Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

No pewnie Mirabelciu, zrób!! Skoro masz dzisiaj dostać @ a jeszcze jej nie masz.... Trzymam kciuki, żeby była niespodzianka dla mężą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jak mi się dziś uda jakoś wyskoczyc bez męża to kupię test i jutro zrobię. A jak mi się dziś nie uda, to na pewno kupię jutro. Jeden dzień mnie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jadę z mężem na zakupy do miasta, więc moze uda mi się wejść samej do apteki. Nie chcę by maż wiedział że kupiłam test, bo nie będzie niespodzianki, jak by się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana-mi został co prawda jeden semestr, ale też miałam obawy. Teraz sie z tego śmieję i już zaczynam zało0wać, że nie staraliśmy się wcześniej, choć jesteśmy dopiero miesiac po slubie. Który jesteś rocznik, bo ja 83... To super, ze duphaston nie szkodzi, ale jeśli jestem w ciąży, to mimo wszystko krwawienie które wywoła ten lek pojawi się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli no wałśnie to było dziwne bo w połowie cyklu juz bolał mnie dwa razy brzuch jakbym miała dostać @ potem dopiero po terminie spodziewanej @ zaczął mnie pobolewać brzuch i te jajniki. A co?? wiesz może co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli no wałśnie to było dziwne bo w połowie cyklu juz bolał mnie dwa razy brzuch jakbym miała dostać @ potem dopiero po terminie spodziewanej @ zaczął mnie pobolewać brzuch i te jajniki. A co?? wiesz może co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka ja robiłam test jakies trzy dni przed spodziewana miesiaczka i juz wykryl druga kreseczke choć ledwo widoczna . powtorzylam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszly juz wyrazne dwie krechy:) Tez myslalam zeby mezowi zrobic niespodzianke ale jak tylko rano zobaczyłam dwie kreski to od razu pobiegłam go obudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem rocznik 84 i mysle ciagle mam prace w firmie powiedzmy dobrej ale umowa zlecenie juz od 1,5 roku a powiedz mi jak kończyłas studia mogłas liczyc na przychylność wykładowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję zrobić test dlatego że cykle mam nieregularne, ostatni trwał 37 dni, a to nie znaczy że teraz też tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana, ja jestem jeszcze w trakcie studiów(jeszcze semestr), a dzidzi jeszcze nie mam, choć bardzo bym chciała. Ale wiem na przykładzie moich koleżanek z grupy, które np. już urodziły. Niektórzy wykładowcy zaliczali im wykłady czy ćwiczenia bez problemu, własnie dlatego ze są w ciąży. Nawet jedn facet na pierwszych zajęciach powiedział, że kobietki w ciąży-zaliczenie z urzędu!:-) fajnie, co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super w sumie mi by wsytarczyło by chociaż pozwolili mi zaliczać wszytsko wczesniej ja koncze szkole w czerwcu jak wszytsko pójdzie oki ale zastanwiam się czy nie jestem za młoda a ty ile jesetes po ślubie?ja od 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri trudno mi powiedzieć, różnie bywa z tym bólem, ból w środku cyklu może onaczać owulacje. Najlepiej zrób test z krwi, on jest wiarygodny. Dziewczyny ja jestem załamana, odkąd dowiedzieliśmy się z mężem o nasieniu to jest między nami jakieś niepotrzebne napięcie. Mója mąż jest cierpliwy a ja nie. Boję się że to może potrwać latami, słyszałam różne opinie. Dziewczyny ile razy dziennie powinno się brać Salfazin (mąż)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 1 wrzesnia mieliśmy ślub. To jak kończysz w czerwcu, to przeciez już teraz mozecie się zacząć starać. Przecież nie jest pewne, ze od razu wam się uda, choć zyczę wam tego z całego serduszka:-) Napewno patrzyli by na ciebie z przymróżeniem oka, jakbyś była w zaawansowanej ciąży-to zawsze wpływa pozytywnie na ludzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri ja jestem na 4 roku i zaczynamy starania :) Na przykładach mi znanych, dla chcącego nic trudnego :) Ja gdybym zaszła w ciąża teraz, to tak naprawdę został by mi już