Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Elmirka kochana, przepraszam moja wina skopiowałam złą tabelkę. Moja wina. No to ładnie z tą kobietą. takich anomalii i innych różnych strasznych czasami rzeczy jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczynki każda jest inna ale jedno jest pewna prędzej czy pozniej każda bedzie mama a to przecież najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mini własnie staram sie tak myślec i cały czas sobie to powtarzam. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w najbliższą sobotę wybieram się na wesele ale nie wiem jakie wziąc buty w związku z pogodą?? czy wypada iśc w kozakach a potem na sali je przebrać?? bo do tanczenia jedyne buty które pasują mi do różowej sukienki- a więc też różowe to sandłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka ja teraz byłam na weselu i mnóstwo kobiet przyszło w kozakach a na sali przebrały na sandały :) Nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego mówicie DZIDZIA
to takie wieśniactwo.....MASAKERA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam na nic ochoty :D Hehehe taki ze mnie leń :D Spać mi się chce jak diabli :). Za to zjadłabym coś ekstra :) Bleee Mirablelka jak ja nie lubie czerwonej kapusty :D Za to uwielbiam buraczki na słodko na ciepło :D Mniam, tylko mój luby nie lubi, więc jem je tylko u mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz to się najadłam, nie mam siły się ruszać. Dobrze że dziś po pracy na miasto idę, to trochę sobie polatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, korzystając z nieobecności szefa odpisuję na służbowe maila i robię sobie skórki olejkiem :D hehe Smaruję i mysle co odpisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ostatnio skórki zrobiłam :D Ojjj zjadłabym coś ekstra mniam mniam mniam :D Ja zaraz lecę się myć i biegnę do galerii. Musze kupić sobie coś do ubrania i musze kupić prezent tej parze do której dzisiaj idziemy. Strasznie nie lubię jak mnie ktoś zaprasza dzień wcześniej, nawet nie mam pomysłu co kupić. Chyba skończy sie na książkach :D Albo kieliszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko trzymam mocno kciuki:)))Pozdrawiam Was wszystkie.Ja mam dziś wolne.pogoda okropna.tesciowa rano mnie wnerwiła mocno.A tera kwiatki kupiła jakby nic sie nie stało.Nic wielkiego sie nie stało, ale ta pogoda i wogóle.okno w kuchni umyłam i chyba sie podziębiłam.od momentu zakupu mieszkania które za rok będzie nic nie chce mi sie u teściówki robić brrrrr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×