam czego obserować bo choruje non stop .. i nawet na praktyke przestałam chodzić.. nawat mówić za dużo nie moge wieć mi pozostało klepanie w klawiature :P:D -- ale zimno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przez Ciebie ja tez jestem chory gardlo mnie boli... co Ty zadnego L4.. bez pracy nie ma kolaczy... nie mam czasu na chorobowe.. wykuruje sie jakos do jutra... :) ide na obiadek.. bede pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[nie bylo mnie przez moment , a juz tyle postow nowych,,,,,,;)] Sprzedawca si, a co to za studia jesli nie tajemnica:)? a masc skad masz, od lekarza chbya nie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[nie bylo mnie przez moment , a juz tyle postow nowych,,,,,,;)] Sprzedawca si, a co to za studia jesli nie tajemnica:)? a masc skad masz, od lekarza chbya nie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Deko ze za takimi chichoczącymi laluniami mezczyzni wodza wzrokiem. Co one takiego maja w sobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
dlaczego faceci sie decyduja na takie kobiety? bo sa latwe w obsludze! bo sie boja kobiet niezaleznych,madrzejszych od nich samych,inteligentniejszych,bardziej wyksztalconych bo takiej nie da sie pomoc nijak bo...bo zwyczajnie ona tego nie potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież Ci mówiłam, że ja sama nie choruje.. to myślałeś że Ci się uda uciec..:D:D a tak wogóle to ja jestem przez Ciebie przecież chora...:P mnie szyja jeszcze boli.. i nie moge ruszać głową.. :P:D Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solni nei wiem dokladnie jaki to typ te \"chichoczace\" ale wydaje mi sie , ze takie kobietki w oczach mezczyzn wydaja sie slabsze, wzbudzaja poczucie opiekunczosci, wydaje sie im , ze sa mniej inteligentne od nich samych, a wiec beda miec nad nimi wieksza przewage , ogolnie chbya dowartosciowuja sobie tym swoje ego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Andy to może mi wytłumaczysz.. co taki facet widzi w takiej \"słodkiej idiotce\" bez obrazy dla niej.. to tylko takie sformułowanie .. w kórym każdy wie o co chodzi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bym mial kobiete i ona ciagle by sie usmiechala to ja tez bym sie usmiechal co nie...:) lepiej mniec taka niz ten drugi przyklad u ktorej dochodzi do takiego wypaczenia ze moj zapach by sie jej nie podobal :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to kwestia doboru i wyboru:D kazdy lubi co innego i juz:) a znowu caly czas to tez nie da sie usmiechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Setunia tez prawde pisze chcac czy nie ale wplywaja tak na mezczyzn... one po prostu wiedza czego mezczyzna potrzebuje... :) ja tam osobiscie szukam kobiety z ktora bym sie czul dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież bym śmiała Cię straszyć.. mówie tylko jak jest.. :D -------- ale można się uśmiechać i być że tak powiem normalną..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to oczywistne jest Andy.. że nikt nie będzie z kimś z kim by sie źle czuł.:) od tego sie zaczyna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Deko nie ktore kobiety nie widza tego.. dla nich to ze mezczyzni sie boja tych inteligetnych.. ale zawsze lepsza opcja dla mezczyzny bedzie kobieta ktora dodaje mu skrzydel nizeli taka co bedzie mu wciaz mowila co robi zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha1
jasne mozna sie usmeichac,w tym nie ma nic zlego ale zycie to nie tylko same smiechy chichy,trzeba znac umiar,trzeba wiedziec kiedy podejsc do sprawy z usmiechem na ustach a kiedy zachowac powage sprzedawca-- mowisz ze lepiej byc z taka niz z kobieta ktorej by zapach nie odpowiadal,a ze tak spytam co ma jedno do drugiego? boisz sie ze kobieta wyglosi swoja opinie?ze cos jej nie bedzie pasowalo?przeciez nie wszystko w tym jednym jedynym musi sie nam podobac,ale i tak go bedziemy kochac bo na jakies male drobnostki sie nie zwraca uwagi i uwierz ze do takiego podejscia niepotrzebna jest usmiechnieta wciaz trzpiotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale to równiez w obie strony idzie.. --- sęk w tym zeby w partnerze nie mieć rywala.. żeby niepodcinać sobie wzajemne skrzydeł, ale je wzajemnie pielęgnować :) ale mi metafora wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×