Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

hej dziewczynki ja za bardzo nie mam co wpisać do tej tabelki mój nick rihana wiek 23(jeszcze:) a jestem z kielc strania dpoiero w planie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpisz 0 w cyklu starań :D Tutaj widze, już wiele osób jest które jeszcze nie zaczynają starań, ale data jest tylko opcjonalna, zobaczymy jak pójdzie dziwczynom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt kielce maja taką etykietkę:)co do moich staran tak jak juz pisałam w czerwcu koncze szkole a bronic się bede najwczesniej w licpu wiec same widziecie nie bardzo mam jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie chcę myśleć jak u mnie jest zimno :D A ja nie lubie Kielc, bo zawsze jak jeździłąm na obozy, to ludzie z Kielc zrobili nam jakieś świństwo. Miarka się przebrała gdy podcięli nam linki od namiotów w czasie burzy :(. hehehe żartuje to było dawno temu. :D Ale strasznie się nielubiliśmy wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jak bym chciała wiosnę:)ja myśle o zaległej podrózy poslubnej na grudzien niestety bo listopad mi odpadł-praca:(a tak pragnę odpoczynku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie dzwoniłam do przychodni pytać o betę kosztuje 30 zł i nie wiem co robić. Iść czy czekać. Wykryje 2-tygodniową ciąże beta? Jestem skołowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Zakrza...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 Dasia.............27.........Kraków..............3...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wykrywa juz dwutygodniową podobno. Zrób sobie dla pewności. A masz jakieś objawy oprócz braku okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero objawów na ciąże ani na okres. Rano tylko jak się budzę to nie moge obrączki wcisnąć na palec a nigdy tak nie miałam. A poza tym nie wiem jak interpretować wyniki z bety. Skąd bede wiedziała czy to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyniku na dole bedziesz miała zapisane ile jest na jaki okres ciązy. wiem bo kiedyś robiłam. A poza tym oczywiście panie w poradni napewno Ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ciągle się zastanawiam. Jeszcze nie wiem czy pójde. W sumie to ja się nie denerwuję i wolałabym poczekac do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelciu, po co tyle stresów? Idź zrób badanie... a jesli nie to spokojnie zaczekaj do soboty. Nie denerwuj się niepotrzebnie!🌼 bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj mirabelcia mówisz, ze sie nie denerwujesz a tu tyle pytan, tyle niep;ewności :) Spokojnie (hehe domyślam się jaka ja będe spokojna) w każdym bądź razie, rób jak uważasz. Mam nadzieję, że bedzie tak jak sobie wymarzyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka jak chcesz to poczekaj do soboty. To jest Twoja decyzja. Choć ja i tak mam przeczucie, że jednak jestes w ciąży :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....MIASTO....CYKL .STARAŃ...... PRZYB TERM. @ Kamcia...........23......Jastrzębie....... .......0.. Mikulina..........27.......Gliwice........ ........12..... ??? okokokokoko ...22.......Kraków............... ..1...........??? Mirabelka........25........ok.Wrocławia..... .....2..........22.10 Oli 1...........28........Karpacz.... ..........3............31.10 Dasia.............27.........Kraków..............3...... .....? Mirabelka test z krwi potwierdzi na 100% ciąże. Więc jeżeli czujesz że nie dasz rade do soboty to idź dzisiaj, przynajmniej będziesz wiedziała., do soboty jeszcze długieeeee 4 dni. Nie wiadomo czy będziesz miała wynik od razu, bo jezeli nie, to jak zrobisz w sobote to wynik w pon, dasz radę tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki własnie sobie wyliczyłam że jak akurat bede na wakacjach to cały pobyt wypadają mi dni niepłodne więc chyba z moich stran nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana ja życzę Ci jak najlepiej ale nawet jakbyś miała dni płodne to wcale nie jest powiedziane że by coś wyszło. Ja byłam pewna że zajde za pierwszym razem. jak miałam dni płodne to przytulanko było codziennie w pierwszym miesiącu strań w drugim tez no i co? nic. A byam pewna że najpóźniej w czerwcu urodzę a tu nawet nie wiadomo czy na lipiec sie uda a było by fajnie bo ja też jestem z lipca - raczek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×