Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

wiecie ja nie mierze temperatury, tak ze 3 dni temu mierzyłam po południu by wydawało mi się że łapię jakieś przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie niska
jak na ciążę!! Ja miałam 37 coś....od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez robiłam pre test, ale chociaż przy pre teście szybciutko pokazała mi sie 2 kreseczka, tak jak wg instrukcji na opakowaniu, następnego dnia kupiłam drugi bo nie mogłam w to uwierzyć ale z innej firmy nie pamietam dokładnie ale chyba bobotest i też wyszła druga kreseczka ale juz nie aż tak wyraźna jak przy pre teście. Więc ten tre test uważam za lepszy i dokładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO właśnie niska
a co my innego piszemy jak nie to, że właśnie niska?:O:O:O jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"własnie niska\", a jaka miałas tempke przed owulacją bo nie wierzę, że np. 36,1, a są dziewczyny, że tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie niska
ja tylko potwierdzam....coś się tak oburzyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie niska
przeciez piszę że niska jak na ciążę...boshe co za kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co powiedziałaś
? to o czym i my mówimy a BajaBaja może mieć rację, być może wcześniej Mirabelka miała niższą temperaturę dlatego ta 36,4 moze w jej wypadku być tą podwyższoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówicie że przez cały czas powinnam mieć podwyższoną temp. Nie wiedziałam o tym, moze powinnam zmierzyć jak przyjdę do domu. Myślałam że to ma sens jakbym to robiła co dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko skoro nie mierzyłaś tempki przez cały cykl to ta tempka sie nie sugeruj, bo u jednych byłaby to niska, a u drugich podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmja temperatury nie mierzyłam nigdy, wiec w tej kwestii się nie wypowiem. No i z tego cow iem to trzeba to robić codziennie o stałej porze prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowy o niczym...D buuhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie myślałam, że trzeba to robić co dzień, ale panie pomarańczowe mnie \"zmyliły\". Nie sugerują się już tymi wypowiedziami. A co do testów to jedna koleżanka mówiła mi że strumieniowy bobo test jest najczulszy. Zastanawiam się czy nie kupić i takiego i takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy temperaturę podwyższona w cyklu myla z temperaturą podwyższona np. przy chorobie. Przy chorobie oczywiście powyżej 37 to już uznajemy za podwyższoną, ale w cale w normalnym cyklu miesiączkowym nie tylko temperatura powyżej 37 jest uważana za podwyższoną. W moim przypadku temperatura podwyższona to 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym dziewczyny mam dosłownie mokro w majtkach - masakra, jakbym się zesikała. I tak cały czas - mnóstwo tego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam zawsze przed okresm i wiedziałam że nadcchodzi. a teraz to już 5 dzień bez przerwy i jakoś tak bardziej mokro niż zwykle. Staram się o tym nie myśleć, bo to dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
hej.. dołączam sie do was dziewczyny właśnie dzis sie dowiedziałam ze bede mamusią.. jeszcze nikt oprócz chłopaka o tym nie wie.. ale bedzie niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja się już dzsiaj zbieram.... Zahjrzę oczywisci ejak zwykle jutro na pogaduchy:):) Trzymajcie się ciepło... bo zimno dzisiaj wietrznie i deszczowo... Buziaki papapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tam słychać. Widzę Mirabelka, że zdecydowałaś się na test w sobotę. No to trzymam mocno mocno kciuki w sobotę :). Mikulina jak tam? Co tam u ciebie? Ja dzisiaj mam jakiś spadek formy. Nie dość, że non stop chce mi sie spać, to jeszcze jakoś tak wszystko widzę pesymistycznie. Dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleatitia24
robiłam test miesiaczka spózniała mi sie jakies 5 dni.. wygląda na to że jest to drugi bądz trzeci tydzień..jestem raz szczęśliwa a raz przerażona..mam dopiero 21 lat i troche sie obawiam tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lleatitia24 Nic się nie martw, nie pierwsza nie ostatnia jesteś w ciąży. Uszy do góry. Wszystko będzie dobrze :) Teraz trzeba się już tylko cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok to jest
Ginekolozka powiedziała, że mam trudności z zajsciem w ciąże bo po stosunku jak sie podmywam w bidecie to wiele nasienie wypływa Przecież to smieszne. Przecież wszystkiego nie wymyje a nie lubię brudna iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki jak wam minął dzień ja jestem nieprzytomna i zła jak osa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×