Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny jestem znowu u rodziców. Czy któraś z was stosowała już testy owulacyjne bo mam zamiar sobie kupić, wiem że Dorotka stosuje ale ja mówię o tych jednorazowych? Do testówny z tego co czytałam to poranne mdłości występują najwcześniej w 6 tygodniu ciąży nie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko masz podobnego gina co ja też jest super i podnosi na duchu no to teraz czekamy tylko na wyniki a ja czekam na owulacje a że mam nieregularne cykle to muszę skorzystać z testów i obserwacji śluzu bo o temperaturze non stop zapominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochana wiesz co ja stosuje, ale zastanawiam się jeszcze nas zakupem testów owulacyjnych paskowych. Bo coś kurcze nie tak jest z tym testem co mam. Teraz wychodzę będe dopiero po 16 :D pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Ja czytałam że mogą się zacząć juą w 2 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się tego trochę naczytałam i praktycznie wszystkie objawy pojawiają się dopiero w 6 tygodniu ale zawsze się może znaleźć jakiś procent kobiet która maja inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Jestem z Opola, czy któraś zna jakiegoś dobrego ginekologa tylko nie prywatnie i najlepiej babke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z katowic i do opola mi trochę daleko ale radze ci wybierz sobie faceta ja też zawsze chciałam babkę i długo z tym zwlekałam i znalazłam babkę na początku była fajna ale czasami podchodziła do moich problemów olewająca i jak zdecydowałam się starać o dziecko kuzynka poleciła mi jej ginekologa faceta i powiem ci szczerze jest super.Moja ciotka która jest pielęgniarką w szpitalu na ginekologicznym i u niej też kiedyś chciałam załatwić konsultacje u jakieś babki to ciotka powiedziała mi że faceci są o 100 % lepsi i załatwiła mi u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Dzięki, dużo osób poleca mi faceta i mają takie samo zdanie jak ty, więc chyba się przełamie i pójde jednak do faceta. Zawsze chodziłam do babki i nie narzekałam ale ostatnio dużo osób na nią narzeka i dlatego chce zmienić ginekologa, pierwszą ciążę poprowadziła mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę do faceta i jets super. Przeważnie każda pani ginekolog którą miałam, to taka zimna jedza... Niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Mam 3,5 rocznego chłopczyka, teraz staramy się z mężem o dziewczynke. do @ został mi tydzień a za wcześnie robić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Zawsze marzyłam o dziewczynce. Kochaliśmy się z mężem dzień przed owulacja żeby przeżyły tylko żeńskie plemniki. Ale i tak nie ma reguły, więc co ma być to będzie byle zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowna musze Cie zmartwic dzien przed owolacja najwieksza szanse wg tej teori maja meskie plemniki... zenskie maja wieksza szanse jakies 4-5 dni przed owolacja:) ale nie przejmuj sie to ta teoria nie jest udowodniona naukowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
:O szanse na chłopca są właśnie PRZED owulacją, a na dziewczynkę w dniu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotnie meskie plemniki sa szybsze i slabsze rzenskie wolniejsze ale za to bardziej wytrzymale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
chyba Żeńskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
czyli przed owulacją - DZIEWCZYNKA, a w dniu owulacji - CHŁOPIEC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
bo ja chcę dziewczynkę, a byłam przekonana, że jest na odwrót:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oględnie tak... ale nie przed sama owolacja .... bo wtedy tez wieksze szanse ma chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
czekaj, bo już się zamotałam:O zatem jeśli chcę dziewczynkę to kiedy powinnam działać? możesz mi króciutko napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak naprawde nie ma reguły.... a pozatym malo ktora wie dokladnie kiedy bedzie miala owolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
w ogóle to teraz mi sie przypomniało, że moja przyjaciólka dokładnie wiedziała kiedy ma jajeczkowanie iw przstąpilo do działania, no i ma teraz chłopca czyli w dniu owulacji na 100% będzie chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im dalej od owolacji (a sa dni plodne ) tym wieksza szansa na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pierwsze słyszę
czyli powinnam się starać o dziewczynkę do dnia owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×