Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

a ja siebie :-) w dodatku nie mogę na siebie patrzeć: przetłuszczające i oklapnięte włosy, prycholce wielkości winogrona i ta złość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pogoda... No fakt, brzydka bardzo i fatalnie nastraja do zycia. Może jak wyjdzie słoneczko będzie lepiej? Póki co, piję kawę i to może śmieszne ale wypisuje sobie na kartce w jakich kolorach bedę miała doniczki z kwiatami na oknach żeby pasowały do całego wystroju wnętrza...:D Wali mi nieźle co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wiara czyni cuda i oczywiście luz no moze nie pełny bo tak się nie da ale choc tak troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem tuż przed płodnymi dniami (mam nadzieje, że owulacja nadejdzie) i jestem pełna nadzieji , że zdarzy sie to właśnie w teraz. I dzidzia bedzie w lipcu. Tak bardzo bym tego chciała ::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulina a może ty minęłaś się z powołaniem i powinnaś zostać projektanką wnętrz. Ja nie mam do tego zupełnie głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam tak,... jak się na coś \"napalę\" i im bardziej czegoś chce to tego nie dostaje, a jak sobie odpuszczam i mówie i tak nie mam szans to samo przychodzi. Zawsze dziwie się powiedzeniu \" wystarczy chieć i dążyć do celu a marzenia same się spełniają\" chyba nie w moim przypadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę mieć wszystko idealnie dobrane i nic krzywego, jestem pod tym względem straszną pedantką. Wsystko prosto ułożone, nawet firanka nie może być zakrzywiona. Mój mąż wariuje przy mnie... Kuchnia...kolorystyka kremowo-brązowa...i takie też doniczki... Pokój - czerwień i pomarańcz.... Sypialnia- niebieski i granatowy... :):) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na etapie urządzania domku. Doniczki ważna sprawa też dobierałam kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już troche przeszło z tym idealnym dopasowaniem bo ciągle mi czasu brak ja bym chciała zajść w ciąże tak by urodzic konice sierpnia ale zobaczymy jak mi to wyjdzie wiecie co to chyba tak jest ze wszyscy co chca to musza na to poczekać choc pewnie nic w życiu wszytsko zdarza sie wtedy kiedy jest na to odpowieni moment......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zielony jędrny brzuszek maaaaaa. Gdzie jest groszeeek, sałatkę zrobic czaaaaaaaaaaaaaas. Chcieli mnie zabić w weekend za ta piosenkę :D. Wstałam, wyprawiłam męża do pracy a teraz mam spokój. Dziewczyny, mój luby to taki pedant jak wy, ja to troche mniej :D Ja dzisiaj tez idę po doniczki :D Hehehehe. No i musze kupić prezent dla pary, nie mam pomytsłów, szczególnie, że ich nie trawię :) Ja to wogóle aspołeczna jestem :D. Mirabelka narazie nic nie mówię, trzymam kciuki tylko i czekam do soboty :D Optymizmu dziewczyny trochę, dzień fakt obrzydliwy, ale można sobie jakoś poprawić humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąz też jet strasznie pedatyczny jak ostatnio wieszał szfki na ścianie to ściągał je sześć razy bo cały czas widział że są nie równo a ja cholera nic nie wdziałam :)) Ja też lubie mieć wszystko ładnie i pod kolor ale nie przesadzam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wpadłam na chwilke na Wasz topik bo jeszcze niedawno byłam tak jak Wy na etapie planowania. Tez tak planowałam, żeby urodzić w konkretnym miesiącu ( w lutym 2008 roku) niestety nie udało się :( I byłam strasznie rozczarowana, więc z doświadczenia wiem, że lepiej nie nastawiać sie aż tak bardzo na konkretny miesiąc. Mój dzidzius przyjdzie na świat w maju 2008 roku i jestem najszczęśliwsza kobieta pod słońcem :) Życzę Wam tego samego szcęścia i przesyłam wam trochę ciązowych fluidków @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Pozdrawiam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeee, najlepsza obecnie sałatka, która poprawia nastrój to sałatka składająca się z : Borkuły, kurczak, feta, ogórek świeży :) majonez śmietana :D Mniam mniam :D A humor czym poprawić :D Idzcie do kina na Ratatuj :D Ekstra. Stwierdzliśmy i śmialiśmy się z luybym, że trzeba mieć dziecko, żeby się na nas krzywo nie patrzyli jak idziemy na bajki do kina :D Po trochę jest to zboczenie lubego, bo patrzy na grafikę, na to na tamto od strony technicznej :D A ja się dobrze bawię, wolę to niż np. Katyń :) Ale luby śmiał się na tym ratatuju jak dzieci za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parze której nie lubisz możesz kupic jakies filiżanki albo ładnego kwiatka w doniczce:)dasz im zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajabaja gratuluje! Ja wiem, że planowanie na konkretny miesiąc to niepoważne. Mało komu się to udaje. ja poprostu chce maluszka a kiedy to nadejdzie nie wiem > mam nadzieje ze niedlugu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka gratuluje :) uwazam ze jestes w ciązy jak nic... a po jakim czasie ta druga krecha sie pojawila?? Widzisz mi przy tym drugim tescie po uplywie tak ok trzech minut pojwila sie kreska ale dosc cienka a potem zaczela grubnoc i ciemniec... Takze moglo tak byc tez u Ciebie ze po tych trzech minutach byla kreska w zasadzie małowidoczna a potem sciemniala :):) mowie Ci na 100 % wg mnie to ciąza:):):) ale oczywiscie dla wlasnego spokoju powtorz sobie test :) huuuuuuurrrrrrrrrrrrrra ale sie ciesze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mirabelko ja robilam pierwszy test w sobote rano i wyszla wtedy malowidoczna krecha (cien cienia) a potem powtorzylam w poniedzialek i juz byly dwie wyrazne krechy:) Ale ja jestem niecierpliwa :0 a zreszta poniedzialek to był dzien spodziewanej miesiaczki ale napewno zajże tu w sobote (wczesniej tez) No i czekam na opis miny męża jak juz mu to powiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie dziewczyny tabelkę, Dopisywać się bo ja już też pogubiłam się :) NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 ZACIĄŻONE NICK.............WIEK.............MIASTO..........W KTÓRYM CYKLU..........PORÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×