nieoficjalnie jeden semstr potem już tylko seminaria. Mirabelka rób test. Bo jestem okroppnie ciekawa :) Mikulinka jak tam wprowadzanie do nowego mieszkanka? NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 ZACIĄŻONE NICK.............WIEK.............MIASTO..........W KTÓRYM CYKLU..........PORÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ślub brałam 13 października tego roku. Na temat dzieci rozmawiałam z moją mamą, z jej siostrą, które się ze mną zgadzają, że to dobra decyzja i popierają mnie. Czyli mam wsparcie duchowe moich najbliższych. Pomagać przy dziecku raczej nie będą, bo wszyscy pracują, poza tym jestem kawał drogi od nich. Nawet nie chciałąbym ich obciążać jakbyśmy mieszkali blisko. Także radzić sobie będziemy sami z mężem :) i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grudniu planujemy w końcu zaległą podróż poślubną więc może zdam sie na los:)wiem ze nie zawsze wychodzi jak sie chce moj gin powiedział mi zebym nidy zbytni nie planowała bo następuje blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki OLi Kochana salfazin bierze się raz dziennie, najlepiej wieczorem. Swoją drogą nie wierz w to co czytasz, uwierz, że się uda. Trzmam kciuki i wierze, że nie potrwa to latami, a że zajdziesz w ciąże szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieobeznana
hej mozecie mi powiedziec jak to jest z tym piciem kawy a byciem w ciazy, czy to szkodzi i wogule, bo kurcze glupio sie przyznac ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do około ja tez rozmawiałam z mama z psiapsiółami i wszytskie mówią zebym zachodziła w ciążę wiem ze mi pomoga ale do pracy raczej nie wróce odrazu bo tak na kilka godzin nikt z najbliższych nie da rady choć ja bym, wolała sama własne dziecko wychowywać a ty ile masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ile mam, powyżej w tabelce :) Z koleżankami nie rozmawiałam, bo nie ma to najmniejszego sensu. Pomocy oczekuje jedynie takiej jak wsparcie psychiczne :) A to od dawna je mam w swojej rodzinie. Ja po porodzie wróciłabym jeszcze na uczelnie, wtedy dla mnie jedyne wyjście to naniania na kilka-kilkanaście godzin tygodniowo. Dlatego trochę też tak planowałabym, żeby urodzić w lipcu, mogłabym przynajmniej na początku siedzieć z dzieckiem. -->taka nieobeznana Prawie wszystko jest dozwolone ale w ograniczonych ilościach. Kubek lekkiej kawy z mlekiem nie powinien zaszkodzić ale 5 kubków tak. No i kawa zdecydowanie z mlekiem a nie czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nieobeznana
dzieki, wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy co prawda 4 tydzień dopiero albo i juz. kurcze jeszcze tyle sie musze nauczyc i nie wiem tak naprawde od czego zaczac. zaskoczylo mnie to zupelnie ale ciesze sie juz z tego mojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotoko, witaj słoneczko! Ja niestety jeszcze u mamy jetsem....nie da się funkcjonować w mieszkanku naszym...wiec zaczekamy jeszcze. Nawet sie nie zorientowałam że juz 13:30...sozk. Gdziue mi ten dzień uciekł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje :) I dbaj o siebie, ale uważam, że bez przesadzania :) Mikulina jak chcesz to ja cię przyjmę, jak już masz dość siedzenia u mamy :) A kiedy możecie się przenosić. Co się stało, że się przeciąga? Muszę sobie włosy zafarbować, bo tak jak pisałam ci, ponoć osiwiałam. Aha lubemu już powiedziałam, że wystawiamy rachunek teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do około sorki nie zauważyłam jakoś tej tabelki wogóle jakaś dzisiaj roztargniona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wsparacia wiem ze jej mam bo moja mam jest moją najlepszą przyjaciólką a i o dzieciach wiem sporo bo mam ich duzo w rodzinie i może dlatego jescze sie nie moge do końca zdecydowac bo wiem ile to wymaga ciężkiej pracy choć bardzo wdzięcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem koleżanki które mają juz same dzieci są zaskoczone skąd tyle wiem choć wiadomo do końca nigdy się wszytskiego nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×