Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Za równy tydzień przerpowadzam się. Wczoraj już kupiliśmy piekarnik i kuchenkę i stoi u mamy w przedpokoju. Jeszcze tydzień jestem z Wami, a potem wybieram się na 2 tygodnie urlopu i nie wiem jak to będzie z internetem. Chcieliśmy przepisać na siebie umowę, żeby nam nie odłączali więc jak się uda to czasem do was zajrzę w przerwie remontowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) znowu wpadam do Was na chwileczkę. Gdy byłam na etapie planowania ciąży bardzo przydatne było u mnie mierzenie porannej temperatury, zawsze dzień przed okresem tempka mi spadała, a pewnego razu nie spadła ani dzień przed, ani w dzień planowanej miesiączki- byłam juz wtedy prawie pewna, że jestem w ciąży. Potem juz tylko zrobiłam test, króry to potwierdził :) Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babki
trzymam za was kciuki mnie sie udalo termin mam na 20.06.08...co prawda troche niespodzianka ale fajnie i tak sie cieszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Mirabelka jak się czujesz?, Mikullinka wiem co to znaczy zapalenie pęcherza, ja mam problemy od 2 lat, a najgorsze jest to że lekarze nie wiedzą co mi dolega. Miałam robione wszystkie badania w kierunku urologicznym i ginekologicznym i nic!!!. To chyba stres, tzw pęcherz neurogenny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hej babki, miałaś jakieś objawy zanim się dowiedziałaś że jesteś w ciąży?? czy to była kompletnie niespodzianka. Pytam bo podobno niektóre kobiety czują że coś jest z nimi nie takt, niektóre zupełnie nic, a jeszcze inne czują się tak jak przed każdą misiączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli zupełnie żadnych objawów, jedynie odczuwam ogromnie dużą wilgotność. Dziś 39 dzień cyklu. No i piersi mam nieco powiększone, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Melduje sie po kolejnej nocy przytulanek :))) Za dwa tygodnie bedziemy czekać na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sie wczoraj dowiedziałam że moja przyjaciólka jest w 3 tyg :)) po dwóch poronieniach. Może jej sie wreszcie uda. Ona miala kilka dni przed dostaniem miesiączki bardzo dużo śluzu i gorączkę 37 parę kresek i wogóle osłabiona była. Ale piersi nic a nic ją nie bolały. I w dzień spodziewanej miesiączki zrobiła test i dwie krechy wyszły.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża ilość śluzu to właśnie jeden z objawów ciąży:-) także Mirabelko dużo wskazuje na to że jesteś w ciąży. Dziewczyny gdzie powinno się mierzyć tą temp, w pochwie? czy wystarczy standardowo pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdego to inaczej sie objawia. Przyjaciółka mówi że przy ostatnich dwóch ciążach miała powiększone i obolałe piersi jak przed okresem i żadnych objawów poza tym dlatego teraz nie sądziła ze jest w ciąży, a jednak. Ale jak masz Mirabelka dużo śluzu to dobry pozytywny objaw.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedni mówią że jestem mimo że od razu kreska nie wyszła, inni mówią że nie jestem bo wynik nie ważny, a ja nic nie wiem. Czekam sobie niecierpliwie, w końcu się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest żeby zawsze w tym samym miejscu i tym samym termometrem. Ja zaczęlam sobie mierzyć ale przestałam bo wstaje o różnych porach ale byłam zdziwiona bo rano tak ok7 mam zawsze 35 ,kilka kresek. czy to normalne że rano jest taka niska temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wieczorem mierzyłam tempkę i miałam 36,8 wiec chyba nie jest podwyższona, wczoraj i dwa dni temu miałam bóle w piersiach i jajnikach, takie dziwne kłucia, a dzisiaj zero objawów, a dziś 17 dzieć cyklu, ok. tydzień po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej babki
ja nie mialam duzo sluzu, zawsze mam nieregularny okres przez to tez nie za bardzo cos podejzewalam ale jakos mnie natknelo i w 35 dniu cyklu zrobilam test i wyszedl pozytywny :-), moje cykle sa zaaaawsze bardzo dlugi i po 39 dni i po 41 tak ze nie czulam ze jakos specjalnie mi sie spoznia, nie czulam sie i nie czuje sie nadal oslabiona czy cos, tylko piersi jakies takie mi sie zrobily wrazliwe i troche bola i ciezsze jakby byly :-P i to byl 1 objaw jeszcze przed tym jak zrobilam test ale wtedy to ja myslalam ze moze mnie tak jakos bola bo przed okresem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie się dowiedziałam że szefa nie będzie w piątek, więc jeszcze jutro się przemęczę i już luzik - prawie weekend. Coś osłabiona jestem, nic mi się nie chce - leniuch ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mnie też się nic nie chce! Najchętniej spałabym cały dzień. A jeszcze z soboty na niedzielę zmiana czasu...o 17 ciemno już będzie. Buu to dopiero będę senna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmiana czasu oznacza, że godz dłużej można spać , a ja jestem straszny śpioch. Najgorsze jest to że w tygodniu ledwo wstaje a w weekend kiedy mogę pospać dłużej budzę się przed 8, co ta ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie-weekend kiedy można się wyspać to budze się najpierw po 6 potem o 8 i to finisz. A keidy przychodzi poniedziałek i trzeba wstać to budzik dzwoni tysiąc razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z ta temperatura to jest tak.: zawsze trzeba mierzyć przed wstaniem z łożka rano, tym samym termometrem i w tym samym miejscu. Ja mierzyłam trzy cykle elektronicznym pod językiem i zawsze w pierwszej fazie cylku czyli ok 2 tygodnie miałam tempkę 36,2 36,3 zaraz po owulacji temperatura sie podnosi o około 0,3 stopnie czyli u mnie wynosiła 36,6, aż do nastepnej miesiaczki, dzień przed spodziewaną @ spadała znów do 36,3. W cyklu w którym zaszłam w ciążę tempka utrzymywała sie nadal 36,6 i taka mam do tej pory, a jestem w 12 tyg. ciązy. Każda dziewczyna może mieć jednak inaczej np. przed owulacją 36,6, a po 36,9 i wtedy taka bierze pod uwage jako podwyższoną. Mierzeznie temperatury jest też dobre gdy ktos ma nieregularne cykle i nie wie kiedy tak naprawde będzie owulacja, po tempce tak jak pisałam tez można rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć niską masz tempkę
Mirabelka jak na ciążę tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze Mirabelka nie wie jaka miała tempke przed owulacją bo jak 36,1 to 36,4 mozna by było w jej przypadku uznać za podwyższoną. U każdego z ta tempka to jest indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyć niską masz tempkę
racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie testy ciążowe polecacie: płytkowe czy strumieniowe. Ja zawsze robiłam pre test. Teraz nie wiem jaki kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×