Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

No co ty chamidło? :D wiem o co ci chodzi ale to coś nowego teraz w moim życiu zaczęłam o tym myśleć dopiero jak podejrzewałam że jestem w ciąży i to dało mi do myślenia że to właśnie ta pora i właśnie to wyznaczyłam sobie za kolejny etap w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie samo zdanie jak Valeri :), a swoje zdanie każdy może wygłosić Dorka, po to tu jesteśmy, by się wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny, jeszcze tylko 40min.:D @ nie dostałam, ale nie myslę ani o ciązy ani o teście, bo wiem, żę @ dostane. Myśle póki co o tym, żeby skończyc kuchnie i dostać meble :) Jeszcze musze na nie poczekać z 2 tyg...chyba. Chociaz zaraz zadzwonię do meblowego i pzaytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie wróciłam z toalety i na wkładce (tak jak w 17 dc) zauważyłam różowe jaśniutkie ślady. Czy to znowu plamienie świadczące o owu, czy co. Przenigdy tak nie miałam, jest mi bardzo mokro, uczucie jakbym zaraz miała dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam się dziewczyny, zaraz mężuś po mnie przyjedzie i na zakupy :) Ale mi sie dziś dłużyło i jestem strasznie ciekawa jak wyszedł mu ten pokoik :) PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny gdzie jestescie :) ja znowu w pracy :( ale za to potem mam trzy dni wolnego i mam ochote nie wychodzic w ogóle z łóżka szczególnie że lada dzień moge mieć dni płodne Jutro rano zrobie test owu i sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Ja oczywiście znów piszę do was w przerwie, ponieważ kończymy kuchnię. Mąż poszedł do pracy, więc jestem sama na posterunku. Mam nadzieję, żę syzbko się uwinę ze sprzątaniem i zmykam do łóżka, poczytać trochę. Ja to taki mól książkowy jestem :D Zresztą znam tu jescze jednego mola..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, wiecie co z tą moją temp to ja już nic nie wiem. Dziś 22 dc, wczoraj temp 36,6 a dziś znowu 36,5 a myślałam że mam dni płodne bo ciągle czuję wilgotno. To mierzenie mnie tylko stresuje, no ale muszę skoro lekarz kazał. Tylko czemu wogóle mi nie wzrasta tempka. Gdzieś znowu wyczytałam że w czasie owu wcale nie musi rosnąć. I bądź tu mądry!!! Kto sie zna niech coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:) MIRABELCIU, JA NA TEN TEMAT NIE MOGĘ CI NIC POWIEDZIEĆ, NIE MAM O TYM BLADEGO POJĘCIA. PRZED SLUBEM DO NAUK PRZEDMAŁŻ. MIELIŚMY OBOWIĄZKOWO PORADNIĘ RODZINNĄ, TAM FACET MÓWIŁ O MIERZENIU TEMP. NAET MIAŁAM PRZEZ MIESIĄC SAMA SIĘ OBSERWOWAĆ I MIERZYĆ, ALE ZAPOMNIAŁAM O TYM I W DZIEŃ W KTÓRYM BYŁO SPOTKANIE W PORADNI UZUPEŁNIAŁAM TEN WYKRES :D SPOTKANIE O 17, JA O 16:45 WPISUJE TEMP. ŚCIĄGNIĘTĄ Z NETU :) FACET ZOBACZYŁ WYKRES I MÓWI: OOOO WIDZĘ BYŁA JAKAS IMPREZA ALKOHOLOWA PROSZE ZOBACZYĆ SKOKI TEMP..... AHHAHAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre Mikulina :), ja bym chciała nic nie obserowować, nic nie mierzyć, ale przy moich cyklach to powinnam, żeby coś wiedzieć, tylko że ja nic z tego nie rozumiem. Każdy mówi co innego, czytam też co innego - no i sama nic nie wiem :( I jak tu się odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAM CI NUMER DO TEGO PANA Z PORADNI RODZINNEJ :) ONA BARDZO ŁADNIE MÓWIŁ I MĘŻOWY POKAZYWAŁ NA OBRAZECZKACH ROZCIĄGLIWOŚĆ ŚLUZU. MĄŻ BYŁ ZNIESMACZONY :)HEHEHE JA MAM DZISIAJ 36dc I @ NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZERYF DALEJ W BIESZCZADACH...DZISIAJ PEWNIE ODŚNIEŻAJĄ :P:P A MNIE SIE NIEC NIE CHCE, NAWET NIE MAM OCHOTY SIĘ ZABRAĆ ZA COKOLWIEK:o NA RAZIE CZYTAM WIADOMOŚCI W ONECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam tam że cykl może mieć cały czas jedną temperaturę, a to wcale nie iznacza że owu nie ma - i to mnie pociesza, bo jak na razie u mnie nic nie wzrasta. Ale tak na serio to boję się że jednak nie mam tej durnej owu, bo wszystkim rośnie temp. a mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MUSISZ MIEĆ TAK JAK KAŻDA KOBIETA. ZRESZTĄ TO JEST TWÓJ 1 CYKL W KTÓRYM MIESZYSZ TEMP. WIĘC SPOKOJNIE. WIDZISZ, JA NIE MAM @ I SIĘ W OGÓLE NIE MARTWIĘ, NIE ZASTNAWIAM...PO PROSTU SOBIE ZYJĘ A CZAS POKAŻE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mukilna, wyłącz natychmiast caps lock :D ::D:D:D:D:D:D Cześć kochane co tam słychać, pięknie pada śnieg u mnie. Wczoraj była taka piękna jasna noc. Cudownie. Mimo wszystko mam rozstrój nerwowy wszytko przez to, ze chcę. Dlatego Mikulina przyłączam się do ciebie i zaczynam olewać. Co ma być będzie w razie czego ja będę zdrowsza i mój żołądek. A dziecko jak ma być to będzie i też będzie się lepiej czuło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Dorota już nie bedę...a;e w parcy głównie potrzenuję dużcyh liter i tylko przeskakuję na pasku z programami..itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się chce już do domu, musze upiec ciasto (jabłecznik) bo jutro kolejni goście :), a dziś mąż maluje sufit w małym pokoiku (wyszedł ślicznie tak kolorowo - pomarańczowe ściany i zielone fale gdzie niegdzie - super:) ). A ja jak wróce to jeszcze podłogi bede szorować i chyba zdecydujemy się jednak na remont sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie przedwczoraj torebke. A raczej torbiszcze, czerwona zamszowa z czarnymi wzorami chinskimi na przodie. Bosssssska :D Wiecie, że mam napisać list do MIkołaja. Tyl;ko, że Mikoła muszę najpierw przeciągnąć po sklepach, żeby wiedział co jest w liśćie :D Narazie pomysłów na prezent brak. Bo miała być tam torbeka i piżama :D Ale już kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak Mikulina możesz mi tez pomoc wymyslać listę. POza tym Mikołaj fajny facet :D Zawsze coś miłego podrzuci :D A najlepiej jakby do prezentu dorzucił RAFAELLO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×